fb

Współpraca

 

WSPÓŁPRACA Z PSYCHOLOGAMI I PSYCHIATRAMI

Szanowni Państwo, z naszego doświadczenia wynika, że przyczyną części zaburzeń psychicznych, mogą być silne intoksykacje bądź zaawansowane infekcje grzybicze czy pasożytnicze. W takich przypadkach, po precyzyjnej diagnostyce i spersonalizowanej  terapii oczyszczającej można efektywnie wspomóc terapie konwencjonalne bądź całkowicie przywrócić równowagę psychofizyczną. Jeżeli dostrzegacie Państwo u swoich pacjentów potrzebę wykluczenia przyczyn problemów, na tle infekcyjnym czy intoksykacyjnym, zachęcamy do kontaktu i podjęcia współpracy z Kliniką L’Alba Vita.

Intoksykacja dotyczy przede wszystkim metali ciężkich szeroko obecnych w środowisku i żywności przetworzonej. Ogromną szkodę wyrządzają także obecne w powietrzu i w żywności aflatoksyny, mykotoksyny, antybiotyki i hormony. Duża dawka tych związków może manifestować się w niemalże identyczny sposób, jak wiele symptomów różnorodnych zaburzeń psychicznych. Poza tym, przyczyną wielu dysfunkcji psychicznych może być intensywna infekcja grzybicza bądź pasożytnicza.

Przykładowo, dobrze znany drożdżak Candida albicans, bytujący w organiźmie każdego człowieka, w sprzyjających warunkach (antybiotykoterapie, niewłaściwa dieta) rozrasta się niekontrolowanie, produkując kandytotoksynę. Działanie tej neurotoksyny może w konsekwencji dawać objawy w postaci silnego rozdrażnienia, nadmiernej irytacji, labilności nastrojów, silnej dekoncentracji, chwiejności emocjonalnej i wielu innych.

Stosując zindywidualizowane formy terapii detoksykacyjnych, połączone ze zmianą sposobu odżywiania, jesteśmy w stanie w naturalny i bezinwazyjny sposób znacząco wspomóc organizm w procesie przywracania zdrowia. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi metodami diagnostycznymi i terapeutycznymi.

Nowoczesne metody diagnostyczne:

Naturalne metody terapeutyczne:

Spersonalizowane terapie detoksykacyjne: