fb

Komputerowa Diagnostyka Organizmu urządzeniem DIACOM

Komputerowa Diagnostyka Organizmdiacom2u badana urządzeniem DIACOM to metoda diagnostyczna medycyny informacyjno-energetycznej. Umożliwia kompleksową diagnozę stanu funkcjonowania organizmu. Jest badaniem nieinwazyjnym, bezbolesnym i bezpiecznym. Skanowanie organizmu tym urządzeniem może ale nie musi poprzedzać wywiad. Za pomocą urządzenia skutecznie skanujemy narządy organizmu, przeprowadzamy wszechstronną analizę i wykrywamy wszelkie dysfunkcje oraz stany zagrożeń rozwoju dolegliwości:  przewlekłe stany zapalne, infekcje, alergie, cukrzyce, reumatyzm, dna moczanowa, stwardnienie rozsiane, dysfunkcje tarczycy, przerost gruczołu krokowego, hemoroidy, neuralgia, depresja i wiele innych zaburzeń. Diagnozujemy pasożyty, ich rodzaje oraz lokalizacje, a także grzyby, bakterie, wirusy i stany zagrożenia rozwojem boreliozy, zakażenia lambliami, glistą ludzką, tasiemcem, candidą, chlamydią, owsikami, toksynami, mykobakteriami. itp. Diagnozujemy i usuwamy bóle różnego pochodzenia takie jak bóle kręgosłupa, głowy, zatok,  alergie, wrzody, zaburzenia układu krążenia,  problemy skórne m.in trądzik i wiele wiele innych. Jesteśmy w stanie tym przyrządem określić każdą przyczynę dysfunkcji organizmu i ją starać się zniwelować.

Etap I

Analizujemy wybrane organy oraz ich przekroje w zależności od zgłaszanego problemu co na miejscu ustala specjalista. Mamy możliwość zeskanowania kilkaset składowych organizmu, zwłaszcza główne narządy:

 1. Przekrój głowy20150403191750_86695
 2. Przekrój mózgu, komory mózgu, przekrój opon mózgowych, tętnice i żyły mózgu
 3. Przekrój klatki piersiowej oraz narządów jamy brzuszne
 4. Układ pokarmowy : żołądek, dwunastnica, trzustka i śledziona, jelito cienkie i grube, odbytnica, wątroba, pęcherzyk żółciowy i drogi żółciowe
 5. Błony śluzowe nosa
 6. Przekrój krtani
 7. Oskrzela i tchawica
 8. Płuco lewe i prawe
 9. Przekrój tkanki płucnej
 10. Przekrój nerki lewej i prawej
 11. Moczowód
 12. Pęcherz moczowy
 13. Prostata
 14. Przekrój jądra lewego i prawego
 15. Narządy rodne kobietURMIUM 3
 16. Przekrój macicy oraz szyjki macicy
 17. Jajowody i jajniki
 18. Przekrój gruczołu piersiowego (pierś lewa i prawa)
 19. Przekrój gruczołu sutkowego
 20. Tętnice głowy i szyi
 21. Serce
 22. Naczynia wieńcowe
 23. Naczynia tętnicze
 24. Przekrój żył
 25. Układ limfatyczny
 26. Śledziona
 27. Migdały
 28. Krwinki krwi12260_Copy18306
 29. Płytki krwi
 30. Grasica
 31. Węzły chłonne
 32. Tarczyca
 33. Nadnercza
 34. Szyszynka
 35. Oczy, przekrój ściany oka lewego i prawego, siatkówka oka
 36. Narząd słuchu
 37. Przekrój skóry
 38. Przekrój włosa
 39. Jadra nerwów czaszkowych
 40. Wegetatywny układ nerwowy1000m36nls12
 41. Rdzeń kręgowy
 42. Kręgosłup oraz nerwy kręgosłupa
 43. Przekrój kręgów
 44. Staw barkowy
 45. Przekrój przedramienia
 46. Przekrój dłoni
 47. Przekrój stawu biodrowego
 48. Przekrój stawu kolanowego
 49. Przekrój stopy
 50. Nadgarstek
 51. Staw łokciowy
 52. Staw kolanowy
 53. Tkanka łączna
 54. Chromosomy żeńskie i męskie

Etap  II

Badanie urządzeniem DIACOM umożliwia kompleksową diagnozę stanu funkcjonowania organizmu. Po uzyskaniu wyników przechodzimy do ustalenia indywidualnego planu naprawczego i zastosowania zabiegów terapeutycznych. Przeważnie skupiamy się na najsłabszych energetycznie organach. Specjalista wyznacza fragment do analizy szczegółowej z danego organu. Aparat wskazuje obciążenia takie jak: mikroorganizmy i patogeny, choroby, patomorfologie. Celem tego etapu jest analiza w celu ustalenia przyczyn problemu oraz wyboru najlepszego sposobu wyregulowania funkcji organizmu i suplementacji. Urządzenie posiada wbudowany system doboru suplementów, ziół, leków homeopatycznych, preparatów informacyjnych oraz leków farmakologicznych dostępnych w Polsce

Etap III

Pierwsza wizyta kończy się pełną informacją o stanie zdrowia, funkcjonowaniu poszczególnych organów, ewentualnych obciążeń organizmu wykrytych podczas skanowania oraz dalszymi zaleceniami jak poprawić stan swojego zdrowia. Ustala się harmonogram terapii, ew, zmianę diety i stylu życia (zadanie domowe). Zwykle po 4 tygodniach wizyta kontrolna, monitorująca przebieg terapii wskaże efekt naszej wspólnej pracy.diacom

DIACOM to nowoczesne urządzenie pomiarowo-informacyjne do celów terapeutycznych, stanowiący unikalny przełom w rozwoju nowoczesnej nieinwazyjnej metody diagnostyki NLS, umożliwiającej odrębne określenie stanu bio-energetyki każdego organu człowieka. Wczesne wykrycie problemów zdrowotnych daje możliwość wdrożenia skuteczniejszej terapii.

Lekarzom jak również Terapeutom, praca na urządzeniu DIACOM oferuje ogromne możliwości technicznego wsparcia. Zarówno w zakresie szybkiej i dogłębnej analizy stanu zdrowia pacjenta, jak również, wyboru odpowiedniej metody oraz programu suplementacji diety.

Diacom to przełom XXI wieku, służący do testu i skanu ludzkiego ciała (cieszy się ogromnym powodzeniem w medycynie naturalnej, sporcie i rekreacji). A tym samym w sposób wygodny, całościowy i efektywny analizuje stan organizmu w odniesieniu do: ogólnego napięcia, szczegółowej analizy poszczególnych układów, narządów, komórek, jak również do skanowania ludzkiego DNA.

Diacom to rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną dbać o swoje zdrowie, a jednocześnie nie przepadają za konwencjonalną diagnostyką – zwłaszcza tą inwazyjną. Skaner diagnostyczny Diacom, to najnowsze osiągnięcie technologiczne – metoda, pozwalająca na wyjątkowo sprawną, szybką i pełną analizę organizmu. Metoda diagnostyki NLS, na której opiera się działanie urządzenia Diacom, pozwala określić stan bioenergetyczny każdego organu osobno. Dzięki temu w sposób odzwierciedlający w pełni stan faktyczny, możliwa jest trafna diagnoza. Precyzja urządzenia oceniana jest na około 97%, badanie odbywa się w sposób bezpieczny i zupełnie bezbolesny. Niezrównaną zaletą badania jest kompleksowy obraz, który dzięki biorezonansowi można uzyskać – dzięki temu leczenie nie skupia się wokół łagodzenia objawów, tylko eliminuje przyczyny choroby – niezależnie od tego, jak głęboko są one ukryte w organizmie.

Badanie skanerem Diacom daje pełen obraz stanu zdrowia – wszelkich zaburzeń w funkcjonowaniu organizmu, odchyleń w działaniu narządów wewnętrznych, tkanek, kości – w tym kręgosłupa, bilansu energetycznego organizmu.

BADANIE SKANEREURMIUM7M DIACOM UMOŻLIWIA:

 • ocenę stanu energetycznego narządów i ich możliwości adaptacyjnych,
 • dokładną cyfrową ocenę stanu narządów: wątroby, trzustki, tarczycy, nerek, nadnerczy, serca i naczyń, narządów płciowych, jelit, żołądka ,stawów, płuc i innych,
 • wczesne wykrywanie problemów zdrowotnych (predyspozycji),
 • rozpoznawanie przyczyn dolegliwości,
 • rozpoznawanie rodzaju, stopnia i tempa rozwoju choroby,
 • tropienie pasożytów, bakterii, wirusów oraz ocenę ich szkodliwości,
 • badanie alergenów,
 • biochemiczną analizę płynów ustrojowych W ZAKRESIE LECZENIA I WSPOMAGANIA:,
 • indywidualny dobór suplementów diety

Badanie skanerem Diacom daje pełen obraz stanu zdrowia – wszelkich zaburzeń w funkcjonowaniu organizmu, odchyleń w działaniu narządów wewnętrznych, tkanek, kości – w tym kręgosłupa, bilansu energetycznego organizmu.

diagnostyka-diacom-technologyCo zapewnia Diacom:

 • Kompleksowe zdrowie – umożliwia pełen skan organizmu (narządy, tkanki, układ kostny);
 • Identyfikację choroby – odnajduje źródło i przyczynę dolegliwości;
 • Pełen obraz stanu organizmu – analizuje wydolność wielonarządową, badając całe ciało;
 • Nieinwazyjną diagnostykę – wykrywa wirusy, bakterie, pasożyty i zanieczyszczenia;
 • Profilaktykę – lokalizuje patogeny i słabe punkty zdrowotne;
 • Skuteczniejsze leczenie – pozwala na prognozowanie przebiegu choroby;
 • Szybszy powrót do zdrowia – diagnoza następuje zanim choroba się rozwinie;
 • Przeciwdziałanie alergiom – wykrywa alergeny i przyczyny uczuleń;
 • Znajdowanie przyczyn chorób skórnych – wykrywa źródło wszelkich dolegliwości dermatologicznych;
 • Świadomość organizmu i istniejących zagrożeń – definiuje predyspozycje genetyczne;
 • Skuteczną suplementację – pozwala na indywidualny dobór selektywnego preparatu z prawie 2000 dostępnych wariantów.