fb

Oczyszczanie wątroby i nerek

umieszczenie wątrobyWątroba to jeden z najważniejszych organów w naszym organizmie. Uczestniczy w syntezie i metabolizmie wielu substancji, neutralizuje toksyny, reguluje temperaturę ciała i pełni wiele dodatkowych funkcji. Ponieważ wątroba jest niezbędna do życia należy szczególnie dbać o jej zdrowie.

Wątroba jest nieunerwiona, dlatego mimo zanieczyszczeń, uszkodzeń czy zmian chorobowych nie boli. Jednak w momencie obciążenia, kiedy wątroba się powiększa rozciągając unerwione powięzi, może wywoływać uczucie bólu i dyskomfort. Niezwykle istotne jest, aby wspomagać pracę wątroby poprzez właściwe jej oczyszczanie. W naszej klinice, po badaniu diagnostycznym zalecane są różne formy terapii oczyszczających wątrobę. Są one dobierane do wieku oraz stopnia zmian chorobowych.

sok pomarańczowyKuracje detoksykacyjne oparte są na zasadach P. Tombaka oraz P. Clark.W zależności od zaleconej metody oczyszczania, terapia może uwzględniać naturalne preparaty wspomagające oczyszczanie, lewatywę, hydrokolonoterapię, preparaty ziołowe, oleje lecznicze czy soki. Aby detoksykacja była efektywna należy bezwzględnie przestrzegać wszystkich zaleceń.

Obserwowane u pacjentów efekty terapii, dowodzą wysokiej skuteczności kuracji oczyszczających. Usuwane sa toksyny, złogi wątrobowe, zastała żółć, kamyki cholesterolowe i barwnikowe, a także grzyby i pasożyty. Zapraszamy na kurację oczyszczającą do Kliniki L’alba Vita!

Samopoczucie po kuracji oczyszczającej jest fantastyczne. Zwiększa się poziom energii, pojawia się poczucie lekkości. Odciążona z toksyn wątroba sprawniej pracuje, co przekłada się na lepsze funkcjonowanie całego ustroju.

OCZYSZCZANIE NEREK

 

nerki

Jeżeli nerki są uszkodzone, zanieczyszczone czy przeciążone, może dojść do poważnych zaburzeń w funkcjonowaniu organizmu. W takim przypadku, ustrój ma poważne trudności w eliminacji zbędnych i szkodliwych substancji, czego konsekwencją jest samozatruwanie. Dlatego niesamowicie ważne jest dbanie o dobrą kondycje nerek poprzez zdrowe odżywianie czy regularne kuracje oczyszczające.

 

Terapeuci Kliniki L’alba Vita oferują skuteczne formy oczyszczania nerek.

Po procesie diagnostycznym, realuzujemy naturalną terapię oczyszczania nerek według dr Clark. W zależności od stanu zdrowia, stylu życia czy hstorii chorób pacjenta, zalecane są różne formy oczyszczania. Elementem wspólnym planów oczyszczajacych, są napary ziołowe skomponowane w ścisle określonych proporcjach. Pacjent dostaje precyzyjne wskazówki jak przejść cały proces oczyszczający.

 

oczyszczanie nerek

 

W zależności od potrzeb, kuracje charakteryzują się różną intensywnością i czasem trwania. Gabinety medycyny naturalnej L’alba Vita oferują wszystkie niezbędne preparaty ziołowe do przeprowadzenia kompleksowej terapii oczyszczającej.

 

Po kuracji oczyszczającej nerki, Pacjenci obserwują zmniejszenie dolegliwości bólowych, komfort w trakcie oddawania moczu, usunięcie piasku, kamyczków nerkowych, a także poprawę klarowności moczu.