fb

Kuracja oczyszczająca zeolitami

By organizm mógł właściwie funkcjonować najważniejsze jest jego oczyszczanie, bez którego nie można rozwiązać podstawowego problemu najcięższych chorób z nowotworami włącznie. Obecnie największe sukcesy odnoszą najnowsze technologie maksymalnej absorpcji komórkowej. Jednym z najlepszych wymiataczy metali ciężkich i toksyn z organizmu są naturalne preparaty oparte o zeolity. Z uwagi na fantastyczne wręcz możliwości wchłaniania ilości toksyn z organizmu oraz nadzwyczajne właściwości antyoksydacyjne zeolit pobudza system odpornościowy organizmu w którym się znajdzie.

Jedną z firm produkującej niezwykły krystaliczny zeolit o nazwie ZEOLITH detox jest austriacka firma LavaVitae

Produkuje ona naturalne preparaty, w których podstawą jest sproszkowana lawa wulkaniczna.   Zastosowana przy produkcji ich technologia cyklonowa sprawia, że sproszkowane cząsteczki lawy z wielkim impetem zderzające się z sobą otrzymują dzięki mikronizacji wielokrotne zwiększenie powierzchni naturalnego zeolitu. Dzięki takiej aktywacji efektywna powierzchnia czynna zwiększa się z 40 m2 do nawet 1000 m2 na gram. Aby otrzymać powierzchnię  czynną jednej łyżki preparatu należałoby zażyć do 20 łyżek tradycyjnego zeolitu.

Produkowany jest w kilku wersjach:  1. w tabletkach   2. w proszku

Zeolit tabletki

Zeolith detrox proszek

 Preparaty te są produktami medycznymi z oznaczeniem CE zgodnie z dyrektytwą europejską 93/42 EWG/EN- ISO 13485, co jest gwarancją zachowania najwyższych stardardów jakościowych i kontrolnych podczas pozyskiwania surowca i produkcji preparatu. Czystość substancji wyjściowej oraz ekskluzywnego produktu końcowego podlega kilkuetapowej kontroli i dokumentacji.

Na zasadzie wymiany jonowej, która zachodzi w żołądku i jelitach, ZEOLITH detox oddaje do organizmu cenne składniki, wiążąc jednocześnie wiele szkodliwych substancji, takich jak ołów, kadm. arsen, chrom, nikiel i jony amonowe, które dostawszy się do przewodu pokarmowego, a zwłaszcza jelit, doprowadzają do patologicznej ich przepuszczalności.  Zneutralizowane w ten sposób toksyny, czy metale ciężkie, są sprawnie wydalane ze stolcem w ciągu 24 godzin. W ten sposób odbudowuje się naturalna bariera ochronna. Organizm odwdzięcza się zwiększeniem witalności i poprawą samopoczucia.