vita-biosaVita Biosa® to unikatowy eliksir, w skład którego wchodzi 19 gatunków roślin o właściwościach leczniczych, takich jak: anyż, arcydzięgiel, litwor, bazylia rumianek rzymski, trybula, koper, bez czarny, fenkuł, kozieradka, imbir, jałowiec, lukrecja, pokrzywa, oregano, pietruszka, mięta pieprzowa, rozmaryn, szałwia, tymianek, a także 40 życiodajnych mikroelementów oraz żywe kultury bakterii probioty-cznych. Zarówno skład jak i nazwa są strzeżone międzynarodowym patentem.
W układzie trawiennym codziennie rozgrywa się przysłowiowa „walka”, która decyduje o naszym samopoczuciu, witalności i zdrowiu. To właśnie w jelitach następuje odtruwanie organizmu z toksyn oraz wchłanianie cennych substancji odżywczych. Jeśli układ ten działa sprawnie wówczas to, co „trujące” opuszcza organizm a to, co zdrowe zostaje wchłonięte. Tragedia rozpoczyna się gdy praca tego układu zostaje zaburzona. A zaburzyć ją może wiele czynników: stres, niewłaściwa dieta, brak ruchu, słabo funkcjonujące organy wewnętrzne (wątroba, trzustka), skażone środowisko itd. W takiej sytuacji, toksyny zamiast zostać wydalone zostają wchłonięte. Człowiek staje się przemęczony, podatny na przeziębienia i inne choroby. Opuchnięte nogi i twarz, „worki” pod oczami to tylko niektóre objawy nadmiaru toksyn. Kiedy przybiera to charakter chroniczny zaczynają się alergie, reumatyzm, choroby serca, itd. Dzięki zawartym w Vita Biosa® żywym kulturom bakterii probiotycznych, eliksir przywraca naturalną równowagę i sprawność działania układu trawiennego. Organizm zostaje oczyszczony z „trucizn”. Efektem usunięcia nagromadzonych w naszym organizmie toksyn jest wzrost wchłanialności substancji
odżywczych, wzrost energii życiowej, ustąpienie wielu dolegliwości oraz poprawa samopoczucia.
Przywracając równowagę flory bakteryjnej układu trawiennego oraz dostarczając cennych antyoksy-dantów Vita Biosa® oczyszcza organizm i spowalnia procesy jego starzenia się (degeneracji komórkowej). Szczególnie widoczne jest to na skórze, która uważana jest za „zwierciadło procesów przemiany materii”. Dlatego też zaleca się przyjmowanie Vita Biosa® nie tylko przez osoby starsze, ale także przez młodzież cierpiącą na trądzik oraz pacjentom z problemami przemiany materii.
Każdy, kto pragnie oczyścić i odmłodzić swój organizm oraz przywrócić równowagę Hory bakteryjnej, co jest podstawą zdrowego organizmu. Regularne przyjmowanie Vita Biosai nie tylko znacznie wspomaga leczenie wielu istniejących chorób, ale przede wszystkim skutecznie zapobiega ich powstawaniu. Szczególnie poleca się Vita Biosa osobom, które prowadzą aktywny tryb życia (młodzież, studenci, pracownicy umysłowi, ludzie biznesu) oraz osobom, które stosują niewłaściwą dietę i spożywają małą ilość owoców, i warzyw (mniej niż 5 porcji dziennie).
Zaleca się 3-4 miesięczną kurację celem całkowitego przywrócenia organizmowi równowagi. Po tym okresie wskazane jest dalsze przyjmowanie (może być zredukowane ilościowo) celem utrzymania osiągniętych efektów. Stałe dostarczanie organizmowi cennych ekstraktów roślinnych, witamin, mikroelementów oraz żywych mikroorganizmów gwarantuje prawidłową pracę układu trawiennego, wątroby, jelit i trzustki.

Facebook