fb

Program szybkiej samoregulacji organizmu

Od połowy 2014 roku testowaliśmy (z bardzo pozytywnymi rezultatami) program samoregulacji organizmu o działaniu przeciwzapalnym, przeciwgrzybiczym, przeciwbakteryjnym i przeciwbólowym, a w 2015 r. wprowadziliśmy go w życie.
Zawsze twierdziliśmy, że organizm ludzki jest cudownym tworem, bo posiada zdolność do samo naprawy. Często sami, przez nieprawidłowy styl życia i bagatelizowanie szkodliwego wpływu środowiska zewnętrznego, uniemożliwiamy mu naprawę. Teraz mamy możliwość mu pomóc, stosując odkryte niedawno przez naukę, metody wpływania naturalnymi wzorami energetycznymi ziołowych roślin, minerałów, kryształów leczniczych, metali koloidalnych, na żywy organizm, aktywując jego funkcje  i to z nadzwyczajną szybkością.
Poprzez odpowiednią stymulację obszarów ludzkiego mózgu pobudzane są układy wytwarzające hormony do pracy, dzięki czemu we współpracy z funkcjonującymi w organizmach żywych (ludzi lub zwierząt) mechanizmami samo leczenia i uśmierzania bólu, wywiera niezwykłe złożone pozytywne działanie.
Dodatkowo, pozytywnym działaniem ubocznym, jest aktywacja enzymu telomerazy poprawiająca stan telomerów, co przyczynia się do zahamowania procesów starzenia i przedłużenia życia w zdrowiu. Nadszedł czas, gdy powiedzenie  możemy być stale młodzi, piękni i bogaci, nie musi być utopią.
Metoda ta, o szerokim spektrum działania i zastosowania, zarówno pod względem technologii jak i ekstremalnej siły działania, zrywa ze znanymi dotychczas metodami regeneracji organizmów. Szczególnie oczyszczanie organizmu z metali ciężkich nie ma sobie równych.
tab