BIOSPECTRUM to urządzenia do regeneracji organizmów żywych. Unikalne działanie polega na emitowaniu promieniowania właściwie dobranych minerałów związków organicznych, co powoduje samoregulację organizmu. Są produkowane w kilku wersjach m.in. WS101 z lewej i WS311 z prawej

WS-101-320WWspółczesny świat stawia przed ludźmi wysokie wymagania: mamy być piękni, aktywni, mądrzy i pełni energii. Niestety nasze otoczenie nie jest dla nas łaskawe. Dlatego bez względu na to ile mamy lat powinniśmy pamiętać, by zadbać o wewnętrzną równowagę biochemiczną naszego organizmu. Według założeń medycyny holistycznej, człowiek jest jednością składającą się z organów od siebie zależnych i ze sobą współpracujących.

Ws-311-160WW myśl tej zasady, zdrowie jest rezultatem wewnętrznej równowagi psychofizycznej. Organizm promieniuje specyficznym spektrum częstotliwości, którą nazwano Spektrum Częstotliwości Biologicznych. Postępy w nauce wspierane myślą i doświadczeniem Dalekiego Wschodu i nowoczesne technologie (kwantowa i molekularna) Zachodu pozwoliły naukowcom stworzyć to urządzenie . Na jego bazie zbudowana została też tzw sauna biospektralna – Body System Balance.

(Firma L’ALBA VITA jest głównym dystrybutorem tych urządzeń na Europę Północno Wschodnią. Można się z tym urządzeniem u nas zapoznać i wypróbować.)

Unikalność polega na, działaniu opartym na sprzężeniu z organizmem człowieka, ponieważ wysyłane fale powodują powstanie rezonansu w ludzkim ciele. Klinicznie dowiedziono skuteczność wspomagania w terapii ponad 140 jednostek chorobowych. Nie ma działania ubocznego.

BIOSPECTRUM jest nieocenionym urządzeniem przywracającym siły witalne, znacznie przyspiesza powrót do zdrowia pacjentów po przebytych zabiegach operacyjnych. Poprawia ogólną kondycję organizmu, usuwa stany zmęczenia, zwiększa witalność, przywraca stan równowagi, działa odświeżająco. Działając synergistycznie wspomaga skuteczność innych terapii zarówno tych z kręgu medycyny akademickiej jak i medycyny naturalnej. Ponadto poprawia dotlenienie organizmu, a tym samym ukrwienie, funkcjonowanie systemu immunologicznego, wydalniczego. Przy stosowaniu urządzenia, organizm samoczynnie stabilizuje pracę hormonów, reguluje poziom hemoglobiny i żelaza, organizm jest bardziej dotleniony, zwiększa się poziom neurohormonów.

BIOSPECTRUM są przeznaczone do foto- i termoterapii. Można je stosować na całe ciało, miejscowo lub na wybrane strefy akupunkturowe.


Doskonale wspomagają leczenie
akademickiej medycyny w schorzeniach takich jak:

 • rany: rany zakażone, rany nieodpowiednio leczone
 • zaburzenia tkanki miękkiej osteoartropatia: uraz tkanki miękkiej, uszkodzenie powysiłkowe, zapalenie kości i stawów, zwyrodnienie kręgosłupa
 • choroby skóry: półpasiec, niewielkie oparzenia, odleżyny, owrzodzenia odleżynowe
 • przy stanach zapalnych układu oddechowego: zapalenie oskrzeli, astma oskrzelowa, dziecięce zapalenie płuc
 • ostre i chroniczne choroby układu pokarmowego: chroniczny nieżyt żołądka, wrzody dwunastnicy, wirusowe zapalenie wątroby
 • choroby układu moczowego i narządów rodnych: chroniczne zapalenie prostaty, chroniczne zapalenie narządów miednicy, zapalenie przydatków
 • świnka, zapalenie przyusznicy i wiele innych:

BIOSPECTRUM poprzez działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, bakteriobójcze i grzybobójcze przyspieszają rekonwalescencję pacjentów po przebytych zabiegach chirurgicznych. Ponadto poprawiają energetykę organizmu i relaksują go poprzez:

 • Ogólną poprawę stanu psychofizycznego
 • Przyspieszenie regeneracji po chorobie i zmęczeniu
 • Regulację poziomu hemoglobiny
 • Dotlenienie tkanek, zmniejszenie poziom kwasu mlekowego (po wysiłku fizycznym)
 • Pobudzenie wydzielania hormonów
 • Wzrost refleksu
 • Wzrost wydolności mięśni oraz zwiększenie odporności na wysiłek fizyczny
 • Przyspieszają leczenie wszelkich zaburzeń skórnych(wypryski, grzybice, blizny, odleżyny, egzemy, łuszczycę)
 • Poprawiają wchłanianie maści i okładów

BIOSPECTRUM są specjalistycznymi urządzeniami medycznymi do terapii, rehabilitacji i profilaktyki. Dzięki ich zastosowaniu znacznie wzrośnie efektywność zabiegów, skróceniu ulegnie czas rekonwalescencji pacjentów, a co za tym idzie obniżeniu ulegną koszty leczenia i hospitalizacji. Jest to całkowicie bezpieczny, bezbolesny i skuteczny sposób na odzyskanie równowagi organizmu, a więc atrakcyjny dla leczących i leczonych.

zabieg

Zabieg antystresowy urządzeniemi Biospectrum i Unittron EMF

Posiadacze tych urządzeń w domu, oprócz siebie, całej rodziny i znajomych, mogą także kurować inne organizmy żywe, takie jak domowe zwierzęta czy rośliny doniczkowe.

zabig z Dziunią

Chore zwierzęta to uwielbiają i chętnie z tego korzystają co pokazuje poniższe zdjęcie .

 

Facebook