fb

BODY SYSTEM BALANCE to rewelacyjne, supernowoczesne urządzenie do regeneracji organizmu, określany inaczej jako ACTIVECELLSYSTEM (System aktywacji komórek), nazywany potocznie sauną biospektralną. Urządzenie jest w formie kabiny o wymiarach 100x85x190 cm, z pięcioma aktywnymi promiennikami Biospectrum i trzema pasywnymi, działającymi na zasadzie rezonansu. Z wyglądu sauna, ale z absolutnie znakomitym efektem i skutecznością, regeneruje wszystkie systemy organizmu. Całkowicie bezpieczna, nie posiada żadnych przeciwwskazań. Zabiegi mogą wykonywać wszyscy potrzebujący zarówno w profilaktyce, terapii jak i rehabilitacji.

BIOSsauna1sauna2

 

 

 

 

 

 

 

widok z zewnątrz i widok wnętrza

Temperatura w saunie ustawiana jest indywidualnie w granicach 30-60 0C. i utrzymywana jest automatycznie przy pomocy termostatu.

Z zabiegów mogą korzystać nawet osoby z zaawansowaną chorobą wieńcową. Życiodajne promieniowanie doprowadza do wyeliminowania wielu przyczyn schorzeń, gdyż daje skuteczną regenerację wszystkich systemów organizmu. Promienniki czynne (na rysunku kolor bordowy) pobudzają promienniki bierne (na rysunku kolor żółty) i promieniowania te działają na organizm, regenerując go.

Bios_osoba_w_saunie_z_gory.jpgBios_osoba_w_saunie_z_boku.jpg(1)To WIĘCEJ niż ciepło, WIĘCEJ niż promienie podczerwone

BIOSPECTRUM regeneruje wszystkie systemy organizmu wprowadzając tam właściwe dla niego częstotliwości. BARDZIEJ BEZPIECZNIE niż kiedykolwiek!

Absolutna i wyłączna nowość: nowa i alternatywna technologia, opatentowana dla poprawy zdrowia i urody, bez skutków ubocznych.

Mimo iż kultura korzystania z normalnej fińskiej sauny nie zyskała w Polsce dużej popularności, nie można zaprzeczyć jej niewątpliwie korzystnym właściwościom, uzyskiwanym przede wszystkim dzięki działaniu „ciepła”. Samo ciepło daje jednak ograniczone rezultaty, dlatego od kilku lat na rynku pojawiają się urządzenia wykorzystujące promienie podczerwone, o dużo szerszym działaniu terapeutycznym, ale to także nie to o czym mówimy.

Tym razem kolej na BODY SYSTEM BALENCING, który działa w całym spektrum częstotliwości ludzkiego organizmu, a jego efekty są zdecydowanie lepsze, wręcz rewelacyjne. Już temperatura wewnętrzna na poziomie 35°C wystarczy do tego, by przywrócić właściwe częstotliwości organizmu, nie powodując trudności w oddychaniu. Powyżej 40°C pojawia się tzw. „efekt sauny”, który polega także na usunięciu z organizmu toksyn i wszystkich innych zanieczyszczeń oraz głębokim oczyszczeniu skóry.

Wykorzystanie biospektrum częstotliwości ludzkiego organizmu jest ogromne. Oto co pisze twórca metody biospektralnej dr Zhou Lin:

…Teoria, która głosi, że parametry fizyczne, czy inaczej mówiąc zewnętrzne pola fizyczne, mogą wpływać na stan ludzkiego organizmu, jest stosowana przez wielu ekspertów z dziedziny biofizyki i inżynierii biologicznej. Doprowadziło to do opracowania ogromnej liczby różnego rodzaju urządzeń o zastosowaniu terapeutycznym, takich jak urządzenia na podczerwień, lasery, urządzenia wykorzystujące mikrofale itp. (…) Działanie terapeutyczne takich urządzeń jest jednak ograniczone, ponieważ odtwarzają one tylko pewną część wysyłanych przez ludzki organizm sygnałów fizycznych.

Te urządzenia, które opierają się na teorii Biospectrum, mają natomiast całkiem inne właściwości. Zgodnie z zasadami biofizyki, do zjawiska rezonansu i absorpcji dochodzi wtedy, gdy wysyłane są dwa identyczne lub podobne sygnały fizyczne. Pojedyncze kolorowe światła, promieniowanie podczerwone i mikrofale, to elementy składowe sygnału o złożonej strukturze, a sygnały wytwarzane przez urządzenia o zastosowaniu terapeutycznym wykorzystujące promieniowanie podczerwone i mikrofale nie są w stanie wywołać rezonansu i absorpcji w obecności żywego organizmu.

W rzeczywistości ich oddziaływanie jest słabe lub jego możliwości stymulacji są niewielkie. Z czysto fizycznego punktu widzenia zwykłe kolorowe światło może wzbudzić jedynie przesył fotonów.

Energia wytwarzana przez pojedyncze fotony oraz dłuższy czas potrzebny na leczenie, mogą doprowadzić do utraty równowagi organicznej i wystąpienia związanych z tym skutków ubocznych. Natomiast rozwój urządzeń, których działanie opiera się na Biospectrum (do których zalicza się Body System Balancing) umożliwił przezwyciężenie trudności, jakie stwarzały urządzenia stosowane do tej pory w fizjoterapii. Uruchamia on w organizmie procesy rezonansu i maksymalnej absorpcji, którym nie towarzyszą żadne skutki uboczne.