fb

Program oczyszczający

PROGRAM NATURALNE OCZYSZCZANIE

news_big_wiosenne-oczyszczanie-1427711706Kompleksowy program oczyszczający zaczynamy od usunięcia z organizmu pasożytów, bakterii, grzybów, które stanowią ogromny balast uniemożliwiający prawidłową pracę organizmu.  Obciążony odpadami ustrój nieprawidłowo przyswaja substancje odżywcze z pożywienia co skutkuje niedożywieniem na poziomie komórkowym.

Efektem takiego stanu jest łaknienie na słodycze, anemia, silne zakwaszenie i otyłość. Pojawiają się też symptomy chorób autoimmunologicznych takich jak alergia, nietolerancje pokarmowe, depresja czy wiele innych.

Naturoterapeuci L’Alba Vita zalecają program, który obejmuje oczyszczanie wątroby– głównego filtra, oczyszczanie nerek i oczyszczanie jelita grubego odpowiedzialnego przede wszystkim za odporność i usuwanie złogów z organizmu. Ponadto, w zależności od potrzeby ordynowane są naturalne preparaty ziołowe, wyciągi roślinne czy suplementy wspomagające pracę określonych narządów.

Wdrożenie programu zaczyna się od kompleksowej diagnostyki organizmu w oparciu o badanie mapy toksycznych obciążeń doktora Jonasza. Jest to podstawą dla ustalenia indywidualnego programu oczyszczania. Bazując na wieloletnim doświadczeniu terapeuci zalecają również przy oczyszczaniu terapię manualną kręgosłupa, gdyż prawidłowo ustawiony kręgosłup to baza dla dobrej komunikacji wszystkich układów i narządów ciała.

Program oczyszczający to element aktywnej profilaktyki, dający naszym pacjentom świetne samopoczucie, energię i zdrowie.

Cc4BIkqXEAApjzpProgram – naturalne oczyszczanie organizmu obejmuje: