fb

Zastosowanie częstotliwości

Zastosowanie spektrum częstotliwości biologicznych w medycynie – praca zbiorowa pod kierunkiem prof. prof. Chen Kun, Chen Xi, Zhou Lin – wydanie II

lalbaZastosowanie małaZbiór referatów, wygłoszonych głównie na chińskich sympozjach zorganizowanych przez Chińskie Stowarzyszenia Medyczne, o właściwościach urządzeń do regeneracji organizmu o nazwie Biospectrum. Referaty te wyjaśniają zasadę działania oraz omawiają badania przeprowadzone przez medyczne chińskie ośrodki medyczne.

Współczesny świat stawia przed ludźmi wysokie wymagania: mamy być sprawni, aktywni, mądrzy, piękni i pełni energii. Nasze organizmy przez setki tysięcy lat w czasie ewolucji dostosowały się do naturalnego środowiska. Niestety, rozwój cywilizacji zanieczyścił obecne nasze otoczenie. Jest ono dla nas niezbyt łaskawe. Dlatego bez względu na to, ile mamy lat, powinniśmy pamiętać, by pomagać swemu organizmowi w regeneracji. Musimy koniecznie należycie zadbać o wewnętrzną równowagę biochemiczną naszego ciała. Według założeń medycyny holistycznej, człowiek jest jednością, składającą się z kilku ciał i wielu organów od siebie zależnych i ze sobą współpracujących. W myśl tej zasady, zdrowie jest rezultatem wewnętrznej równowagi psycho­fizycznej. Zdrowy organizm w normalnych warunkach potrafii utrzymywać właściwą równowagę, czyli homeostazę. Zatrucie środowiska, niewłaściwy styl życia, nieprzestrzeganie praw Natury itp. powodują jego osłabienie. Organizm osłabiony ma już pewne trudności w utrzymaniu homeostazy, a przewlekła jego dysfunkcja sprawia, że nie ma on szans, by właściwie funkcjonować. Dlatego koniecznością jest obecnie nasza pomoc.

Naukowcy odkryli, że każdy żywy organizm wysyła na zewnątrz promieniowanie. Zdrowy organizm promieniuje specyficznym, fizjologicznym spektrum częstotliwości. Natomiast chory organizm ma to spektrum zaburzone. Przez wiele lat badacze poszukiwali rozwiązania, by to zaburzone spektrum przywrócić do właściwego poziomu. Postępy w nauce światowej w zakresie biologii i medycyny, wspierane myślą i doświadczeniem tradycji Dalekiego Wschodu oraz nowoczesną technologią Zachodu (kwantową i molekularną) pozwoliły stworzyć urządzenia Biospectrum. Są to urządzenia medyczne najnowszej generacji. Unikalne działa­nie polega na emitowaniu promieniowania zdrowego człowieka. Promieniowa­nie szamotki skonstruowanej z właściwie dobranych minerałów (zabieg to tzw. kąpiel w minerałach) i związków organicznych, powoduje wyregulowanie wszystkich systemów funkcjonujących w organizmie, co prowadzi do samoleczenia. Unikalność polega na działaniu opartym na sprzężeniu z organizmem czło­wieka, ponieważ wysyłane fale powodują powstanie rezonansu w ludzkim ciele.Klinicznie dowiedziono skuteczność wspomagania takiej terapii w ponad 140 jednostkach chorobowych, i to bez działań ubocznych.
Biospectrum jest nieocenionym urządzeniem wspomagającym leczenie, przy­wracającym siły witalne, znacznie przyspieszającym powrót do zdrowia pacjentów po przebytych chorobach i zabiegach operacyjnych. Poprawia ogólną kondycję or­ganizmu, usuwa stany zmęczenia, zwiększa witalność, przywraca stan równo­wagi, odstresowuje i działa odświeżająco.

Biospectrum to niezwykłe, specjalistyczne urządzenia medyczne do terapii, rehabilitacji i profilaktyki bardzo wielu chorób. Jest to całkowicie bezpieczny, bezbolesny i skuteczny sposób na odzyskanie równowagi organizmu, a więc jest niezwykle atrakcyjny dla leczących i leczonych. Prowadzi do wzrostu efek­tywności zabiegów. Znacznie skraca się czas rekonwalescencji pacjentów, a – co za tym idzie – obniżeniu ulegają koszty leczenia i hospitalizacji. Powszechne zastosowanie tych urządzeń w Polsce mogłoby uzdrowić „chorą” dziś służbę zdrowia.
Promienniki działające na zasadzie Biospektrum wykorzystane zostały w komorze regeneracyjnej BODY SYSTEM BALANCING. W niniejszej publikacji znalazł sie rozdział omawiający też te urządzenie.

Wydawca zawarł też informacje o działalności Centrum Medycyny Informacyjno-Energetycznej L’ALBA VITA.