fb

91699_3DIOSMININ to połączenie wzajemnie się uzupełniających 6-ciu składników pochodzenia roślinnego o bardzo wysokiej aktywności biologicznej, charakteryzujących się zdolnościami antykancerogennymi. Wszystkie badania przeprowadzone (in vitro) na zwierzętach, a także na ludziach dotyczące każdego z 6-ciu składników preparatu potwierdziły ich działanie w kierunku
naprawy uszkodzonych nici DNA. Specyficzne połączenie tych elementów w jedną całość (z dominującą rolą diosminy) tylko to działanie potęguje.

DIOSMININ to doskonały suplement diety, przeznaczony do stosowania przez osoby dorosłe, jako uzupełnienie diety we flawonoidy i inne związki naturalne pozytywnie wpływające na organizm człowieka, wykazujące właściwości antyoksydacyjne i przeciwzapalne, wpływające korzystnie na układ krwionośny i metabolizm, a tym samym pozytywnie na funkcje całego organizmu człowieka.

DIOSMININ to połączenie 6-ciu składników pochodzenia roślinnego o bardzo wysokiej aktywności biologicznej:

  • Diosminy – związki z grupy flawonoidów – 98% – 100 mg

  • Katechiny zielonej herbaty – pochodnych związków flawonoidowych – 98% – 25mg

  • Kwasu elagowego – pochodne związków flawonoidowych – 80% – 25 mg

  • Genisteiny – związku z grupy izoflawonów, będącego fitoestrogenem – 95% – 25mg

  • Sześciofosforanu inozytolu – (IP-6) – 87% – 25 mg

  • Chlorofilina sodowo-miedziowa – 95% – 25 mg

DIOSMININ właściwości swe zawdzięcza własnościom substancji wchodzących w jego skład. Właściwości tych substancji czynią DIOSMININ skutecznym w podnoszeniu naturalnej odporności człowieka. Preparat dzięki swojemu składowi przywraca prawidłową fizjologię organizmu. Składniki w nim zawarte posiadają własności regulujące pracę poszczególnych układów ważnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.