fb

Higiena

higiena_w_liczbachHigiena jest podstawą zdrowia, o tym nie trzeba nikogo przekonywać. Fachowcy od badania historii zdrowotności społeczeństw dobitnie stwierdzili, że to poprawa w higienie spowodowała zmniejszenie się zachorowań społeczeństw na choroby zakaźne, a nie wprowadzenie szczepionek, jak to wmawia społeczeństwu lobby je produkujące. Ale należy dbać zarówno o higienę pomieszczeń w których przebywamy, jak również higienę naszego ciała tzw. zewnętrzną organizmu, którą od dzieciństwa wpajano większości z nas, ale także o higienę wnętrza organizmu, o której większość z nas niewiele wie.  Każdy etap oczyszczania będzie dawał odczuwalne wyniki.

Przykładowo,

– po oczyszczeniu jelita grubego przestają dręczyć wzdęcia brzucha, zaparcia.

– po wyczyszczeniu wątroby poprawia się trawienie, pamięć, pojawia się blask w oczach, połysk włosów, odchodzi  zmęczenie, pojawią się energia i siły witalne.

– oczyszczenie nerek powoduje zanik worków pod oczami, normalizuje się ciśnienie i zanikają różne bóle w dolnej części brzucha.

– oczyszczenie stawów spowoduje rozpuszczenie znajdujących się w nich soli. Jeśli stawy nie były sprawne ruchowo i bolały, szczególnie przy zmianie pogody, to teraz będą sprawne i elastyczne.

– oczyszczenie limfy i naczyń krwionośnych obroni nas przed infekcjami, zawałem, wylewem, żylakami i wieloma dolegliwościami, które czynią czasem życie nie do wytrzymania.

Proponujemy Państwu kilka unikalnych produktów do poprawy zdrowia przez utrzymywanie higieny ciała, stóp, włosów, jamy ustnej, a także jelita grubego – szczególnie jej końcowego odcinka – esicy, gdzie najczęściej pojawia się nowotwór. Proponujemy też ekologiczne produkty do utrzymania czystości naszych mieszkań, bez chemicznych syntetycznych składników. Pozwolą one utrzymywać nasze organizmy w stanie wysokiej bariery immunologicznej.

Przedstawiamy Państwu:

–    odświeżająco-uzdrawiający spray do ciała

–    artykuły do higieny jamy ustnej

–    rewelacyjne mleczko do ciała

–   skuteczny szampon do pielęgnacji skóry  głowy i włosów

–    niesamowity żel pod  prysznic

–    metody najskuteczniejszej pielęgnacja skóry

–    skuteczne oczyszczanie wnętrza organizmu

–    ekologiczne artykuły higieny pomieszczeń

–    energetyczny pumeks z wulkanu Fudzijama do energetyzacji ciała i usuwania zrogowaciałego naskórka

–    ekologiczne środki piorące i czyszczące na bazie olejków z drzewa herbacianego

–    naturalne mydła

 

 

(powrót do strony głównej)