fb

Regeneracja organizmu dzięki Molekułom Sygnalizującym Redox

Na temat Molekuł Sygnalizujących Redox przyznano już dwie Nagrody Nobla a na temat wpływu tych niezwykłych molekuł powstało do tej pory ponad 10,000 prac naukowych.  Mimo że od wielu lat znano właściwości tych molekuł, takie jak ich pozytywny wpływ na mitochondrie komórek, dzięki czemu zwiększają energię komórek i całego organizmu,  o wiele szybciej regenerując go, to nie potrafiono ich krótkiego czasu życia zwiększyć poza ustrojem. Jako jedyna rozwiązała ten problem amerykańska firma ASEA. Wydłużono życie tych molekuł w preparacie, nawet do ponad roku, dzięki czemu można było stworzyć kurację na możliwości XXI wieku.

Firma ASEA stworzyła najbardziej przełomową kurację regeneracyjną organizmu i skóry dostępną na rynku!

Firma ta regularnie inwestuje miliony dolarów w niezależne badania, które udokumentowały wpływ produktów firmy: napoju ASEA i żelu RENU28 na zdrowie komórkowe. Potrafią one już w okresie 28 dni, i to w sposób widoczny, zmienić życie każdego, kto spróbuje tej kuracji.

ASEA_Redox_Signaling_Supplement_Benefits

W momencie kiedy zauważysz, że coś w Twoim ciele dzieje się coś nieprawidłowego – Twoje komórki wiedziały o tym już od dłuższego czasu. ASEA stworzyła jedyną w swoim rodzaju technologię, która dostarcza ustabilizowanych aktywnych molekuł sygnalizujących redox w postaci suplementu do picia ASEA. Pijąc suplement ASEA codziennie zwiększasz witalne możliwości swoich wszystkich komórek, nawet chrząstek stawowych, o których większość lekarzy twierdzi że są nie regeneracyjne, (co przekonało się, że nie jest to prawda wielu użytkowników), pomagasz swojemu ciału pracować na najwyższym poziomie oraz potężnie wspomagasz optymalne zdrowie.

Firma ASEA proponuje Państwu jeszcze żel RUNU 28

ASEAmaxresdefault stworzyła nowe możliwości, które nie były do tej pory dostępne w żaden inny sposób.  Rewitalizujący żel RENU28 zmienia sposób w jaki ludzie myślą o zadbaniu o zdrowie swojej skory. Technologia zawarta w RENU28 w fundamentalny sposób poprawia zdrowie komórek skóry, tworząc zauważalny efekt odmłodzenia już po pierwszych 28 dniach stosowania.

 Można także skorzystać z RENU ADVANCED składającego się z 3 produktów z trylionami Molekuł Sygnalizujących Redox.

1.  Gentle RefiASEA AD3ning Cleaser – łagodna pianka oczyszczająca

2.  Intensive Redox Serum – skoncentrowany redoks serum

3. Ultra Replenishing Moisturizer – ultra regeneracyjny krem nawilżający