fb

Konsultacje

KONSULTACJE Z DIETETYKIEM

lekarz trzymający jabłkoZapraszamy na indywidualne konsultacje z dyplomowanym dietetykiem. W ofercie mamy wstępne konsultacje z pomiarem składu ciała oraz wywiadem dietetycznym; konsultacje z rozpisaniem indywidualnej diety, jak również okresowe konsultacje kontrolne.

Dietetyk w L’ Alba Vita posiada duże doświadczenie w prowadzeniu Pacjentów z różnorodnymi problemami zdrowotnymi, a także w systemie motywacji dla utrwalania nowych nawyków żywieniowych i zmian w programie żywieniowym.

Na konsultację można przynieść wyniki biochemiczne krwi i moczu. Oferta skierowana do osób z nadwagą, otyłością, miażdżycą, chorobą niedokrwienną serca, nadciśnieniem tętniczym, podwyższonym cholesterolem, cukrzycą typu II, chorobami na tle autoimmunologicznym, matek, kobiet ciężarnych, dzieci z nadwagą lub otyłością. Edukujemy także w zakresie wprowadzania produktów do jadłospisu dzieci.

pomiar efektów odchudzaniaKONSULTACJE Z WYWIADEM ŻYWIENIOWYM I ANALIZĄ SKŁADU CIAŁA: 45min / 120 zł

KONSULTACJA Z ANALIZĄ SKŁADU CIAŁA, ROZPISANIEM DIETY NA 2 TYGODNIE, USTALENIEM CELU DO REALIZACJI, ZALECENIAMI MOTYWACYJNYMI: 1h / 180 zł

KONSULTACJE OKRESOWE Z POMIAREM SKŁADU CIAŁA, ANALIZĄ DOTYCHCZASOWEGO ETAPU PRACY, MODYFIKACJĄ DIETY I USTALENIEM KOLEJNEGO CELU DO REALIZACJI:45 min/ 110zł

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!