fb

SprayClubPoland

Już dawno, osoby związane z Kliniką L’ALBA VITA, interesujące się regeneracją organizmu postanowiły połączyć swoje siły w uzupełnianiu wiedzy o zdrowiu. W tym celu założono Klub Miłośników Zdrowia, gdzie prowadzono szkolenia na tematy zdrowego stylu życia. Początkowe zainteresowanie było tylko zdrowym żywieniem, suplementami żywności i odżywkami zarówno w płynie jak i w tabletkach czy kapsułkach. W miarę rozwoju Klubu zrozumiano, że zdrowe żywienie jest bardzo ważne, ale jeszcze ważniejszy jest styl życia, jak aktywność fizyczna, dotlenienie, nawodnienie organizmu, odtruwanie z toksyn czy patogenów, oraz duchowość i psychika człowieka. Właśnie te tematy były głównymi zagadnieniami poruszanymi na szkoleniach. Zrozumiano wtedy że zdrowie to harmonia wszystkich ciał człowieka: fizycznego, psychicznego i duchowego.

Jednocześnie  zwrócono uwagę na różne długości okresów dochodzenia do zdrowia w zależności od jakości funkcjonowania psychiki czy układu pokarmowego. Ponieważ suplementy wchłaniane przez przewód pokarmowy działały na każdego różnie, w zależności od stanu tych układów  (jeden wchłaniał lepiej, drugi wchłanianie miał bliskie zeru) klubowicze doszli do wniosku, że pominięcie układu pokarmowego da lepsze rezultaty.

Kiedy stworzono zdrowotne preparaty informacyjne, działające na wszystkie ciała człowieka i pojawiła się nanotechnologia uznano, że jest to właściwa droga. Te poszukiwania m.in. doprowadziły do wynalazków takich firm jak INWEX, której preparaty Klubowicze kupują przez Program Zakupowo-Rabatowy Novea Idea. W pewności, że Klub idzie właściwą drogą ugruntowały wypowiedzi Pana Stanisława Szczepaniaka  czy to w NTV czy na YouTube. Jest on głównym twórcą ponad 150 patentów z różnych dziedzin, a jego poświęcenie, ogromna pasja i zaangażowanie sprawiły, że został uhonorowany licznymi nagrodami, tytułami, wyróżnieniami oraz orderami i złotymi medalami przyznawanymi podczas targów wynalazczości.

Przez poszukiwania klubowiczów znaleziono wiele firm idących tą drogą. Od końca 2014r Klub nosi nazwę SprayClubPoland. Klubowicze są zachwyceni skutecznością informacyjnych preparatów węgierskiego naukowca Tibora Jakobowics’a.  Zespół naukowo-badawczy Klubu obserwując eksperymenty  klubowiczów’ doszedł do wniosku, że łącząc preparaty różnych firm można osiągnąć o wiele szybsze efekty regeneracyjne organizmów zarówno ludzi jak i zwierząt.

Wszystkich chętnych, interesujących się szybszymi efektami zdrowienia oraz pomocą innym, a także podniesieniem swojego statusu życiowego, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Klubem tel. +48601722599