fb

Analiza przepływu energii

ANALIZA PRZEPŁYWU ENERGII METODĄ DR ANDREW

urządzenie do analizy przepływu energiiW L’ALBA VITA prowadzimy diagnostykę, różnorodne formy regulacji stanu zdrowia oraz edukację za pomocą nowoczesnego urządzenia opracowanego przez dr .n Andrzeja Frydrychowskiego. Teoretyczne zaplecze narzędzia wywodzi się z medycyny Dalekiego Wschodu oraz kuracji ziołowych wg recept autorytetów zielarstwa.
Prowadzimy sprzedaż urządzeń dla lekarzy i terapeutów, a także szkolenia z zakresu stosowania tego urządzenia. Wersja stacjonarna, przeznaczona jest dla gabinetów lekarskich. Sprzęt wyposażony jest w możliwość biostymulacji jednokanałowym stymulatorem elektroakupunktury. Wersja uniwersalna to interfejs z całkowitym programem dostosowany do dowolnego komputera PC-Widows 98, rozszerzony w stosunku do wersji podstawowej o możliwość dodatkowych 5 stymulatorów elektropunktury i biostymulację podczerwienią.

DIAGNOZA organizmu oparta jest na pomiarze energii płynącej w kanałach energetycznych tzw. meridianach. Ponadto, oceniana jest energia poszczególnych organów zawiadująca o ich stanie zdrowotnym. Umożliwia to szybką ocenę stanu zdrowia pacjenta i uzyskanie precyzyjnych wskazań do wdrożenia skutecznych metod terapeutycznych.
System komputerowy dr Andrew zawiera 12 programów. dwa programy diagnostyczne,  trzy terapeutyczne, 7 edukacyjno-pomocniczych.

 

DIAGNOSTYCZNY PROGRAM RYODORAKU

Pozwala ona na indywidualną ocenę zaburzeń układu wegetatywnego, poprzez stwierdzenie ewentualnej dysfunkcji energetycznej poszczególnych meridianów: Płuc, osierdzia, serca, jelita cienkiego, potrójnego ogrzewacza, jelita grubego, trzustki i śledziony, >wątroby, nerek, pęcherza moczowego, pęcherzyka żółciowego, żołądka.

 

BADANIE RYODORAKU – WYKRESY

                                 wykres osoby z dysfunkcjami

  wykres badania osoby z niedoborami i wieloma dysfunkcjami

 

wykres osoby zdrowszej

      wykres badania osoby o wiele zdrowszej  ale z kłopotami krążeniowymi