fb

BAS to suplement diety zawierający optymalnie skomponowane zasadowe minerały przez szwedzkich naukowców pod kierunkiem dr Ragnara Berga i wnikliwie przebadany, z bardzo pozytywnymi wynikami, przez wybitne międzynarodowe gremia naukowców. Jest to zestaw podstawowych substancji regulujących równowagę kwasowo-zasadową organizmu. Wyregulowanie to jest nieodzowne dla stanu zdrowia, dobrego samopoczucia i ładnego wyglądu. Polecany jest w kilku wersjach.

Usprawnia zaburzoną przemianę materii i po­prawia funkcjonowanie całego organizmu. Zapobiega demineraliza­cji kości, zmniejsza zakwaszenie tkanek, poprawia krążenie, wzmacnia wszystkie funkcje, szczególnie układ odpornościowy. Stosować go powinni wszyscy, szczególnie osoby, które chcą: zapobiec objawom starzenia, oczyścić i wzmocnić organizm, uniknąć zażywania dużej ilości leków, pozostawać długo młodymi, zdrowymi i aktywnymi.

Przynosi nową, stabilną podstawę naszego zdrowia – abyśmy długo pozostali młodzi, aktywni i w dobrej for­mie. Zawiera potrzebne organizmowi minerały takie jak: wapń, magnez, potas, sód, cynk, żelazo, miedź, jod, molibden, chrom, selen oraz witaminę C i B2.

Gdy chcemy „posprzątać” nasz organizm na poziomie komórkowym i tkankowym, zaczynamy od stosowania

BAS
TRISANA® BAS – Napój z proszku

Sposób przyjmowania :

1 raz dziennie 2 łyżki od herbaty rozpuścić w szklance zimnej wody (250ml) i wypić przed posiłkiem

.

.

f-trisana-bas-sol-do-kapieliTRISANA® BAS – SÓL DO KĄPIELI
Sól do kąpieli czyści, pielęgnuje i odkwasza skórę dzięki zasadowym biokatalizatorom. Odkwaszająca kąpiel poprawia zarówno zdrowie jak i urodę, łącząc przyjemne z pożytecznym. Produkt zawiera naturalne składniki, takie jak: sól krystaliczna, olejek z trawy cytrynowej, boran sodu, serwatkę.

.

.

.

TRISANA® Bbas-w-kapsulkachAS – w kapsułkach o nazwie Basen

To niezwykle łatwe wspomaganie równowagi kwasowo- zasadowej poprzez łatwe dostarczenie do organizmu substancji mineralnych o działaniu neutralizującym zakwaszenie tkanek. Wychodzi naprzeciw wszystkim często podróżującym (kapsułki można łatwo zabrać jako bagaż podręczny) i zabieganym, którym terminarz nie pozwala na planowanie racjonalnych posiłków. Optymalny do stosowania przez osoby z nietolerancją laktozy (kapsułki nie zawierają laktozy) oraz chorujące na cukrzycę (nie zawiera cukru). Zastosowanie technologii FCA® umożliwiło opracowanie produktu, który zawiera tylko związki mineralne (wapń, magnez, żelazo, cynk) i pierwiastki śladowe (mangan, miedź, molibden, jod, chrom, selen), bez dodatku syntetycznych substancji pomocniczych oraz barwników i związków zapachowych.

.

RÓWNOWAGA KWASOWO – ZASADOWA

Przyczyną zakwaszenia Twojego organizmu może być bardzo wiele czynników. Najczęściej są to:
– zły sposób odżywiania, przeładowanie Twoich posiłków sub­stancjami zakwaszającymi,
– mało aktywny tryb życia,
– stres, nieodreagowany itp.

Twój organizm by zrównoważyć zakwaszenie musi odpowiednią ilością związków zasadowych takich jak wapń pobrać z kości, z zębów, przyczyniając się do złego funkcjonowania. Przy coraz większym zakwaszeniu nie jest w stanie samoczynnie doprowadzić do równowagi. To doprowa­dza do chorób z bardzo poważnymi, nowotworowymi włącznie. Jeżeli odczuwasz przewlekłe zmęczenie, brak energii, słabą zdolność koncentracji, lęki, niepokój, ciągłe poddenerwowanie, źle sypiasz, to z pewnością Twój morganizm nie ma zachowanej równowagi kwasowo-zasadowej. Gdy pojawia się reumatyzm, dna moczanowa, przewlekłe bóle, dolegliwości ze strony kręgosłupa, problemy ze skórą, objawy „skórki pomarańczowej”, zaburzenia krążenia, grzybice, zawsze masz zimne ręce i stopy, bóle głowy, migreny, objawy przeciążenia stawów, gdy walczysz z redukcją nadmiernej masy ciała, to możesz być pewny, że Twój organizm jest bezradny.

Musisz mu pomóc. Rozwiązaniem może być tylko odkwaszanie Twojego organizmu.
Zastosuj skuteczne preparaty opisane na tym portalu. Niech będą to produkty firmy TRISANA.