fb

Akupresura

masaż stopyWykonujemy tradycyjną akupresurę, refleksologię, jak również akupresurę przy pomocy mat z tysiącami igieł w regulacji zaburzeń psychosomatycznych.

AKUPRESURA TRADYCYJNA Uciskając odpowiednie miejsca ciała, można zwiększyć krążenie w odpowiednich organach wewnętrznych.

AKUPRESURA TYSIĄCAMI IGIEŁ W REGULACJI ZABURZEŃ PSYCHOSOMATYCZNYCH

mata do akupresuryUnikalne, oparte na dawnych tradycjach medycyny naturalnej Indii, Chin, Krajów śródziemnomorskich, przeciwzapalne, przeciwbólowe przyrządy do aplikacji na skórę, tzw. aplikatory Lapko, w różnych wersjach: mat i wałków. Łagodzą stresy, podnoszą poziom aktywności życiowej, pobudzają system immunologiczny. Efekt od terapii refleksyjnej tłumaczy się tym, że oddziaływanie dużą ilością kolców (od 2.000 do 10.000!) na skórę pleców polepsza krążenie w neuronach mózgu, narządach wewnętrznych, blokuje patologiczne impulsy od ściśniętych zmęczeniem mięśni i tkanek naszego ciała.

urządzenie do akupresury

Ucisk igieł powoduje produkcję endorfin – naturalnych środków nasennych i następuje fantastyczny fenomen relaksacyjny oraz normalizuje się sen.

Szeroka gama produktów dostępna w Klinice L’alba Vita. Zapraszamy!