fb

Skuteczna terapia na boreliozę

boreliozaKlinika Medycyny Naturalnej L’Alba Vita oferuje skuteczną i kompleksową terapię przeciw boreliozie. Od 13 lat zespół specjalistów L’Alba Vita aktywnie działa na rynku polskim, stosując zintegrowane podejście terapeutyczne przynoszące znakomite efekty. Nowoczesna aparatura medyczna diagnozuje stopień infekcji, na podstawie której układana jest indywidualna terapia. W klinice dostępne są naturalne preparaty zalecane podczas programu terapeutycznego. W ofercie kliniki oprócz terapii leczniczych są również programy profilaktyczne silnie wspierające układ immunologiczny.

Zobacz także artykuł na temat boreliozy

PROGRAM OBEJMUJE:

Zadzwoń i dowiedz się więcej !

 

Kiedy konieczne jest leczenie boreliozy?

Leczenie boreliozy Warszawa jest konieczne po ugryzieniu przez zakażonego kleszcza. Pierwsze objawy takiego zdarzenia można łatwo zaobserwować i powiązać z tą chorobą. Mowa tu zwłaszcza o rumieniu wędrującym, czyli charakterystycznej, czerwonej obwódce wokół miejsca ukąszenia, która szybko się powiększa i rozchodzi po kolejnych fragmentach ciała. Kolejne objawy są już mniej typowe. Mogą one pojawiać się po kilku miesiącach, a nawet latach od zakażenia boreliozą. To takie symptomy, jak:

  • gorączka,
  • dreszcze,
  • pocenie się,
  • zawroty głowy,
  • bóle gardła i brzucha,
  • ból i sztywność ciała,
  • płytki oddech,
  • infekcje dróg oddechowych.

Wspomniane objawy są charakterystyczne również dla wielu innych chorób, dlatego zdiagnozowanie boreliozy po dłuższym czasie od zakażenia bywa problematyczne. Przed rozpoczęciem terapii konieczne jest więc wykonanie dokładnych badań. Przeprowadzamy je w naszym ośrodku w Warszawie. Dysponujemy m.in. sprzętem do mikroskopowego badania żywej kropli krwi. Po dokładnej analizie opracowujemy wraz z pacjentem kolejne metody działania. Możemy również dobrać właściwą dietę i inne zalecenia pomocne w walce z boreliozą.

Zajmujemy się leczeniem boreliozy u pacjentów w dowolnym wieku. Podejmujemy się także trudnych przypadków, kiedy to do rozpoznania choroby doszło po wielu latach od ugryzienia przez kleszcza. Działamy tak, by wesprzeć organizm w walce z boreliozą i pomóc pacjentowi powrócić do pełnej sprawności.