Program odchudzający

SKUTECZNE ODCHUDZANIE

Skuteczne odchudzanie” to kompleksowy program oparty na oczyszczaniu organizmu i naturalnej stymulacji metabolizmu komórkowego za pomocą refleksologii stóp czy terapii ziołowych. Oczyszczony z pasożytów, bakterii czy toksycznych metabolitów organizm, w naturalny sposób powraca do właściwej wagi.

Podstawą do trwałego obniżenia masy ciała jest indywidualnie dobrany program żywieniowy, który w L’alba Vita ustalany jest przy pomocy badania żywej kropli krwi. Oczyszczenie jelita grubego z wieloletnich złogów wpływa na usprawnienie pracy układu pokarmowego, zwiększenie przyswajalności substancji odżywczych i sprawniejsze wydalanie toksyn.

Zastosowanie programu daje możliwość trwałego obniżenia wagi bez efektu „jo-jo”, pozbycia się problemów trawiennych, uzyskania promiennego wyglądu i fantastycznego samopoczucia.

super-healthy-food

KONSULTACJE DIETETYCZNE

PROGRAM PODSTAWOWY

PROGRAM WZMOCNIONY

PROGRAM INTENSYWNY

Na pierwszej wizycie, Pacjent wypełnia formularz zdrowotny oraz ma wykonane diagnostyczne badanie żywej kropli krwi.

Dowiaduje się tu, o potencjalnych przyczynach problemów z wagą. Dostaje informacje czy występują u niego zakażenia drożdżakami Candida Albicans, infekcje pasożytnicze, obciążenie wątroby kwalifikujące ją do oczyszczania, zakwaszanie organizmu i wiele innych.

Ponadto, już na pierwszej wizycie Pacjent może mieć wykonany pomiar składu ciała i zaproponowany przygotowawczy schemat żywienia.

healthy-food-584Jednakże to na drugiej wizycie u dietetyka, otrzymuje konkretną dietę, stanowiącą pierwszy etap konkretnej terapii. Na tą wizytę pacjent ustala termin tuż po badaniu żywej kropli krwi.

Wizyty z dietetykiem w pierwszym miesiącu terapii odbywają się co 2 tygodnie. W kolejnych miesiącach co 3 tygodnie. Kontrolne badanie żywej kropli krwi wykonuje się p o 3. tygodniu od rozpoczęcia właściwej diety. Czas programu odchudzającego ustalany jest w zależności od poziomu wyjściowego i zaburzeń metabolicznych.

Pacjent na wizytę z dietetykiem może przynieść dotychczasowe wyniki badań, krwi, moczu itp. Już po pierwszym spotkaniu, Pacjent ma nakreślony plan terapii. W zależności od przypadku proces redukcyjny wspierany jest ziołoterapią, hydrokolonoterapią, terapia Body Detox lub refleksologią.