fb

Aleksandry Barańskiej

W dniu  31 maja 2017r w Klubie Nieznanego Świata w Warszawie ul. Kredytowa 2 odbyła się dwugodzinna pogadanka  mgr Aleksandry Barańskiej  na temat Żywienie: przyjaciel czy wróg w niezwykle kompleksowym ujęciu.

Spotkanie otworzyła  Prezes Nieznanego Światu Pani Anna Ostrzycka następującymi słowami:

DSC05555

 

 

 

Pani Aleksandra Barańska znana jest nam od kilku lat, jako szefowa poradni L’ALBA VITA, ale i Państwo ją znają z publikacji w Poczcie Hilerów w tym roku i z wcześniejszej publikacji o jej poradni. Tak jak kilkakrotnie podkreślałam szczególnie cenię sobie terapeutów, którzy pokazali na sobie, że metody jakie propagują działają i mogą nam pomóc powrócić do zdrowia, do aktywnego życia. To dotyczy właśnie p. Aleksandry, co dzisiaj nam z tego wszystkiego zdradzi, co będzie rekomendować to jest dla mnie zagadką. Zamieniam się w słuch i oddaję głos p. Aleksandrze .

 

DSC05556

 

 

 

Nieznany Świat.31-05.17

 

 

 

BEZPŁATNE BADANIA W L’ALBA VITA

Zapraszamypulshsr11 na bezpłatne badania diagnostyczne przy użyciu ultraczułego sprzętu PCA2 umożliwia ocenę ryzyka wystąpienia chorób związanych z układem sercowo- naczyniowym takich jak: miażdżyca, choroba niedokrwienia serca, udar, zawał etc. Badanie uwzględniania: płeć, wiek, wzrost, masę ciała.

Zapisy od poniedziałku do piątku w godz: 10:00 – 19:00

Tel.: 22 622 00 09 / 601 08

8 410

BADANIE SERCA PULSOKSYMETR

17,24,31 maja 2017, godz. 10:00 – 17:00

 

 

 

 

 

JESTEŚMY Z WAMI JUŻ OD 15 LAT

SZCZEGÓŁY DOSTĘPNE POD ADRESEM: http://15lat.lalbavita.pl/

Serdecznie zapraszamy na obchody 15-lecia kliniki L’ALBA VITA. W kolejne środy: 5, 12, 19, 26 października miło nam będzie goścZrzut ekranu 2016-09-19 15.34.48ić Państwa na ulicy Racławickiej 146 lok. U7.

Startujemy 5 października o godzinie 15:00.

 

W programie obchodów 15-lecia m.in:

 • ciekawe wykłady i nowatorskie prelekcje
 • specjalistyczne konsultacje (lekarze i terapeuci)
 • atrakcyjne promocje i rabaty
 • skuteczne zabiegi w wyjątkowych cenach
 • imponujący goście specjalni  (wystąpienia wszystkich honorowych gości w dziale Media)
 • – Beata Pawlikowska,
 • – Małgorzata Worsztynowicz,
 • – Zdzisław Oszczęda,
 • – Marianna Bartke
 • wciągające konkursy z nagrodami
 • i wiele więcej atrakcji …

Weź udział w losowaniu (podczas obchodów 15-lecia – 5.10.2016) i wygraj pokazową sesję refleksoterapii.

Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom za wspaniałe upominki, którymi obdarowaliśmy naszych wspaniałych gości podczas obchodów 15-lecia kliniki. Szczególne podziękowania kierujemy do firm: Guardian, Meridian, L’biotica, Nantes oraz  NOW.

XV-lecie afisz.jpg 001

ZNIŻKI I RABoazaprezentow-logo</aATY NA WWW.OAZAPREZETOW.PL

Z przyjemnością informujemy, że dla wszystkich klientów i przyjaciół kliniki L’ALBA VITA przygotowaliśmy miłą niespodziankę – rabaty* na zakupy w sklepie internetowym zaprzyjaźnionej z nami firmy Oaza Prezentów. Zapraszamy na stronę www.oazaprezentow.pl

* zniżki dostępne są po podaniu numeru OAZA1002

 

 

 

14 maja 2016L’ALBA VITA PARTNEREM WARSZTATÓW MOTYWACYJNYCH

Jako partner Kultury Zdrowia zapraszamy na motywacyjne warsztaty, na których zajmiemy się Twoją duszą i ciałem. Na tym spotkaniu połączone zostały 3 najważniejsze sfery każdej kobiety: mentalna, żywieniowa i wizerunkowa. Z okazji Dnia Matki zapraszamy Ciebie i Twoją Mamę na 1 bilet.

Na stronie do pobrania 7-dniowy plan żywieniowy dla zdrowia.

Szczegóły na stronie www.kulturazdrowia.pl
Informacje o wydarzeniu znajdziesz również na: https://web.facebook.com/events/600354053453663/

 

 

 

DZIEŃ OTWARTY

Jak co roku, w dniu 18 czerwca 2015 r w Klinice L’ALBA VITA zorganizowano kolejny Dzień Otwarty. W tym dniu na gości Kliniki czekała możliwość  skorzystania z wielu atrakcyjnych promocji takich jak bezpłatna diagnoza całego organizmu, bezpłatny 20 minutowy masaż, czy cieszące się dużym zainteresowaniem porady “jak opóźnić procesy starzenia i w szybki sposób wyeliminować ból i cierpienie”

 

Po raz drugi ta uroczystość zbiegła się z Dniem Otwartym naszego sąsiada Banku Credit Agricole. Obie firmy udzielały szczegółowych informacji o swojej działalności, rozdawały prezenty i częstowały swoich gości frykasami.

 

DSC04428 Bank Credit Agricole z okazji swojej rocznicy wejścia na  rynek polski proponował wiele promocji związanych z finansami.

DSC04433Pięknie udekorowane lokale obu instytucji przyciągały oko i zapraszały do skorzystania z atrakcyjnych promocji.

DSC04425 Z myślą o najmłodszych gościach przygotowane zostały liczne atrakcje, o dobre humory przechodniom zadbał clown, rozdający ulotki i … życzliwe uśmiechy

 

 

DSC04435Hitem Dnia Otwartego była czynna fontanna Active Water, której głównym elementem była piramida, zbudowana z sześciu kubków Active Water. Naczynia te poprawiają właściwości wody, przystosowują ją do efektywniejszego oczyszczania organizmu i wykazują cechy zapobiegające przyczynom występowania wielu dolegliwości.

Zespół L’ALBA VITA dziękuje wszystkim, którzy tego dnia uczestniczyli w uroczystości, a na kolejnych obchodach rocznicy będzie nam miło gościć Państwa za rok. A tymczasem zapraszamy do korzystania z naszych usług, codziennie oprócz niedziel i świąt.

 

 

 

 

 

 

DZIEŃ SĄSIADA NA RAKOWCU

DSC04410    W dniu 29-05-2015 jak co roku przed Biblioteką przy Baleya odbył się Dzień Sąsiada.

 

 

 

 

 

DSC04416 Uroczystość, która trwała od 15 do 18.30 zgromadziła kilka stoisk firm świadczących usługi dla mieszkańców.

 

 

 

 

DSC04411 Jak co roku nie zabrakło stoiska Kliniki L’ALBA VITA. Oprócz informacji o działalności kliniki, porad zdrowotnych, również lekarskich (na stoisku dyżurowała dr Maria Zasada Świderek) oferowaliśmy kupony zniżkowe na usługi i terapie z zakresu medycyny naturalnej oraz drobne upominki.

 

 

 

DSC04424Dziękujemy za przybycie. Do zobaczenia za rok, na kolejnym “Dniu Sąsiada”.

 

 

 

 

 

KONFERENCJA MEDYCYNY INFORMACYJNO-ENERGETYCZNEJ W HOLIDAY PARK HOTEL

W dniu 22.04 2015 r. Klinika L’ALBA VITA zorganizowała  w HOLIDAY PARK HOTEL  konferencję lekarzy i terapeutów poświęconą preparatom informacyjnym stosowanym zarówno w profilaktyce zdrowotnej jak i przy urazach.

IMG_45484    dr Maria Zasada -Świderek omawiała badania wykonane w Klinice.

Wyniki badań dowodzą niezwykłego szybkiego efektu poprawy funkcji organizmy przy właściwym stosowaniu

IMG_45485   Osoby stosujące omawiane preparaty przedstawiały efekty stosowania, zarówno swoje jak i rodziny oraz przyjaciół.

Końcowym przesłaniem Konferencji było stwierdzenie, że można wyeliminować z naszego życia ból i przewlekłe cierpienia i w tym  każdemu cierpiącemu skutecznie może pomóc działalność Kliniki L’ALBA VITA.

I RODZINNY  PIKNIK   INTEGRACYJNY VI  TARGI  OCHOCKICH  ORGANIZACJI  POZARZĄDOWYCH

rozstawianie pawilonu W dniu 13.09.2014  w godz 11-17 odbyły się: XII Rodzinny Piknik Integracyjny i VI Targi Ochockich Organizacji Pozarządowych organizowane w Warszawie, w Parku Szczęśliwickim przy ul. Drawskie,j pod honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Wojciecha Komorowskiego. Warto przypomnieć, że przewodnią ideą Rodzinnego Pikniku Integracyjnego, organizowanego od dwunastu lat w Parku Szczęśliwickim jest integracja rodzinna i lokalna. W imprezie organizowanej przez Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ochota wzięło udział ponad 60 organizacji i instytucji, które działają na rzecz zarówno mieszkańców Ochoty jak i Warszawy i województwa Mazowieckiego. Klinika L’ALBA VITA, będąc zaproszona przez organizatorów, wzięła w nim udział stawiając swój pawilonik. Ostatnie prace przy rozstawianiu stoiska L’ALBA VITY na zdjęciu.

 

EkipaEkipa na stoisku Kliniki w składzie (od lewej) dr Maria Zasada-Świderek -internistka i specjalistka medycyny Dalekiego Wschodu, Marta Michrowska – recepcja, Aleksandra Barańska – właścicielka Kliniki, od samego rana czekała na uczestników Pikniki, a w czasie jego trwania przedstawiała różnorodną działalność Kliniki, od różnych form profilaktyki, do metod .diagnostyki, detoksykacji, regeneracji organizmu itp.

 

 

 

kolejka1 Stoisko Kliniki  cieszyło się dużym zainteresowaniem, nieraz trzeba było postać w kilkumetrowej kolejce by otrzymać potrzebne porady zdrowotne i informacje o działalności Kliniki, o możliwościach poprawienia swojego samopoczucia, o promocjach  dla uczestników Pikniku. Każdy z uczestników kto odwiedził stoisko Kliniki mógł zaopatrzyć się w foldery o działalności Kliniki, skorzystać z kilkuminutowego zabiegu regenerującego, lub wziąć udział w rozwiązywaniu 14 krzyżówek z nagrodami w postaci bezpłatnych usług w Klinice dla 10  zwycięzców, którzy najlepiej je rozwiążą i zostaną wylosowani przez Jury. Na rozwiązania krzyżówki czekamy do następnej soboty 20.09. Ogłoszenie wyników za dwa tygodnie 27.09.

 

 

platforma stojąc1Hitem stoiska była prezentacja urządzenia regeneracyjnego Platformy Schumanna. Każdy z uczestników mógł zapoznać się z korzyściami wynikającymi ze stosowania tej metody. Zdjęcie przedstawia pierwszą część zabiegu w której stojąc na platformie poprawia się ustawienie kręgosłupa, następuje poprawa ukrwienia, oczyszczania organizmu, funkcjonowania mięśni, oraz wprowadzenie się w stan alfa, gdyż urządzenie generuje częstotliwości z tego zakresu fal mózgowych odpowiedzialnych za stan w którym jesteśmy w czasie medytacji. Normalnie jesteśmy w czasie dnia w tym stanie tylko dwa razy, gdy zasypiamy i gdy budzimy się. Na Platformie jesteśmy w tym stanie przez cały czas trwania zabiegu. Na zdjęciu właścicielka Kliniki objaśnia uczestnikom pokazu jakie procesy zachodzą w organizmie i jakie korzyści zdrowotne są ze stosowania tego zabiegu.

 

Platforma leżąc Drugą częścią zabiegu była pozycja leżąca, gdzie było dłuższe przebywanie w stanie medytacji. Zabiegi oddziałują dobroczynnie zarówno na ciało jak i umysł. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu unikatowych kombinacji wibracji: – sinusoidalnych prawoskrętnych, trójwymiarowych i harmonijnych  drgań – częstotliwości rezonansowej Schumanna. Osoba stosująca zabieg poprawia sobie koncentrację, wydajność, witalność i regenerację organizmu. Następuje wtedy aktywacja komórek organizmu, prawidłowa przemiana materii, co prowadzi do poprawy samopoczucia, zwiększenia komfortu życia a nawet do likwidacji bólu. Na zdjęciu terapeuci Andrzej Piegat (siedzący) i Paweł Dudziński (stojący) czuwają na przebiegiem zabiegu i odpowiadają za pytania uczestników

 

DSC03878Piękna pogoda  w czasie całego Pikniku, znakomita atmosfera i niezwykle wiele atrakcji przyciągnęły wielu mieszkańców stolicy i okolic.  Na zakończenie Pikniku jego koordynatorka p. Hania Wojciechowska (na zdjęciu szósta od prawej z mikrofonem) w towarzystwie przedstawicieli większości stoisk odśpiewali na estradzie piosenkę “Zostańmy razem“. Właścicielka Kliniki L’ALBA VITA Aleksandra Barańska – (druga z prawej).

Do zobaczenia za rok.

 

 

BEDNARCZYK GOLF AKADEMY

widok ogólny

Korzystając z zaproszenia p.p. Marii i Marka Bednarczyków, prowadzących cykl „Golfem w Raka”, w dniu 16 czerwca pojawiliśmy się na stadionie Spójni. Przedstawiliśmy tam korzyści terapii na Platformie Schumanna. Wszyscy uczestnicy prezentacji otrzymali upominki od Kliniki.

 

 

 

zabieg leżąc

Uczestniczki – bo gośćmi pokazu były głównie kobiety, które wygrały walkę z rakiem – były mile zaskoczone odczuciami po zabiegu. Panie zauważyły: natychmiastową poprawę krążenia, wyraźną poprawę wzroku, jego siły, klarowności, zyskały witalność i energię. Zauważyły zmniejszenie się napięcia mięśni.  Poczuły się lżejsze, zrelaksowane i odprężone.

 

 

 

trener w po.stojącej

Z terapii skorzystał również trener bezpłatnej nauki w golfa dla amazonek. Jego odczucia także były pozytywne. Tak właśnie działa “harmonia ciała z umysłem”. Z doświadczenia wiemy, że korzystającym z tego urządzenia poprawia się oczyszczanie organizmu, co przy chorobach nowotworowych jest podstawą powrotu do pełnego zdrowia. Przyjdź, przekonaj się jak zbawienny wpływ na samopoczucie i zdrowie ma terapia na Platformie Schumanna. Zapraszamy. My również jesteśmy otwarci na zaproszenia, chętnie przeprowadzimy prezentację również dla Was, niezależnie w jakim regionie Polski mieszkacie. Warunkiem jest tylko im dalej od Warszawy tym większa ilość uczestników, zwłaszcza tych, którzy interesują się i pragną poprawić swoje zdrowie i chcą pomóc innym. {dodatkowe zdjęcia na Facebooku}

 

 

 

 

 

 

DZIEŃ OTWARTY BANKU CREDIT AGRICOLE

2 czerwca uczestniczyliśmy w Dniu Otwartym Banku Credit Agricole. Wspólnie z sąsiadami z oddziału banku z Racławickiej 146 promowaliśmy nasze usługi. Odwiedzających nasze stoisko obdarowaliśmy prezentami i karnetami na gratisowe terapie, do wykorzystania w dowolnym czasie. Kilka osób skorzystało z nich od razu.

 

Z gracją i elegancją oraz z dużym taktem, mimo że z góry, witał uczestników Dnia Otwartego animator, chodzący na szczudłach. Podczas Dnia Otwartego można było zapoznać się z ofertą kliniki i spróbować pysznego zdrowotnego Eliksiru Życia. (dodatkowe zdjęcia na Facebooku}

 

 

 

 

REPORTAŻ Z DNIA SĄSIADA

widok ogólny

W dniu 30 maja 2014 r w godz. 15 – 18  odbył się, kolejny już Europejski Dzień Sąsiada.  Impreza została zorganizowana z inicjatywy  Forum Kultury Ochota pod patronatem Rady i Zarządu Dzielnicy Ochota i miała miejsce przed Biblioteką przy ulicy Baleya 9. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Kilkanaście stoisk cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców Osiedla Rakowiec.

 

 

 

 

SANYO DIGITAL CAMERA

Odwiedzający stoiska oprócz zapoznania się z ciekawymi ekspozycjami, mogli przedstawić zarówno swoje jak i osiedlowe problemy Radnej Dzielnicy Ochota p. Grażynie Czarnomorskiej-Stołeckiej oraz dzielnicowemu z Dzielnicowej Komendy Policji, st. asp. Wojciechowi Klimiukowi.  Wielu mieszkańców było zdumionych, że tyle rzeczy dzieje się na Osiedlu, o których zupełnie nie wiedzieli, m.in.  że ich sąsiad p. Henryk Sienkiewicz napisał bardzo ciekawą książkę o historii i współczesności naszego Osiedla Rakowiec, którą sam osobiście promował na jednym ze stoisk.

 

 

 

SANYO DIGITAL CAMERA

Klinika  L’ALBA VITA  zaprezentowała szeroki wachlarz swojej działalności związanej z profilaktyką zdrowotną, by żaden z sąsiadów nie chorował, i by wspólnymi siłami doprowadzić do dobrego samopoczucia wszystkich mieszkańców Osiedla (patrz zdjęcia na naszym Facebooku). Dużym zainteresowaniem cieszył się Eliksir Życia,  którym częstowani byli wszyscy uczestnicy Dnia Sąsiada. Odwiedzający stoisko otrzymali prezenty od Kliniki. Zainteresowani wzięli udział w konkursie z 14 krzyżówkami, przygotowanymi przez  Klinikę.  Przypominamy, że na rozwiązanie krzyżówek czekamy do 15 czerwca. Ogłoszenie zwycięzców i przydzielenie nagród nastąpi 28 czerwca. Dziękujemy za zainteresowanie inicjatywą i zapraszamy do Kliniki i na kolejne edycje. (więcej zdjęć na Facebooku}

 

PIKNIK RODZINNY GOLFEM W RAKA

DSC0356125 maja odbył się Piknik Rodzinny Golfem w Raka. Miejscem spotkania był Olympic Golf Club przy ulicy Wybrzeże Gdyńskie 2, zlokalizowany tuż przy Centrum Olimpijskim. Celem imprezy plenerowej było popularyzowanie sportu i rekreacji, a w szczególności golfa, jako sposobu na prowadzenie zdrowego stylu życia oraz propagowanie profilaktyki nowotworowej – zarówno pierwotnej jak i wtórnej.

 

 

DSC03575

Spośród mnóstwa atrakcji, takich jak nauka gry w golfa, konkursów z nagrodami oraz bezpłatnych badań (pomiar cukru oraz ciśnienia krwi, badanie znamion, konsultacji z lekarzami, specjalistami medycyny naturalnej i psychologami), które można było wykonać w miasteczku medycznym, każdy z uczestników Pikniku Golfem w Raka mógł wybrać coś dla siebie.

 

 

 

 

p.dr Maria i Ola

 

L’ALBA VITA podczas imprezy promowała profilaktykę zdrowia. Na stoisku kliniki można było nabyć suplementy diety oraz książki. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się bezpłatne terapie na Platformie Schumanna, z których mógł skorzystać każdy odwiedzający stoisko L’ALBA VITA i poczuć na własnym ciele, czym jest Harmonia ciała z umysłem. Na zrelaksowanych i zadowolonych pacjentów czekały oferty promocyjne i rabaty na zakup naturalnych suplementów, niezastąpionych w profilaktyce i terapii przeciwnowotworowej.  {dodatkowe zdjęcia na Facebooku}

 

 

 

 

 

unnamed>

Konkurs na profilu Facebook-owym L’ALBA VITA

Zapraszamy do udziału w konkursie na fanpage’u L’ALBA VITA. Wygraj dietę na 2 tygodnie oraz zestaw oleju arganowego i oleju z czarnuszki egipskiej! REGULAMIN.

Aby wziąć udział w konkursie:

 • Wejdź na nasz funpage i polub go.

 • Opublikuj post konkursowy na swoim profilu publicznym.

 • Napisz komentarz pod tym postem.

 • Zachęć swoich znajomych do lajkowania komentarza.

 

TARGI MEDYCYNY NATURALNEJ

grupaPo raz kolejny, Platformy Schumanna wystawione na Targach Medycyny Naturalnej w dniach 21-23.02.br w Hali Warszawianki przy ul. Piaseczyńskiej w Warszawie, cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Dwa stanowiska pracowały niemal bez przerw. Proponowane pozycje w zabiegu: stojąca usprawniająca kręgosłup i leząca (na zdjęciu) pomagająca wprowadzić osoby w stan medytacji, pobudzając wytworzenie mózgowych fal Alfa, wywoływały niewiarygodnie pozytywne reakcje. Wszyscy, którzy poddali się zabiegowi zgadzali się ze stwierdzeniem, że jest to nadzwyczajne urządzenie zdrowotne powodujące harmonię ciała z umysłem.

 

 

NIGDY WIĘCEJ CHORÓB KRĄŻENIA

Wprowadź w swoje żpulshsr11ycie profilaktykę przeciwzawałową!

Od kilku lat nasza akcja zdrowotna NIGDY WIĘCEJ CHORÓB KRĄŻENIA cieszy się dużym zainteresowaniem, o czym świadczą rekomendacje zadowolonych klientów. Od 15.02.2014 do 21.03.2014 zapraszamy na promocyjne badanie serca i naczyń krwionośnych, przy pomocy programu komputerowego PULS – HRS. Metoda, która została opracowana w Zakładzie Fizyki Medycznej Wydziału Fizyki Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, pod kierunkiem prof. Ryszarda Krzeminiewskiego jest niezwykle szybka i bardzo dokładna oraz pozwala ustrzec się przed zawałem udarem i innymi dolegliwościami związanymi z krążeniem. W programie: badanie, wydruk wyniku i ew. harmonogram kuracji – w przypadku stwierdzenia ryzyka.

Cykl warszmedycyna naturalnatatów edukacyjnych; “Twoje zdrowie w Twoich rękach”

W Bibliotece “Przy Baleya” dnia 9. i 27. listopada odbyły się wykłady, które poprowadziła mgr Aleksandra Barańska -właścicielka Kliniki L’ Alba Vita, dietetyk i główny naturoterapeuta z 15 letnim doświadczeniem w usuwaniu przyczyn dolegliwości oraz inż. Pan Andrzej Piegat – naturoterapeuta z L’ alba Vita.

 

 

W programie między innymi:

 • Moc aktywnej profilaktyki- czyli jak ustrzec się przed chorobami
 • Mechanizm reklamy i działania rynku farmaceutycznego
 • Zachodni tryb życia vs czerpanie wiedzy od naszych przodków
 • Leczenie przyczynowe a leczenie objawowe!
 • Praktyczne wskazówki aby zachować pełne zdrowie
 • Magiczne 3D czyli trochę o Diagnostyce Diecie i Detoksykacji

 

ABPierwszy warsztat edukacyjny z cyklu „Weź zdrowie w swoje ręce” Biblioteka przy Baleya. Na zdjęciu prelegentka mgr Aleksandra Barańska, właścicielka kliniki- główny terapeuta i dietetyk omawia: co zrobić by cieszyć się dobrym zdrowiem.

Największym zainteresowaniem cieszyły się informacje na temat prostoty odżywiania, a także aktywnej profilaktyki zdrowotnej. Dziękujemy wszystkim za obecność i aktywny udział w warsztatach.

 

DSC03147Drugi warsztat edukacyjny z cyklu „Weź zdrowie w swoje ręce” poprowadził naturoterapeuta p. Andrzej Piegat. Podczas spotkania szczególnym zainteresowaniem cieszył się temat mleka. Zostały obalone mity i przedstawione najnowsze badania na temat szkodliwego wpływu krowiego mleka na ludzki organizm. Ponadto wybitną ciekawość słuchaczy wzbudził panel o nowatorskim urządzeniu terapeutycznym – Platformie Schumanna. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i zachęcamy do śledzenia naszego działu z aktualnościami.

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 264 im Gabrieli Mistral z okazji Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji.

DSC02968Specjaliści z Kliniki L’ Alba Vita w trakcie Dnia Otwartego z okazji Europejskiego Dnia Świadomości Dysleksji w Szkole Podstawowej przy ul. Majewskiego 17, która jest niezwykle przyjazna uczniom z dysleksją, zaprezentowali naturalne metody diagnostyczne i terapeutyczne. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się metoda prof. Warnkego opracowana dla osób ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu, jak również porady z zakresu odżywiania i naturoterapii zarówno dzieci, jak i dorosłych. Uczestnikom bardzo smakował serwowany przez Klinikę odkwaszająco-oczyszczający organizm – napój “Eliksir Zdrowia”. Na zdjęciu właścicielka Kliniki L;ALBA VITA Aleksandra Barańska</ w rozmowie z rodzicami uczniów przy stoisku Kliniki pod tablicą Patrona Szkoły, chilijskiej laureatki literackiej Nagrody Nobla z 1945 roku.

 

BEZPŁATNE INTERAKTYWNE WARSZTATY DLA RODZICÓWchild-nutrition

 • Odkryj smaczny sposób na niejadka – szybkie i zdrowe menu dla przedszkolaka. Zaprezentujemy ciekawe przepisy kulinarne, które w szybki sposób przygotują nawet najbardziej zapracowani Rodzice.
 • Poznaj fakty i mity o mleku.Mleko krowie czy roślinne – które lepsze? Czym jest alergia na mleko? Komu grozi nietolerancja laktozy i jakie są jej objawy? Odpowiemy na te i inne pytania dotyczące mleka.
 • Dowiedz się jak sprawdzić postawę ciała u Twojego dziecka. Pokażemy podstawowe sposoby oceny krzywizimagesdn kręgosłupa, które pomogą rodzicom wykryć pierwsze objawy wad postawy. Omówimy także dziecięce nawyki, które mogą doprowadzić do skrzywień kręgosłupa i wskażemy jak ich unikać.
 • Apatia i nadpobudliwość u dzieci: ujawniamy przyczyny. Zdradzimy jak dieta i aktywność fizyczna wpływają na zachowanie dziecka i ich dzienną aktywność? Podpowiemy rodzicom, jak planować dziecięcy harmonogram dnia.
 • Nakarm IQ swojego dziecka. Zdradzimy jak dietą możnawpływać na poziom koncentracji, pamięć i efekty w nauce. Pokażemy jak komponować zestawy posiłków i przekąski w ciągu dnia aby uwzględniać skladniki wpływające na pracę mózgu.
 • Zjedz pyszny poczęstunek i zabierz przepisy do domu. Każdy rodzic będzie miał możliwość spróbowania smacznych i zdrowych dań, przygotowanych przez Prowadzące.
Warsztat poprowadzą doświadczeni specjaliści: dietetycy, psycholog i fizjoterapeuta.
Uczestnicy otrzymają też materiały informacyjne oraz przepisy kulinarne.
Przewidywany czas: 60 min kids-nutrition2

WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM: tel.(22) 622-00-09