kolagen trisanyTRISANA® Kollagen – Drink

z naturalnym aromatem z czerwonych pomarańczy.

Pomysł, by kolagen przyczynił się do wspomagania urody od wewnątrz był podstawą do wprowadzenia zmian w składzie produktu. Piękna skóra i zgrabna sylwetka stanowią widoczny dowód troski o własny organizm. Sposób odżywiania, dostarczanie (lub nie) odpowiednich składników odżywczych zawsze będzie wyraźnie zauważalne na zewnątrz. Produkt został opracowany nie tylko dla kobiet, które z zasady bardziej dbają o atrakcyjny wygląd i wypielęgnowaną skórę, ale również dla mężczyzn świadomych potrzeb swojego organizmu.

Skóra i tkanka łączna stanowią najważniejszy, zauważalny wykładnik naszej kondycji. Również w tym obszarze uwidoczniają się pierwsze oznaki starzenia się. Ponieważ średnia długość życia ulega wydłużeniu, wzrasta też zainteresowanie naturalnymi, dobrze przyswajalnymi produktami wspomagającymi zdrowie i pielęgnację skóry.

Na szczęście coraz powszechniejsze jest przekonanie, że dla utrzymania dobrej kondycji skóry nie wystarcza tylko powierzchowna pielęgnacja, trzeba jeszcze dostarczyć jej niezbędnych składników odżywczych – „piękno od wewnątrz”.

Kolagen jest jednym z najważniejszych składników budulcowych skóry: w jej strukturach białkowych znajduje się 70% zawartego w organizmie kolagenu, pozostałe 30% zlokalizowane jest w narządach wewnętrznych. Skóra zbudowana jest z wielu makrocząsteczek, wykorzystujących cały zestaw aminokwasów.

Skóra właściwa jest podstawową warstwą skóry, odpowiedzialną m.in. za jej jędrność i elastyczność. Zasadniczym budulcem skóry właściwej są struktury kolagenowe. Ich optymalna zawartość jest gwarancją pięknej skóry. Glicyna, prolina, hydroxyprolina i alanina są podstawowymi składnikami cząsteczek kolagenu, stąd bardzo ważne jest dostarczenie skórze tych niezbędnych aminokwasów z pożywieniem.

W ostatnich latach udowodniono naukowo, że kolagen jest niezbędny dla utrzymania dobrej kondycji tkanki łącznej i piękna skóry

TRISANA® Kolagen- Drinkdzięki odpowiedniemu procesowi produkcji stanowi optymalne uzupełnienie pożywienia i przyczynia się do utrzymania:

  • młodego wyglądu skóry
  • jędrności i elastyczności skóry
  • dobrej kondycji skóry i tkanki łącznej
TRISANA® Kolagen – Drink jest niezbędny dla utrzymania zgrabnej sylwetki i pięknej skóry.

TRISANA® Kolagen- Drinkjest jednocześnie idealnym uzupełnieniem diety, zwłaszcza w zakresie wspomagania redukcji masy ciała. Białka dają większe uczucie sytości niż węglowodany i tłuszcze przy tej samej ilości kalorii, dlatego też TRISANA® Kolagen- drink wspomaga kontrolowanie masy ciała, obniżając ryzyko nadwagi. Ze względu na wysoką zawartość białka jest cennym dodatkiem do diety sportowców.

TRISANA® Kolagen- Drinkskraca czas regeneracji po wysiłku fizycznym.

TRISANA® Kolagen- Drinkobniża tendencje do osłabienia tkanki łącznej po dużej utracie masy ciała, wspomaga odchudzanie poprzez dostarczanie niezbędnych substancji odżywczych i utrzymanie odpowiedniej masy ciała i formy.

 

Skład:

Zawartość aminokwasów w 100g TRISANA® Kolagen- Drink:
Treonina 1,7 g, Walina 2,2 g, Metionina 0,5 g, Izoleucyna 3,0 g, Leucyna 3,0 g, Fenyloalanina 2,0 g, Lizyna 5,15 g, Histydyna 0,75 g, Kwas asparaginowy 5,7 g, Seryna 3, 0 g, Kwas glutaminowy 10,65 g, Prolina/ Hydroksyprolina 26,85 g, Glicyna 20,7 g, Tyrozyna 0,35 g, Arginina 8,2 g, Alanina 7,75 g Składniki: hydrolizat kolagenowy, środek zakwaszający- kwas cytrynowy, aromat
z czerwonych pomarańczy, naturalny barwnik (czerwone buraki i beta- karoten), środek słodzący- sacharyna.

Facebook