fb

1111111Nieodpowiednia dieta, nadużywanie leków, stres i niewłaściwy tryb życia przyczyniają się do gromadzenia w organizmie toksyn, które mają szkodliwy wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie, upośledzają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zmniejszają jego zdolność do samooczyszczania. Aby przywrócić harmonię i równowagę należy skutecznie oczyścić organizm z zalegających w nim szkodliwych substancji.

Detoksykację organizmu w naturalny sposób umożliwia terapia urządzeniem BODY DETOX – nieinwazyjna metoda, pomagająca odzyskać równowagę energetyczną. BODY DETOX jest nowoczesnym zabiegiem dla zdrowia i urody. Podnosi odporność, przyczynia się do zwiększenia witalności, regeneruje komórki i działa bakteriobójczo.

Twórcą BODY DETOX jest angielska lekarka Mary Stags. Urządzenie BODY DETOX to miska do moc_DSC8454zenia stóp, z wbudowanym w nią niewielkim procesorem komputerowym. Aby wykonać terapię, do miski nalewamy czystej wody, wkładamy cewkę – jonizator. Po chwili możemy zanurzyć stopy w wodzie. Kolejnym krokiem jest włączenie zasilania i ustawienie wielkości natężenia detoksykacji. Program automatycznie dokona terapeutycznej jonizacji wody i w konsekwencji spowoduje delikatny ruch ładunków w naszym organizmie. Stymuluje to naturalną funkcję odtruwania – jedną z najważniejszych funkcji organizmu – konieczną do życia i dobrego samopoczucia.

Po kilku minutach zabiegu woda zaczyna zmieniać kolor. Zjawisko to jest spowodowane przede wszystkim gromadzeniem się toksyn z organizmu, a także elektrolizą wody.

Badania porównawcze czystej wody przed zabiegiem – tej samej wody po zabiegu bez udziału pacjenta i po zabiegu z zanurzonymi stopami – wykazały, że w badanej wodzie po zabiegu z pacjentem znalazło się o wiele więcej toksyn, amoniaku, azotanów i tym podobnych substancji. Urządzenie jest w pełni bezpieczne. 

Efekty obserwowane przez pacjentów to zdrowsza cera, lepszy nastrój i więcej energii. Organizm staje się wolny od toksyn i złogów, z którymi mimo ciągłej walki, nie mógł sobie samodzielnie poradzić. Badania potwierdziły, że zabiegi BODY DETOX:

  • wspomagają odchudzanie,
  • zwalczają cellulit,
  • zwiększają dotlenienie organizmu,
  • neutralizują wolne rodniki,
  • są niezastąpione w walce z chorobami przewlekłymi,
  • niwelują trądzik i inne schorzenia skóry.

Na serię zabiegów warto zdecydować się przy występujących problemach z krążeniem, zaburzeniach ukrwienia kończyn, bólach stawów i artretyzmie, bólach menstruacyjnych, alergiach pokarmowych, występowaniu łuszczycy, trądziku, cellulitisie, przewlekłym zmęczeniu, stanach depresyjnych, a także po antybiotykoterapii i w przypadku oczyszczania organizmu z metali ciężkich.
W L’ALBA VITA można skorzystać z zabiegów oczyszczających oraz zakupić urządzenie Body Detox.