fb

Odtruwanie metodą CEASE

Terapia CEASE jest stosowana z powodzeniem od ponad 10 lat przez homeopatów w Niemczech i Holandii w celu ODTRUWANIA ze spektrum AUTYZMU, ADHD, ODD i innych dolegliwości NEUROLOGICZNYCH czy NAWRACAJĄCYCH INFEKCJI , spowodowanych negatywnym wpływem środowiska w jakim żyjemy. W toku odtruwania, liczne przypadki terapeutyczne prowadzone w tych krajach wykazały nawet do 100% eliminacji spektrum AUTYZMU u dzieci.
Wiosną  2019 roku przeprowadzone zostało  w Polsce pierwsze certyfikowane przez organizację CEASE szkolenie dla homeopatów i naturopatów. Dzięki temu mamy obecnie możliwość stosowania tej metody w naszym kraju przez wykwalifikowanych  terapeutów tej metody .

Bestsellerowe jest  polskie wydanie  ze  stycznia 2019  książki dr Tinus Smits p.t. “Pokonaj AUTYZM i choroby neurologiczne”. W tej przełomowej pracy lek.med. Tinus Smits ujawnia „krok po kroku” metodę, którą stosował u ponad 300 autystycznych dzieci. W wielu przypadkach rodzice deklarowali, że ich dzieci zostały w 100% wyleczone; w innych proces ten nadal jest w toku, a postępy są znaczące. Jego terapia opiera się głównie na izoterapii, formie homeopatii, która jest w stanie wykryć przyczyny autyzmu u dzieci i która bezpośrednio je eliminuje. Dokonał on niezwykłych odkryć dotyczących powodów wzrostu autyzmu. Ta książka jest bardzo ważna dla rodziców z dziećmi autystycznymi i dla wszystkich tych, którzy są zaangażowani w opiekę nad tymi dziećmi.

W klinice L’ALBA VITA  ww metodą zajmuje się certyfikowany terapeuta CEASE,  naturopata w specjalności  homeopatii klinicznej mgr Ewa Być.