fb

ANALIZA ŻYWEJ KROPLI KRWI

UWAGA! MEGA PROMOCJA

Pakiet kompleksowy

Promocja 7 x tak

290 zł / osoba (cena przed promocją – 390 zł)

 

Pakiet Diagnostyczny obejmuje 7 etapów i trwa ok. 1 – 1,5 godziny.

 1. Biorezonansowy pomiar energii w meridianach
 2. Pobranie żywej kropelki krwi
 3. Pomiar pH organizmu
 4. Pomiar ciśnienia
 5. Szczegółowa interpretacja
 6. Konsultacja dietetyczna
 7. Indywidualny plan terapeutyczny

Dodatkowo do końca maja: terapia eliminacja EBV (biorezonans) i terapia relaksacyjna na Platformie Schumanna (gratis)

analiza żywej krwi warszawaMikroskopowe badanie żywej kropli krwi Warszawa

Jakość krwi mówi o aktualnym stanie zdrowia człowieka. Nowatorska metoda diagnostyczna oparta na założeniach prof. Guenthera Enderleina z Hanoveru i udoskonalona przez zespół naukowców pod kierunkiem dr Hadleya, bakte­riobiologa z Uniwersytetu w Pennsylwanii. Użyte tu zostały metody stosowane przez specjalistów w Instytucie Długowieczności na Hawajach. Badanie wskazuje przyczyny różnorodnych za­burzeń oraz określa profil skutecznej i bezinwazyjnej terapii. Uzyskane podczas badania unikatowe informacje o jakości krwi pacjenta umożliwiają wdrożenie programu profilaktycznego przeciw wielu dolegliwościom, syndromowi przewlekłego zmęczenia czy niedefiniowanym przez medycynę akademicką zaburzeniom.

Badanie wykonuje Aleksandra Barańska – dietetyk, diagnosta, założycielka kliniki L’alba Vita.

 

 

Kup voucher prezentowy, Zadbaj o zdrowie bliskich

 

PRZEBIEG BADANIA

badanie żywej kropli krwiPrzed właściwym Badaniem Żywej Kropli Krwi, wykonywane jest biorezonansowy pomiar energii w meridianach Ryodoraku. DIAGNOZA organizmu oparta jest na pomiarze energii płynącej w kanałach energetycznych tzw. meridianach. Ponadto, badana jest energia poszczególnych organów zawiadująca o ich stanie zdrowotnym. Umożliwia to szybką ocenę stanu zdrowia pacjenta i uzyskanie precyzyjnych wskazań do wdrożenia skutecznych metod terapeutycznych. DIAGNOSTYCZNY PROGRAM RYODORAKU pozwala ona na ocenę blokad na kręgosłupie oraz zaburzeń układu wegetatywnego, poprzez stwierdzenie ewentualnej dysfunkcji energetycznej poszczególnych meridianów: płuc, osierdzia, serca, jelita cienkiego, potrójnego ogrzewacza, jelita grubego, trzustki i śledziony, wątroby, nerek, pęcherza moczowego, pęcherzyka żółciowego, żołądka.

ETAPY WŁAŚCIWEGO BADANIA ŻYWEJ KROPLI KRWI

 1. Do badania zostaje pobrana z palca jedna kropla krwi.
 2. Przy użyciu specjalistycznej kamery uzyskany zostaje precyzyjny, kolorowy obraz krwi.
 3. W trakcie badania następuje szczegółowa analiza próbki krwi i interpretacja obrazu mikroskopowego.
 4. Po badaniu Pacjent dostaje szczegółowy wynik analizy krwi, a także plan terapeutyczny.
 5. Kompleksowy wynik zawiaduje o aktualnym stanie biochemicznym ustroju, co pozwala na wdrożenie działań zapobiegawczych lub korygujących.

Mikroskopowy obraz żywej krwi dokładnie określa:

 • Ilość, jakość i aktywność erytrocytówbadanie żywej kropli krwi warszawa
 • Aktywność komórek układu immunologicznego
 • Obecność pleśni, zarodników grzybów, larw pasożytów, bakterii chorobotwórczych
 • Złogi: toksyczne, cholesterolowe, metali ciężkich
 • Martwe krwinki, kryształki indukowane stresem oraz niezupełnie strawione cząsteczki pokarmowe
 • Wynik analizy krwi mówi również o zdolności erytrocytów do przenoszenia tlenu, tendencji trombocytów do tworzenia niekorzystnych konglomeratów czy wskazuje na potencjalne zakwaszenie organizmu, szczelności oraz nieszczelności jelita.
 • Zmiany w obrazie krwi informują o potencjalnych zagrożeniach zdrowotnych i są pewnego rodzaju prognozą zaburzeń zdrowotnych czy konkretnych chorób.

badania z krwiKREW PRZED KURACJĄ

 a/ Duże zanieczyszczenie osocza krwi.

 b/ Posklejane erytrocyty z powodu zakwaszenia organizmu

 

 

 

KREW PO KOMPLEKSOanaliza krwiWEJ KURACJI

  b/ Czystsze osocze, znikome ilości drobnoustrojów

  a/ Erytrocyty o dużym potencjale energetycznym.

 

WSKAZANIA DO BADANIA DIAGNOSTYCZNEGO

 • Problemy jelitowe
 • Zaburzenia hormonalne
 • Problemy autoimmunologiczne
 • Nadwaga, Otyłość
 • Zaburzenia cukrzycowe
 • Problemy wątrobowe
 • Zaburzenia układu krwionośnego
 • Przewlekle zmęczenie, apatia
 • Zaburzenia skórne
 • Zaburzenia nastrojowe
 • Problemy z tarczycą
 • Infekcje pasożytnicze i grzybicze
 • Pleśnie, drożdżyca
 • Zaburzenia funkcjonowania innych narządów trzustki, nerek, kręgosłupa itp
 • Obniżenie odporności

UWAGA: Ostatni posiłek powinien być spożyty na 3h przed badaniem (dzieci 2h). W dniu badania nie zaleca się picia mocnej herbaty, kawy. W przeddzień, a także w dniu badania nie należy spożywać alkoholu. Zaleca się natomiast regularne przyjmowanie płynów tj. wody, herbatek owocowych, delikatnych naparów ziołowych, wody z cytryną i imbirem.

 

Badanie żywej kropli krwi jako diagnostyka

Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi Warszawa pozwala na określenie jej składu, a co za tym idzie – ewentualnych objawów chorób ogólnoustrojowych. W ten sposób można przeprowadzić wstępną diagnostykę, niezbędną do opracowania metod kuracji odpowiednich dla danego pacjenta.

Na mikroskopowe badanie żywej kropli krwi mogą zdecydować się wszystkie osoby, które borykają się z nadmiernym zmęczeniem, problemami ze strony układu pokarmowego, zaburzeniami nastroju czy infekcjami pasożytniczymi. Analiza składu krwi może pomóc wykryć różnego rodzaju schorzenia już na wstępnych etapach ich występowania, co pozwala na szybsze wdrożenie terapii.

Wykonujemy mikroskopowe badanie żywej kropli krwi zawsze przed rozpoczęciem planowania kuracji dla danego pacjenta. Musimy bowiem poznać jego dokładny stan zdrowia i ewentualne przeciwwskazania do zastosowania konkretnych metod pracy. Przeprowadzamy m.in. terapie biorezonansowe oraz opracowujemy dla naszych pacjentów nową dietę, wspierającą w walce z chorobami. Opieramy się na wykonanych przez nas analizach – w razie potrzeby realizujemy też dodatkowe badania, pozwalające na poznanie stanu poszczególnych organów w ciele. Analizujemy pierwiastki zawarte we włosach, ciśnienie czy przeprowadzamy skomplikowane testy laboratoryjne.