fb

Q Light skin care

Q-LIGHT SKIN CARE / ANTI AGEING / CELLULITE CAREUrządzenia Q. Light® powstały w oparciu o dane uzyskane w trakcie badań naukowych w konsekwencji moduł Q.LIGHT® SKIN CARE UNIT jest oparty o najnowocześniejszą technologię z myślą o różnorodnych zastosowaniach w kosmetyce i dermatologii.

W ramach modułu Q.Light® SKIN CARE dostępne są następujące filtry:

  • SKIN CARE rekomendowany gdy zabiegamy o zdrowy, młody wygląd skóry i jej gładkość.
  • ANTI AGEING rekomendowany dla: redukcji zmarszczek i “kurzych łapek”, zatrzymanie procesu starzenia. poprawa mikrocyrkulacji, poprawa i stymulacji mechanizmów regeneracji; regeneracja skóry zmęczonej; aktywności biologicznej, aktywacji lokalnej mikrocyrkulacji; wspomagania produkcji kolagenu i elastyny, poprawy przepuszczalności komórkowej, zwiększenia podatności skóry na działanie kosmetyków zapobiegających starzeniu.
  • CELLULITE CARE rekomendowany szczególnie dla: cellulitu we wszystkich fazach rozwojowych; słabej spoistości tkanki skóry; w problemach metabolicznych; w poprawie perfuzji komórkowej w skórze i tkankach; drenażu limfatycznego; stymulacji aktywności limfatycznej; poprawy metabolizmu otłuszczonych komórek; aktywizacji kosmetyków antycellulitowych;

Aktywność biologicznakobieta z kwiatem

Konsekwencją działania światła Q.Light® jest stymulacja produkcji kolagenu i elastyny, które ponoszą główną odpowiedzialność za wygląd skóry, a ich niedomiar sprawia, że skóra wygląda na zmęczoną i brak jej jędrności. Ponadto zmniejsza się stan zapalny, wzmacnia się odporność i aktywują procesy metaboliczne. Wszystko to ma ścisły związek z z regeneracją skóry. Pierwszym efektem jest znacząca poprawa wyglądu skóry, która zaczyna wyglądać na młodszą, staje się bardziej gładka, dobrze nawilżona i odzyskuje swój naturalny zdrowy kolor. Znikają podrażnienia widoczne wcześniej na twarzy.