fb

Najlepsza metoda oczyszczania organizmu z metali ciężkich

Najlepsza z wszystkich dotychczas znanych metod oczyszczających organizmy z metali ciężkich powstała w głowie węgierskiego chemika Tibora Jakabivicsa. Stworzył on dwa preparaty: Solvyl CC – do oczyszczania komórek organizmu; Solvyl Fullflex – do oczyszczania tkanek organizmu

SOLVYLCCnowySolvyl CC to preparat wykorzystujący Nano-Efekt stosowany do oczyszczania organizmu z najcięższych toksyn jakimi są metale ciężkie. Stosowany razem z preparatem Solvyl FullFlex daje wspaniałe efekty detoksykacyjne, nie mające porównania z żadnymi obecnie metodami usuwającymi metale ciężkie. Wyprodukowanie sprayu Solvyl CC i płynnego preparatu Solvyl FullFlex jest największym sukcesem, bo żadna obecna metoda eliminacji metali ciężkich nie ma możliwości, aby móc usunąć ciała w szybkim czasie np. miesięcznym aż 98% metali ciężkich.

Obecnie w tak zanieczyszczonym środowisku, w jakim musimy żyć, mamy do czynienia z dużą zawartością metali ciężkich, które niszczą nasze zdrowie. Zawartość ołowiu czy kadmu w powietrzu, rtęci w szczepionkach i w różnych wypełnieniach stomatologicznych jest przerażająca. Ryby morskie, ostrygi, owoce morza, które jemy, reakcje podczas promieniowania jonizacyjnego, które wokół nas się odbywają, otrzymywane w trakcie gotowania pokarmów w naczyniach z aluminium i spożywane razem z posiłkami, dostarczane przez skórę w czasie stosowana codziennego kosmetyków, to duże zgromadzenie metali ciężkich i przygotowywanie nas do poważnych chorób. Jeśli w organizmie naszym ciążą one tak ciężki plecak załadowany kamieniami, to własne procesy regeneracji czy gojenia nie są w stanie się uruchomić i nasz organizm coraz bardziej podupada. Coraz trudniejszy jest powrót do zdrowia.

Przy bardzo dużym, ponad miarę zanieczyszczeniu, wątroba załamuje się. Bez skutecznego oczyszczenie wątroby i dróg żółciowych nie będzie ani zdrowia ani życia. Chińczycy tą ważną funkcję wątroby nazywają „okiem bramy czuwającym nad życiem”. Jeśli masz problem z wątrobą, to masz problem ze złym okiem, które nie dostrzeże i nie obroni nas przed żadnymi wrogami. Przy bardzo osłabionej wątrobie, bakterie, wirusy, różne patogeny i zanieczyszczenia mają większe szanse zniszczyć Twój organizm.

Solvyl CC wspomaga głęboką detoksykację narządów wewnętrznych w tym wątroby

Sposób użycia: Po umyciu ciała wytrzeć skórę i równomiernie spryskać 2-3 razy dziennie jedną dawkę. Nie pryskać na oczy! Przechowywać w chłodnym miejscu, z dala od światła.

Opakowanie: W dwu wersjach: buteleczki 50 ml i 150 ml

solvylFullFlexSolvyl FullFlex w formie kropel służy do detoksykacji na poziomie komórkowym. Usuwa wszelkie produkty przemiany materii oraz różne zanieczyszczenia i metale ciężkie (ołów, kadm, rtęć itp.) wg. rewolucyjnej technologii opracowanej przez węgierskiego naukowca Tibora Jakabowisca. Metale, które przez wiele lat kumulowały się w organizmie są usuwane z organizmu. Stosowany wspólnie z Solvyl CC znacznie przyspiesza eliminowanie substancji toksycznych

Preparat zawiera zakodowane wibracje roślinne i mineralne. Dzięki Nano-efektowi uaktywnia regenerację organizmu. Działanie odbywa się bez pośrednictwa przewodu pokarmowego i krwiobiegu, lecz przez przenikanie wibracji (informacji) bezpośrednio przez błony komórkowe do wnętrza komórek. Preparat eliminuje toksyczne jony metali ciężkich (kadm, ołów, aluminium, itp), które wniknęły do komórek przez błony komórkowe lub znajdujące się w przestrzeniach międzykomórkowych.

Sposób użycia:  By najbardziej skuteczna była detoksykacja, jako pierwsze należy używać przez 3 dni SOLVYL FullFlex, po 3-5 krople dwa razy dziennie mieszać z 1 ml wody, płukania jamy ustnej a następnie czwartego dnia należy zastosować spryskiwanie preparatem Solvyl CC. Uważać na oczy! Przechowywać w chłodnym miejscu, z dala od nasłonecznienia i wysokiej temperatury

Opakowanie:  Buteleczka szklana z zakraplaczem o pojemności 30 ml

(powrót do działu higiena)