fb

pielęgnacja ciała

Przedstawiamy najnowsze technologie do pielęgnacji

Olejek do pielęgnacji skóry

EXYOILCC2Łączne zastosowanie najnowocześniejszej technologii sporządzania wzorów energetycznych z roślinnych komórek macierzystych oraz chronionych patentami nanoefektorów wykazuje ekstremalną zdolność do regeneracji komórek ciała. Znajdujące się w epidermie – najgłębiej położonej warstwie naskórka – komórki macierzyste kontrolują równowagę komórek i na bieżąco uzdrawiają uszkodzone warstwy komórek. Preparat wielokrotnie zwiększa zdolności samoregeneracyjne skóry, a także odwraca i spowalnia procesy starzenia. Zmarszczki stają się coraz mniejsze, plamy bledną, po czym całkowicie znikają. Efekt jest zaskakująco szybki, niemal natychmiastowy. Na problematyczne partie skóry stosujemy po 1 kropli 3 razy dziennie. Preparat wypełnia zmarszczki i rozstępy, a także patologiczne zmiany strukturalne. Ponadto przywraca prawidłowe funkcjonowanie tkanki łącznej skóry i może oznaczać rozwiązanie dla pozbycia się problemów pigmentacyjnych, a także zmniejszenia, zbladnięcia lub całkowitego zaniku starych blizn. Równocześnie z olejem na dane partie skóry należy stosować również bezalkoholowy spray do ciała, zaś w przypadku suchej skóry zalecane jest stosowanie preparatu razem z mleczkiem do ciała w ten sposób, że do niewielkiej ilości mleczka wkrapiamy kilka kropli oleju, dokładnie mieszamy, po czym delikatnymi ruchami masującymi nanosimy na odpowiednie partie skóry.

 

GEMMA BRIGHT – niezwykle szybko odżywiający krem dla skóry delikatnej, poprawiający tonus skóry

GemmaBright

Preparat chroniony patentami nanoefektorów wykazuje szybką regeneracje skóry nadzwyczaj delikatnej, które inne kremy podrażniają. Jest zwielokrotniona zdolność samoregulacji skóry i niezwykle spowalniane są procesy starzenia. Opracowana jest specjalnie dla kobiet z przedziału wiekowego 40+. Można go stosować po uprzednim spryskaniu i wchłonięciu bezalkoholowego sprayu do ciała. Krem stosujemy następująco: niewielką ilość rozprowadzamy okrężnymi ruchami wmasowując powierzchnię twarzy, starannie omijając okolice oczu. Bardzo dobrze pielęgnuje skórę szyi i dekoltu. Krem do twarzy stosowany na dzień pomnoży naturalne walory każdej aktywnej kobiety. Sprawi, że będzie Ona promienna jak diament.

 

GEMMA HELVETIA – krem niezwykle szybko pielęgnujący skórę ciała, o niezwykle bogatym składzie

Gemma HelvetiaPreparat chroniony patentami nanoefektorów nazywany jest prawdziwym kremem do wszystkiego. Opracowany jest specjalnie dla kobiet z przedziału wiekowego 40+. Nic nie może równać się z nim, gdyż daje  długą żywotność. To daje bezwzględny spokój w dążeniach do lepszego zdrowia. Krem jest niezwykle bogaty w składniki odżywcze. Dzięki wyłącznie naturalnym składnikom produkt nadaje się dla skóry wrażliwej i jest najlepszym wyborem. To jest jedwabisty, tłusty krem, który ma niezwykłe właściwości konserwujące. Dostępny dla wszystkich typów skóry.  Stosowanie zaleca się nie tylko na powierzchnię twarzy, ale również na całą powierzchnię ciała. Nadaje się również do pielęgnacji skóry wyschniętej, narażonej na silne niekorzystne działanie zewnętrzne. Można go stosować po uprzednim spryskaniu i wchłonięciu przez skórę bezalkoholowego sprayu. Niewielką ilość rozprowadzamy okrężnymi ruchami wmasowując w skórę, starannie omijając okolice oczu.

 

GEMMA PREVENT  krem na noc dla cery wrażliwej, narażonej na silne działanie zewnętrzne.

Gemma PreKrem Gemma Prevent  to delikatny krem na noc o konsystencji śmietany. Opracowany jest specjalnie dla kobiet z przedziału wiekowego 40+. Jest łatwy do zastosowania. Weźmy trochę kremu na palec i wsmarujmy go równo. delikatnymi ruchami na oczyszczoną powierzchnię skóry twarzy. Unikać okolic oczu. Pozostawić go na skórze przez 1-2 minuty dopóki nie wchłonie się całkowicie.  Rezultaty zachwycą nawet bardzo wybrednych. Krem do twarzy stosowany na noc pomnoży naturalne walory każdej aktywnej kobiety.

 

RENEW- intensywna pielęgnacja w podróży. Zestaw oszczędnościowy

RENEW DUŻEZawiera składniki kojące skórę Eliminuje zaczerwienienie i dyskomfort wynikające z przesuszenia skóry.
Przedstaw swoim znajomym produkt Melaleuca o udowodnionym działaniu
Przesuszona skóra może wywoływać rozdrażnienie, wprowadzać w zakłopotanie i kontrolować Twoje działania. Uwolnij się i odkryj kojącą ulgę dzięki intensywnej pielęgnacji skóry Renew. Dzięki produktowi Renew skóra otrzymuje wszystko, czego potrzebuje, by stać się bardziej miękka, gładsza i lepiej nawilżona przez długi czas. Produkt Renew ma udowodnione klinicznie działanie, które sprawia, że nawet bardzo wysuszona skóra staje się bardziej miękka i zdrowsza w zaledwie 24 godziny.

W badaniach klinicznych produkt Renew pokonał wiodący, zalecany przez dermatologów balsam w odniesieniu do miękkości, gładkości i nawilżenia skóry.
Zapewniając długoterminowe nawilżenie, produkt Renew gwarantuje długotrwałą ulgę w przypadku suchej, szorstkiej i podrażnionej skóry oraz zapewnia ochronę i zabezpieczenie w przypadku nawet najbardziej suchej skóry poprzez wspomaganie przyciągania i utrzymania w skórze większej ilości wilgoci.
Wypróbuj produkt Renew na własnej skórze, a następnie podziel się wrażeniami ze swoimi rodzicami, sąsiadami i przyjaciółmi, aby również oni przekonali się, dlaczego tyle osób zaufało intensywnej pielęgnacji skóry Renew.

 

Podstawowy zestaw do pielęgnacji skóry

Zestaw do pielęgnacji_ExtraLargePodstawowe czynności obejmujące oczyszczanie, tonizowanie i nawilżanie stanowią bazę każdego schematu pielęgnacji skóry. Podstawowy zestaw do pielęgnacji skóry, którego każdy etap jest pełen witamin, ekstraktów roślinnych oraz peptydów opóźniających oznaki starzenia, to absolutnie niezbędny produkt do zachowania zdrowego wyglądu skóry.
Każdy zestaw zawiera:
Wybrany żel oczyszczający Sei Bella
Wybrany tonik Sei Bella
Wybrany preparat nawilżający Sei Bella

Zestaw zalecany dla skóry normalnej: Twoja skóra nie sprawia problemów i ma zdrowy wygląd, a oznaki wysuszenia lub nadmiernej produkcji sebum pojawiają się jedynie okazjonalnie. Produkty, które wspomagają zachowanie równowagi skóry, utrzymując jednocześnie jej świeżości i czystość, to:
Nawilżający żel oczyszczający
Tonik nawilżający
Krem/balsam na dzień jako preparat nawilżający w ciągu dnia

Zalecany zestaw dla skóry mieszanej: Twoje policzki, boki czoła oraz okolice szczęki są suche, natomiast środkowa część czoła, nos i broda mają tendencję do przetłuszczania się. Konieczna jest skojarzona i dopasowana pielęgnacja skóry, która poradzi sobie ze zróżnicowanymi potrzebami. Produkty odpowiednie dla Ciebie to:
Pielęgnacyjny żel oczyszczający
Tonik nawilżający
Balsam kosmetyczny na dzień do pielęgnacji twarzy jako preparat nawilżający w ciągu dnia

Zalecany zestaw dla skóry suchej: Prawdopodobnie Twoja skóra często się łuszczy. Jej powierzchnia jest matowa, a drobne zmarszczki są dość widoczne. Skóra sucha jest bardziej podatna na oznaki starzenia oraz uszkodzenia powodowane przez czynniki środowiskowe. Produkty, które pomogą nawilżyć i chronić skórę, to:
Nawilżający żel oczyszczający
Tonik nawilżający
Krem na dzień jako preparat nawilżający w ciągu dnia

Zalecany zestaw dla skóry tłustej: Ciągle walczysz z błyszczeniem i usuwasz nadmiar sebum płatkami kosmetycznymi, a pod koniec dnia skóra i tak sprawia wrażenie tłustej. Pory na Twojej skórze są widoczne, a także często ulegają zablokowaniu, prowadząc do wyprysków. Jednak dzięki temu dodatkowemu nawilżeniu masz mniej zauważalnych drobnych zmarszczek i bruzd. Produkty, które wspomagają zachowanie równowagi skóry, utrzymując jednocześnie jej świeżości i czystość, to:
Rewitalizujący żel oczyszczający
Tonik oczyszczający
Balsam kosmetyczny na dzień, do pielęgnacji twarzy jako preparat nawilżający w ciągu dnia

(powrót do działu higiena)