fb

Opinie o hydrokolonoterapii

Od wielu lat korzystam z wózka inwalidzkiego. Jestem chora na SM. Z tego powodu mam słabą perystaltykę jelit. Trzy lata temu sytuacja bardzo się pogorszyła. Nie wypróżniałam się ponad osiem dni. Szukałam ratunku w trzech szpitalach warszawskich.

Po trzech całonocnych pobytach na SORze odwożono mnie rano karetką do domu, przekazując, bym sama uporała się z problemem. W szpitalach podawano mi jedynie pyralginę w kroplówkach, a odmawiano zwykłej lewatywy. Wspominam to jako koszmarny czas. Towarzyszył mi okrutny ból brzucha, miałam wzdęte jelita, co utrudniało mi nawet oddychanie. Byłam pewna, że umieram i nie ma dla mnie ratunku, gdyż nie otrzymałam go na oddziałach szpitalnych.

Adres Lecznicy L’albavita znalazłam w Internecie. Było to moje wybawienie. Przemiły, fachowy personel zajął się mną w sposób perfekcyjny. Wykonano hydrokolonoterapię, po której odżyłam prawie natychmiast. Do tej pory mój problem jelitowy istnieje, ale… już mam na niego metodę- hydrokolonoterapię. Za każdym razem, gdy dopadają mnie dolegliwości już wiem, gdzie szukać ratunku- w lecznicy L’albavita spotkałam wspaniały, fachowy personel, który w sposób wręcz relaksujący wykonuje zabieg. Z całego serca polecam to miejsce!

Iza