fb

Program odchudzający

SKUTECZNE ODCHUDZANIE

odchudzanieSkuteczne odchudzanie” to kompleksowy program oparty na oczyszczaniu organizmu i naturalnej stymulacji metabolizmu komórkowego za pomocą refleksologii stóp czy terapii ziołowych. Oczyszczony z pasożytów, bakterii czy toksycznych metabolitów organizm, w naturalny sposób powraca do właściwej wagi.

Podstawą do trwałego obniżenia masy ciała jest indywidualnie dobrany program żywieniowy, który w L’alba Vita ustalany jest przy pomocy badania żywej kropli krwi. Oczyszczenie jelita grubego z wieloletnich złogów wpływa na usprawnienie pracy układu pokarmowego, zwiększenie przyswajalności substancji odżywczych i sprawniejsze wydalanie toksyn.

Zastosowanie programu daje możliwość trwałego obniżenia wagi bez efektu „jo-jo”, pozbycia się problemów trawiennych, uzyskania promiennego wyglądu i fantastycznego samopoczucia.

super healthy food

KONSULTACJE DIETETYCZNE

PROGRAM PODSTAWOWY

PROGRAM WZMOCNIONY

PROGRAM INTENSYWNY

Na pierwszej wizycie, Pacjent wypełnia formularz zdrowotny oraz ma wykonane diagnostyczne badanie żywej kropli krwi.

Dowiaduje się tu, o potencjalnych przyczynach problemów z wagą. Dostaje informacje czy występują u niego zakażenia drożdżakami Candida Albicans, infekcje pasożytnicze, obciążenie wątroby kwalifikujące ją do oczyszczania, zakwaszanie organizmu i wiele innych.

Ponadto, już na pierwszej wizycie Pacjent może mieć wykonany pomiar składu ciała i zaproponowany przygotowawczy schemat żywienia.

healthy-food-584Jednakże to na drugiej wizycie u dietetyka, otrzymuje konkretną dietę, stanowiącą pierwszy etap konkretnej terapii. Na tą wizytę pacjent ustala termin tuż po badaniu żywej kropli krwi.

Wizyty z dietetykiem w pierwszym miesiącu terapii odbywają się co 2 tygodnie. W kolejnych miesiącach co 3 tygodnie. Kontrolne badanie żywej kropli krwi wykonuje się p o 3. tygodniu od rozpoczęcia właściwej diety. Czas programu odchudzającego ustalany jest w zależności od poziomu wyjściowego i zaburzeń metabolicznych.

Pacjent na wizytę z dietetykiem może przynieść dotychczasowe wyniki badań, krwi, moczu itp. Już po pierwszym spotkaniu, Pacjent ma nakreślony plan terapii. W zależności od przypadku proces redukcyjny wspierany jest ziołoterapią, hydrokolonoterapią, terapia Body Detox lub refleksologią.