5ab7482e56b0dd1216c357ea85b4db77Cellfood OXYGEN to produkt do stosowania miejscowego oparty na Formule Everett Storey z dodatkiem aloesu, rumianku i gliceryny. Aloes to ponadprzeciętny zmiękczacz, znany ze swoich własności przyspieszających proces gojenia się ran. Rumianek wnika w pory i oczyszcza je, przy jednoczesnym łagodzeniu stanów zapalnych. Ponadto odpręża i odświeża skórę. Gliceryna to naturalna substancja utrzymująca wilgoć, która pomaga nawilżyć skórę, zmiękczyć ją i pozostawić jędrniejszą.

Cellfood OXYGEN utrzymuje optymalny poziom nawilżenia skóry. Przywraca równowagę biochemiczną i przewodność elektrolityczną wody w naskórku. Regeneruje strukturę skóry, przyspieszając proces gojenia. Poprawia odżywienie skóry i spowalnia proces starzenia wywołany przez słońce. Sprawia, że zmarszczki są mniej widoczne. Łagodzi niedoskonałości skóry i niewielkie wypryski. Wzmacnia mechanizmy obronne skóry zwalczające niebezpieczne czynniki środowiskowe.

Cellfood OXYGEN to nie tylko przydatny produkt kosmetyczny, ale także preparat wspierający proces przeciwdziałania i leczenia konkretnych chorób skóry (stan zapalny, trądzik, starzenie wywołane przez słońce, łuszczyca itp.). Cellfood OXYGEN jest odpowiedni dla wszystkich typów skóry i powinien być stosowany rano i wieczorem po uprzednim oczyszczeniu skóry. W przypadku opornych problemów możliwe jest dodanie 1 lub 2 kropli CELLFOOD drops (wymieszać z porcją kremu na dłoni).

Idealny produkt przeciw starzeniu zapewniający dobre samopoczucie i piękno skóry

Nasza skóra odgrywa bardzo ważną rolę podczas chronienia organizmu przed czynnikami atmosferycznymi (efekt bariery) i nagłymi zmianami temperatury (efekt regulacji temperatury). Przez skórę możliwe jest także eliminowanie substancji toksycznych (efekt detoksykacji). Biorąc pod uwagę kompleksowość i intensywność tych funkcji, skóra to pierwszy organ, na którym pojawiają się oznaki przemijania czasu.

Cellfood OXYGEN to środek odżywczy do stosowania miejscowego oparty na oryginalnej i skoncentrowanej formule CELLFOOD. Zalecany jest zarówno przez dermatologów i kosmetologów, pomaga utrzymać na zdrowej skórze aktywną warstwę natlenionego nawilżenia, a także chroni skórę przy jednoczesnym redukowaniu zmarszczek mimicznych wokół oczu i ust. Pomaga również odżywić uszkodzoną skórę poprzez zrewitalizowanie i odmłodzenie naskórka.

Cellfood OXYGEN zawiera:

Cellfood – nasza wyjątkowa mieszanka 78 mikrominerałów, 34 enzymów i 17 aminokwasów. Ponadprzeciętne odżywienie naskórka.

Aloes – Niezwykła roślina znana na całym świecie jako naturalny środek nawilżający oraz zmiękczający zarówno zdrową jak i zniszczoną skórę. Wyjątkowe właściwości lecznicze.

Rumianek – Jeden z najbardziej popularnych naturalnych składników stosowanych podczas zabiegów na twarz. Oczyszcza naskórek, jednocześnie łagodząc, odprężając i odświeżając skórę.

Skamieniałe substancje organiczne – Bogata mieszanka w pełni naturalnych substancji organicznych zawierająca minerały śladowe, aminokwasy i kwasy huminowe do odżywienia skóry.

Gliceryna – Naturalna substancja utrzymująca wilgoć, która przyciąga wodę do skóry sprawiając, że staje się ona bardziej miękka i sprężysta. Dodaje jedwabistości i przywraca równowagę nawilżenia.