Analiza przepływu energii

ANALIZA PRZEPŁYWU ENERGII METODĄ DR ANDREW

W L’ALBA VITA prowadzimy diagnostykę, różnorodne formy regulacji stanu zdrowia oraz edukację za pomocą nowoczesnego urządzenia opracowanego przez dr .n Andrzeja Frydrychowskiego. Teoretyczne zaplecze narzędzia wywodzi się z medycyny Dalekiego Wschodu oraz kuracji ziołowych wg recept autorytetów zielarstwa.
Prowadzimy sprzedaż urządzeń dla lekarzy i terapeutów, a także szkolenia z zakresu stosowania tego urządzenia. Wersja stacjonarna, przeznaczona jest dla gabinetów lekarskich. Sprzęt wyposażony jest w możliwość biostymulacji jednokanałowym stymulatorem elektroakupunktury. Wersja uniwersalna to interfejs z całkowitym programem dostosowany do dowolnego komputera PC-Widows 98, rozszerzony w stosunku do wersji podstawowej o możliwość dodatkowych 5 stymulatorów elektropunktury i biostymulację podczerwienią.

DIAGNOZA organizmu oparta jest na pomiarze energii płynącej w kanałach energetycznych tzw. meridianach. Ponadto, oceniana jest energia poszczególnych organów zawiadująca o ich stanie zdrowotnym. Umożliwia to szybką ocenę stanu zdrowia pacjenta i uzyskanie precyzyjnych wskazań do wdrożenia skutecznych metod terapeutycznych.
System komputerowy dr Andrew zawiera 12 programów. dwa programy diagnostyczne,  trzy terapeutyczne, 7 edukacyjno-pomocniczych.

meridiany

DIAGNOSTYCZNY PROGRAM RYODORAKU

Pozwala ona na indywidualną ocenę zaburzeń układu wegetatywnego, poprzez stwierdzenie ewentualnej dysfunkcji energetycznej poszczególnych meridianów: Płuc, osierdzia, serca, jelita cienkiego, potrójnego ogrzewacza, jelita grubego, trzustki i śledziony, >wątroby, nerek, pęcherza moczowego, pęcherzyka żółciowego, żołądka.

 

BADANIE RYODORAKU – WYKRESY

                                 wykres osoby z dysfunkcjami

  wykres badania osoby z niedoborami i wieloma dysfunkcjami

 

wykres osoby zdrowszej

      wykres badania osoby o wiele zdrowszej  ale z kłopotami krążeniowymi