fb

Urządzenie Healy

wstecz
dalej
zdrowie dobre samopoczucie równowaga
wstecz
dalej

 

Terapia z wykorzystaniem urządzenia Healy w ostatnim czasie cieszy się rosnącą popularnością. Bazuje ona na sprzęcie, które emituje mikroprądy. Wpływają one stymulująco na komórki ciała. Impulsy mikroprądów muszą być jednak dopasowane do indywidualnych częstotliwości drgań komórek.

Stymulacja z wykorzystaniem urządzenia Healy jest praktycznie niewyczuwalna. Sprzęt pozwala na zmienianie częstotliwości, w zależności od problemu danego pacjenta. Aparatura tego typu została wyposażona w innowacyjne technologie. Możliwe jest m.in. zsynchronizowanie aparatu z aplikacją na smartfonie, co pozwala na automatyczne dobieranie częstotliwości do miejsca poddawanego stymulacji. Urządzenie Healy jest bardzo kompaktowe, co znacznie ułatwia wykonywanie terapii. To metoda bezinwazyjna, która nie wymaga wykonywania żadnych zabiegów chirurgicznych.

W naszym gabinecie terapia z wykorzystaniem urządzenia Healy jest przeprowadzana przez specjalistów. Takie osoby wiedzą, jak prawidłowo korzystać ze sprzętu i dobierać odpowiednią częstotliwość do potrzeb pacjenta. Przed rozpoczęciem terapii konieczne jest też skontrolowanie stanu zdrowia pacjenta. Przeprowadzamy m.in. mikroskopowe badanie żywej kropli krwi, które może pomóc wykryć niektóre schorzenia i nieprawidłowości w ludzkim organizmie. Na tej podstawie można określić, czy w przypadku danego pacjenta istnieje opcja zastosowania urządzenia Healy. Badania pomagają też dobrać odpowiednią częstotliwość pracy sprzętu.