fb

Odkwaszanie organizmu

 

odkwaszanie organizmu WarszawaRÓWNOWAGA KWASOWO- ZASADOWA

stan, w którym zachowany jest swoisty stosunek kationów i anionów w płynach ustrojowych, warunkujący odpowiednie pH i prawidłowy przebieg procesów życiowych. Tak jak temperatura ciała na poziomie 36,60C jest stałą, tak samo krew musi utrzymywać poziom pH w bardzo sztywnych ramach.

Optymalny zakres pH krwi dla większości procesów to 7,35- 7,45.

Gdy wzrasta zakwaszenie organizmu, to krew automatycznie jest alkalizowana przez wapń resorbowany z kości. Efektem permanentnego zakwaszenia może być wiele dolegliwości zdrowotnych a nawet osteoporoza.

Najdrobniejsze odchylenia w pH krwi mogą prowadzić do różnego rodzaju symptomów chorobowych czy dolegliwości takich jak zmęczenie, brak energii, cellulit, senność w ciągu dnia etc. Większe odchylenia prowadzą do śmierci np. przy pH krwi równym 6,95 następuje śpiączka cukrzycowa i śmierć, a pH=7,7 drgawki tężyczkowe.

odkwaszanie organizmuTerapeuci L’alba Vita podczas badania żywej kropli krwi sprawdzają stopień rulonizacji erytrocytów, co informuje nas o stopniu zakwaszenia . Dzięki temu mogą zastosować odpowiednią terapię odkwaszającą.

Szacuje się, że w Polsce przeważająca większość ludzi ma zakwaszony organizm. Dlatego istnieje pilna potrzeba zmiany sposobu żywienia, gdzie ogranicza się podaż produktów kwasotwórczych bądź wprowadza się naturalne preparaty przywracające właściwe pH.

L’ALBA VITA rekomenduje odkwaszające produkty firm SEVEN POINT TWO, TRISANA. Jest to seria naturalnych produktów najwyższej jakości, które przywracają równowagę ustroju.

odkwaszanie organizmu warszawa