fb

Stymulator energii ADR-4 – pomysłu polskiego inżyniera Stanisława Adriana Wosińskiego

 Wosinski_z_dyplomem– służy do poprawy właściwości zdrowotnych wody użytkowej, jak i tej zawartej w napojach oraz produktach żywnościowych. Zadaniem ADR -u jest odpowiednia przemiana energetyczna i strukturalna wody. Na skutek oddziaływania pola magnetycznego i promieniowania podczerwonego oraz występowania efektów rezonansowych zmienia on wzajemne ułożenie względem siebie cząsteczek wody (następuje modyfikacja struktury klasterowej) czyniąc ją bardziej przyswajalną przez organizmy żywe, przez co czyni ją zdrowszą. Regularne spożywanie wody poddawanej wpływowi ADR-u przyczynia się do aktywizacji procesów fizjologicznych, wpływa dodatnio na sprawność organizmu jego odporność i witalność.

.

ADR

Jest to dysk ceramiczno-magnetyczny, umieszczony w specjalnej obudowie. Umieszczone są w nim elementy magnetyczne o zróżnicowanym natężeniu i o określonych wymiarach, które dają pożądany przestrzenny rozkład stałego niejednorodnego pola magnetycznego oraz element zawierający substancje zapewniające efekty rezonansowe.

Skuteczność działania ADR – 4 została stwierdzona w następujących przypadkach:

– u osób z upośledzoną czynnością nerek, stosujących ADR-4, ocena renocystograficzna wykazała statystycznie istotną poprawę filtracji, ekstrakcji, transportu nerkowego, wskaźnika odpływu oraz diurezy.

– u chorych z zaburzeniami krążenia obwodowego w chorobie Raynaud’a uzyskano znaczną poprawę co udowodniono metodą termowizyjną.

– u osób narażonych na znaczny wysiłek fizyczny, poprzez szybsze wyrównanie powysiłkowych zaburzeń fizjologicznych (szybszy powrót akcji serca do wartości początkowej), czego jest szybsze usunięcie zmęczenia,

– w wyrównaniu zaburzeń energetycznych w organizmie człowieka, co potwierdziło badanie energii w maridianach metodą Ryodoraku,

– przy usuwaniu nadmiernego stężenia metali ciężkich z organizmu.

 

      jablko_na_ADRze

zupa_na_ADRze          sok_na_ADRze