fb

Odtruwanie AUTYZM

W klinice L’ALBA VITA proponujemy pakiet diagnostyczny składający się z kilkuetapowej diagnostyki organizmu, opartej na nowatorskich, kompletnych badaniach z zakresu medycyny naturalnej.

Pakiet Diagnostyczny obejmuje 10 etapów i trwa ok. 2,5 – 3 godziny.

  1. Biorezonansowy pomiar energii w meridianach
  2. Pobranie żywej kropelki krwi – Mikroskopowe badanie obrazu krwi
  3. Pomiar pH organizmu
  4. Mapa toksycznych obciążeń wg. dr Jonasza
  5. So-check
  6. Szczegółowa interpretacja
  7. Konsultacja dietetyczna
  8. Indywidualny plan terapeutyczny
  9. Terapia biorezonansowa Sweeper
  10. Terapia relaksacyjna na Platformie Schumanna

Koszt pakietu to 750 zł.

Po wykonaniu badań, opiekun pozostaje z terapeutą. Dziecko może spędzić ten czas w pokoju zabaw.

Terapia odtruwającą jest stosowana z powodzeniem od lat w celu ODTRUWANIA ze spektrum AUTYZMU, ADHD, ODD i innych dolegliwości NEUROLOGICZNYCH czy NAWRACAJĄCYCH INFEKCJI, spowodowanych negatywnym wpływem środowiska w jakim żyjemy.

Bestsellerowe jest  polskie wydanie  ze  stycznia 2019  książki dr Tinus Smits p.t. “Pokonaj AUTYZM i choroby neurologiczne”. W tej przełomowej pracy lek.med. Tinus Smits ujawnia „krok po kroku” metodę, którą stosował u ponad 300 autystycznych dzieci. W wielu przypadkach rodzice deklarowali, że ich dzieci zostały w 100% wyleczone; w innych proces ten nadal jest w toku, a postępy są znaczące. Jego terapia opiera się głównie na izoterapii, formie homeopatii, która jest w stanie wykryć przyczyny autyzmu u dzieci i która bezpośrednio je eliminuje. Dokonał on niezwykłych odkryć dotyczących powodów wzrostu autyzmu. Ta książka jest bardzo ważna dla rodziców z dziećmi autystycznymi i dla wszystkich tych, którzy są zaangażowani w opiekę nad tymi dziećmi.