fb

Balsan Futura

Medyczny zestaw do terapii kuracyjnych, rehabilitacji i profilaktyki zdrowotnej, które kryje w sobie niesamowite możliwości, bo łączy przyjemną kąpiel z leczniczym masażem perełkowym, aromatoterapią i ez leczniczym działaniem ozonu. Nadaje się do zastosowania w każdej zwykłej wannie bez konieczności przebudowy łazienki.

Na dno wanny układa się specjalnej konstrukcji elastyczną matę Duo-4. Posiada ona 2700 mikrodysz. Pęcherzyki powietrza lub ozonu wydostają się z nich pod ciśnieniem od 40 do 100 mbar równomiernie masując wszystkie części ciała: uda, biodra, pośladki, brzuch, piersi, ramiona itp. Zastosowanie najwyższej jakości pilota zdalnego sterowania “Comfort Control” daje tę dogodność, że nie wychodząc z wanny można wybrać jeden z dziesięciu masażowych programów terapeutycznych lub też załączyć dowolny program własny w oparciu o wybrany interwał. Nożnym przełącznikiem wybieramy miejsce masażu i wielkość pęcherzyków w zależności od wybranej intensywności.

Masaże o lekkiej intensywności działają uspokajająco i odprężająco – sprawiają że mija zmęczenie.

Masaże o średniej intensywności wspomagają ukrwienie skóry, regulują krążenie oraz wzmacniają mięśnie.

Masaże o dużej intensywności zwane limfodrenażem, pomagają przy leczeniu reumatyzmu, przy schorzeniach kręgosłupa, doskonale zapobiegają dolegliwościom układu krwionośnego i limfatycznego oraz znakomicie redukują poduszki tłuszczowe i eliminują cellulit.

Balsan Futura