fb

Żadna choroba nie jest wyrokiem.

Zbadaj stan swojego zdrowia, jakość krwi, stan naczyń krwionośnych i stan swego umysłu

zastosuj profilaktykę

USUŃ WSZELKIE ZABURZENIA ORGANIZMU

Współpracujący z kliniką lekarze są w stanie określić zaburzenia organizmu oraz ustalić metody i harmonogram kuracji eliminacji zaburzeń. Zgodnie z powiedzeniem często powtarzanym przez prof. Juliana Aleksandrowicza, że nie ma chorób nieuleczalnych, warto spróbować usunąć dysfunkcje organizmu, które są do wyeliminowania.

By skorzystać z promocyjnego testu diagnostycznego, wykrywającego dysfunkcje organizmu i toksyczne obciążenia, należy zapamiętać poniższy kod i podać go przy zapisie

LALBA logo nowe.małe

Kod ABW

z kodem kuponu promocyjnego zniżka 30 %

180zł -60zł = 120 zł

Nie zwlekaj tylko poddaj się skutecznej terapii !

NOWOCZESNA ELIMINACJA PRZYCZYN ZABURZEŃ ZE SZWAJCARSKĄ PRECYZJĄ

Niezwykle szybka diagnoza najnowocześniejszą szwajcarską aparaturą F-SCAN określa indywidualne częstotliwości zaburzeń związanych z patologicznymi bakteriami, wirusami, drobnoustrojami i pasożytami w konkretnym organizmie, które wykorzystane w terapii naprawczej wyeliminują wszelkie dysfunkcje organizmu.

NIGDY WIĘCEJ CHORÓB KRĄŻENIA

zapraszamy na promocyjne badanie jakości krwi, oceniające ryzyko chorób krążeniowych, tylko wymagane są zapisy ustalające konkretną godzinę badania.

NIGDY WIĘCEJ RAKA

Zapraszamy na porady jak uchronić się przed chorobą nowotworową, a jeżeli już ona się rozwija, jak z nią należy postępować. By odnieść sukces trzeba nauczyć się pozytywnego myślenia, skutecznie oczyszczać organizm, odkryć i wyeliminować przyczyny i czynniki kancerogenne, wprowadzić odpowiednią, nowoczesną dietę odtruwającą i nie pozwolić by obniżyła się immunologia organizmu.

DOSKONALENIE KONCENTRACJI i PAMIĘCI dzięki ćwiczeniom na urządzeniu Bio Feed Back

Jako filia Klubu Pięknego Umysłu z Wołomina specjalizuje się w treningach poprawiających pamięć i koncentrację, zarówno dzieci jak i osób dorosłych. Prowadzona skuteczną rehabilitacja ADHD, ADD, ma dobre rezultaty walcząc z agresją, stresem, depresją, zaburzeniami snu, migrenami itp. Są sukcesy w zespołach chronicznego zmęczenia czy wypalenia zawodowego

NIE DOPUŚĆ DO NOWOTWORU JELITA GRUBEGO

Tylko właściwe spożywanie zbilansowanych pokarmów, wewnętrzna higiena, oczyszczanie wnętrza organizmu i codzienne wypróżnienia oraz brak zaparć i biegunek chroni przed nowotworem jelita grubego. By do tego doprowadzić, skorzystaj z konsultacji w Klinice L’ALBA VITA, by systematycznie przeciwdziałać powstaniu nowotworu jelita. Pomoże Ci w tym urządzenie do domowego użytku BioFluff.