fb

Preparaty firmy SevenPointTwo

Firma SevenPoint2 wychodzi naprzeciw problemom zdrowotnym, dzieląc się wiedzą o najzdrowszych sposobach odżywiania, a także oferując doskonałą linię alkalicznych suplementów diety, które są w stanie odwrócić negatywne skutki naszej „hipermarketowej” i „fast-foodowej” diety. Dzięki nim jesteśmy w stanie oczyścić ciało z toksyn, uodpornić je na większość współczesnych śmiercionośnych chorób, zrzucić zbędne kilogramy i przywrócić zdrowie i witalność! A to przecież jest niezbędny fundament długiego i szczęśliwego życia!

Firma SevenPoint2 inicjuje na świecie Ruch Alkaliczny i dąży do tego, by co najmniej kilka milionów osób korzystało aktywnie z produktów pod marką „7.2″, pokazując światu kierunek i drogę do zmian, które są w stanie zapobiec zdrowotnej katastrofie w naszym i następnych pokoleniach.

Zapraszamy Cię, abyś przyłączył się do Światowego Ruchu Alkalicznego i abyś już dziś rozpoczął swoją przygodę z powrotem do zdrowia i do życia pełnego harmonii i poczucia spełnienia!

Preparaty poszukiwane to:

Obejrzyj wywiad z lekarzem i naukowcem Howardem Cohn twórcą produktów firmy Seven Point Two, z którą współpracuje Klinika L’ALBA VITA