fb

Opinie klientów

Z poczty L’ALBA VITA   Jerzy lat 74   12.05.2017

Z zażenowaniem oglądałem tendencyjny wczorajszy odcinek programu w TVP2 Pytanie Na Śniadanie o godz 9:50. o tytule Badanie Żywej Kropli Krwi. Wystąpiły dwie Panie dr Elżbieta Puacz i mgr Aleksandra Barańska z Waszej Kliniki. Obie Panie reprezentowały diametralnie różne spojrzenie na to badanie. Pani DOKTOR posunęła się do czegoś niesłychanego. Obraziła wszystkich lekarzy stosujących w swoich praktykach takie badanie nazywając ich OSZUSTAMI.  Tendencyjność polega na tym że redaktorzy J.Olszański i J.Racewicz, udających przyjaznych dla obu stron, nie zareagowali stanowczo na takie oszczerstwa i nie pozwolili p. Barańskiej odpowiedzieć na te kalumnie. Przypuszczam, że p.Doktor, która  nigdy nie oglądała obrazu żywej kropli krwi, bo nawet nie wiedziała co w takim obrazie można oglądać. Nie miała też pojęcia że żywa kropla krwi nie zabezpieczona, żyje tylko kilkanaście minut poza ustrojem. Przekonałem się także o tendencyjności TVP, (prawdopodobnie zleconego przez kogoś) kiedy mój komentarz przedstawiający moje oburzenie po kilkudziesięciu minutach istnienia na stronie TVP2, został usunięty. Pozostawiono tylko komentarze przychylne p.Doktor, a obrażające p. Magister. Nie spodziewałem się takiej hipokryzji ze strony telewizji. Współczuję Waszej Klinice z takiego obrotu sprawy. że można zaprosić GOŚCIA do telewizji, który idzie  tam w dobrej wierze, by podzielić się swoimi doświadczeniami w ratowaniu zdrowia ludzi, i jego oraz wielu wspaniałych lekarzy ratujących życie innym, chamsko obrażać.

 

Z poczty L’ALBA VITA   Zosia  lat 34   8.11.2016

Miałam potężne problemy z nieustającym bólem podbrzusza, szczególnie po jedzeniu, nawet lekkostrawnym. Ponieważ odwiedziłam już kilku specjalistów, stosowałam zaordynowane leki farmakologiczne ale z  mizernym skutkiem, bo dolegliwości wracały szybciej jak znikały, ale tylko do dnia wizyty w Klinice Lalba Vita. Początkowo podeszłam z dużym dystansem. Właścicielka Pani Aleksandra przeprowadziła mi różne badania i okazało się, że mój organizm jest pełen wirusów, grzybów, bakterii, substancji toksycznych i należy się ich pozbyć aby wrócić do formy. Stosowałam zalecone preparaty systematycznie, stosowałam dietę zgodnie z zaleceniem, do tego 2-3 razy w tygodniu detoks i proszę, brzuch boli coraz rzadziej i mniej dokucza, dodatkowo poprawiła mi się cera, mam zdecydowanie lepszą kondycję. Jestem już na finiszu terapii, ale widzę, że warto było.

Michał lat 31 15.10.2016
Polecam wszystkim klinikę medycyny naturalnej L’ALBA VITA a w szczególności kompetencje i doświadczenie Pani Aleksandry Barańskiej, która jako jedyna od wielu lat pomogła mi rozwiązać ciężkie problemy zdrowotne. Bardzo dziękuje i polecam każdemu potrzebującemu poprawy zdrowia i samopoczucia.
Z poczty L’ALBA VITA   Jerzy  lat 65   18.09.2016

W Klinice L’ALBA VITA właścicielka pani Ola bardzo szybko rozpoznała moje schorzenie, zastosowała różne preparaty,  i to z każdej strony ciała, które miałem przyjmować zgodnie z jej zaleceniami, efekt zdumiewający, po trzech tygodniach objawy zniknęły, a ja czuję się wyśmienicie. Polecam usługi Kliniki Medycyny Naturalnej L’alba Vita, dysponują nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, na miejscu można się zaopatrzyć w preparaty potrzebne do terapii, a co najważniejsze oferują skuteczne pozbycie się problemów zdrowotnych, nawet tych, o których mówi się niechętnie i z zażenowaniem. Z serdecznym pozdrowieniem.

Z poczty L’ALBA VITA   Jola  lat 56    2.07.2016

Do Kliniki Medycyny Naturalnej L’ALBA VITA trafiłam kilka lat temu zupełnie przypadkiem, choć podobno nie ma przypadków,, właścicielka Pani Ola pomaga mi w dojściu do siebie za każdym razem, kiedy dopadnie mnie jakaś choroba. Lubię medycynę naturalną, mam dla niej ogromny szacunek. Za każdym razem zaskakuje mnie przyczyna mojego złego samopoczucia, większość schorzeń powodują toksyny, zanieczyszczenia, grzyby, kwasowość. Po zastosowaniu odpowiednich preparatów dolegliwości mijają a organizm wraca do formy. W klinice jest świetna atmosfera, pełna ciepła i zrozumienia dla pacjenta. Szkoda, że nie wszystkie lokale użyteczności publicznej są takie wspaniałe.

Z poczty L’ALBA VITA   Krzysztof  lat 65    20.06.2016

O Klinice L’ALBA VITA Pani Aleksandry Barańskiej  dowiedziałem się od mojego kuzyna, którego żona od kilku lat leczy swoje dolegliwości z dobrym skutkiem. Ja mam problem z nadciśnieniem, jestem za gruby, ale schudnąć jakoś nie mogę od wielu, wielu lat. Pani Ola z wykorzystaniem przeróżnych urządzeń zdiagnozowała u mnie jeszcze grzybicę, jakieś zakwaszenie organizmu i  powiedziała, że pozbędę się tego wszystkiego stosując zalecone przez nią krople, syropy, kapsułki. No i ta nieszczęsna dieta, dostałem wykaz produktów zakazanych i zalecanych, żona się ucieszy – pomyślałem. Nie jestem zwolennikiem brania tabletek, ale jak mus, to mus,,, jakoś to przeżyję może. Dość trudno było zrezygnować z tradycyjnych dań, na początku, trudno było pamiętać, że coś mam połknąć na czczo, coś mam wypić po śniadaniu, coś przed obiadem, coś po obiedzie, no i coś przed snem- niestety nie moja ulubiona kanapka z pieczonym boczusiem. Po miesiącu kontrola w klinice, o dziwo, ponowne badania wykazały, że jestem mniej zakwaszony, mam śladowe ilości grzybicy schudłem 6 kg, no i ciśnienie wraca do normy – to mój największy sukces. Dietę Pani Oli wciąż utrzymuję, przyzwyczaiłem się do innego żywienia, a klinikę odwiedzam żeby zobaczyć się z Panią Olą i jej pracownikami – to fantastyczni ludzie.

Z poczty L’ALBA VITA   Marta  lat 45    29.05.2016

Moje doświadczenie z Kliniką L’ALBA VITA prowadzoną przez Panią Aleksandrę Barańską są bardzo pozytywne, miałam problem ze snem, te długie noce podczas których patrzyłam setki razy na zegar, czekałam kiedy w końcu będzie ranek, w ciągu dnia nieprzytomna, nieobecna, zmęczona. Tutaj Pani Ola zajęła się mną kompleksowo, badania z kropli krwi, jakieś badanie na meridianach, gdzie słupek pokazujący mój system nerwowy był najwyższy. Krok po kroku zaczęło się leczenie suplementami, ziołami, spryskiwanie jamy ustnej, zabiegi na platformie,  trwało to około 6 tygodni, czy długo?, rzecz względna, najważniejsze, że zaczęłam zasypiać zaraz po położeniu się do łóżka, wyspana i wypoczęta normalnie funkcjonować, jestem bardzo wdzięczna Pani Oli,, dziękuję

Z poczty L’ALBA VITA     Maria lat 48  29.05.2016

Trafiłam do Kliniki Medycyny Naturalnej L’ALBA VITA z polecenia mojej koleżanki, ona bywa tam z każdym problemem zdrowotnym, ja podchodziłam do suplementów i metod leczenia naturalnego bardzo sceptycznie, ale moja dolegliwość (nogi obolałe i spuchnięte jak u słonia) tak bardzo mi dokuczała, że musiałam spróbować. Tutaj Pani Ola zrobiła mi jakieś badania z kropli krwi, tłumaczyła mi, co oznaczają te kreseczki i kółeczka na monitorze komputera, muszę przyznać, że niewiele z tego zrozumiałam. Postanowiłam jednak zastosować się do wszystkich zaleceń, piłam te ziółka, ciało pryskałam sprayem, brałam suplementy, przychodziłam na specjalne masaże, terapia ta trwała miesiąc. Skutki tej terapii – niesamowite, zmieniłam dietę – schudłam kilka kilogramów, nogi mnie nie bolą, nie puchną, wreszcie mogę nosić spódnice, sukienki i buty takie, jakie mi się podobają, a nie takie, w jakie wejdą moje nogi. Poza tym atmosfera w klinice jest tak cudowna, że wchodząc tam wszystkie złości, niepowodzenia, całe zło zostaje za drzwiami, tu jesteśmy lepszymi ludźmi i udziela się to wszystkim wokół.

Z poczty L’ALBA VITA     Artur lat 18   12.05.2016

Do Kliniki L’ALBA VITA przyprowadziła mnie Mama, bo miałem paskudny trądzik, normalnie wstyd wyjść na ulicę, obciach pokazać się w szkole nie mówiąc o dziewczynach, bo jaka dziewczyna będzie rozmawiała z krostowatym chłopakiem? Wzięła mnie do gabinetu Pani Ola, obejrzała, pogadała z moją mamą i ustaliły mi kalendarz wizyt na lampy. Szczerze mówiąc trochę miałem stracha, ale cóż, chcę się pozbyć tego paskudnego trądziku, to muszę coś zrobić. Przychodziłem dwa razy w tygodniu, taka miła Pani przemywała mi twarz jakimś płynem i włączała lampę na pół godziny. Po kilku wizytach było widać zmianę na lepsze, paskudne „syfy” zaczęły znikać, po miesiącu już było całkiem spoko, Pani Ola powiedziała, że trzeba zrobić przerwę na dwa tygodnie, poleciła mi krem  żebym w tym czasie smarował twarz. W czasie przerwy pokazały się nowe krosty, ale już nie takie potęgi, jak przed lampami. Jeszcze przez miesiąc przychodziłem do tej lampy i „syfy” zniknęły. Od czasu do czasu wyskakują jakieś pojedyncze egzemplarze, ale to jest PRYSZCZ,,,,,,,,,

Z poczty L’ALBA VITA Marek  lat  59    14.04.2016

Witam. Prosiliście mnie bym napisał o swoich doznaniach po miesięcznej kuracji. Chciałem bardzo Wam podziękować, że zapoznaliście mnie z ze świetnym produktem na obniżenie cukru, jakim jest produkt GC Control, który jest w postaci proszku. Wystarczy dodać wody i mamy koktajl, który świetnie smakuje. Ma on smak jabłkowo-cynamonowy, więc jest znakomity. Miałem w następny dzień rano po zakupie produktu poziom cukru na czczo 179.. W kilka godzin po jedzeniu obiadu, mój cukier był 388. i pierwsze drgawki z powodu nadmiaru cukru we krwi.  Tak, przyznaję, miałem niewłaściwy obiad!  Napiłem się koktajlu.  Zaledwie 45 minut później mój cukier był 238. Mój cukier poszedł w dół 150 punktów w zaledwie 45 minut po wypiciu. Nieźle jak na pierwszy raz. Nazajutrz rano poziom cukru na czczo był 131. Od tego czasu piłem co najmniej jeden koktajl codziennie. Każdego dnia mój cukier na czczo był nieco mniejszy niż poprzedniego dnia. Tydzień po tym, jak zacząłem, mój cukier po śniadaniu był 198. Po 40 minutach po wypiciu koktajlu był 148. Kolejne 50 punktów obniżki w ciągu 40 minut!

Wczoraj wieczorem po miesiącu picia koktajlu na około 21:24 mój cukier był 211.. Więc napiłem się szklanki koktajlu. Godzinę później, o 22:50 mierzyłem cukier ponownie. Tym razem był 137. Kto słyszał o czymś takim ?!  W tym czasie między tymi dwoma badaniami, nic innego nie robiłem, co mogłoby zmniejszyć mój poziom cukru. Tylko oglądałem telewizję. Ten preparat jest niesamowity. Oczywiście eksperyment dopiero się zaczyna, ale na pewno będę kontynuował. Może to nie jest najlepsze lekarstwo na cukrzycę? Ale może być stosowane jako część zdrowej diety dla żywego organizmu. I tak długo, jak widzę takie dobre rezultaty, będę Waszym klientem. Pozdrawiam.

Marek z Magnuszewa

 
Z poczty L’ALBA VITA Wiesława lat 67  1.02.2016

W Waszej Klinice ponad rok temu zapoznałam się z produktami firmy Melaleuca. Stosowałam wiele z nich, ale najbardziej polubiłam preparat błonnikowy Fiber Wise, który rozwiązał moje problemy z zaparciami. Od kiedy go używam nie mam problemów z codzienną defekacją, a kał nie jest tak śmierdzący jak był poprzednio, kiedy męczyłam się codziennie przy wypróżnieniach. O mój Boże, ten preparat naprawdę ma magiczną moc. I dlatego go tak uwielbiam. Dodatkowo pomógł mi schudnąć powyżej 8 kg w ciągu 2 miesięcy. Jestem szczęśliwa i podekscytowana, kiedy mogę lepiej się ruszać. Preparat dał mi życie pełne szczęścia, i ważne jest to, że produkty Melaleuca jako ekologiczne pomagają środowisku. Naprawdę je kocham. Dziękuję Wam.

 

Z poczty L’ALBA VITA Wiesław lat 61  15.12.2015

Będąc w listopadzie br. na spotkaniu w Waszej Klinice dowiedziałem się o rewelacyjnym sposobie poprawieniu komfortu życia. I mimo że nie dowierzałem temu,  już po miesiącu kuracji muszę to potwierdzić. Od dłuższego czasu miałem kłopoty z oddawaniem moczu. Kilkanaście razy dziennie musiałem okupować toaletę. Najgorzej było nocami, kiedy kilka razy musiałem wstawać. Byłem ciągle zmęczony. Tak się nie dawało żyć. Dość długo leczyłem się u urologa, aż stwierdzono, że konieczna jest operacja. Naznaczono termin zabiegu na styczeń przyszłego roku. W listopadzie kupiłem u Was spray bezalkoholowy i czopki. Zużyłem po jednym opakowaniu. Jakie było moje zdziwienie a szczególnie mojego urologa, że po nieco ponad dwóch tygodniach kuracji, kłopot z oddawaniem moczu został wyeliminowany i operacja nie będzie konieczna. ŻYCIE SIĘ MOJE ODMIENIŁO. Teraz mogę przespać całą noc i rano być wypoczęty.

Z poczty L’ALBA VITA  Justyna W.  02.11.2015

Moje całe ciało a zwłaszcza plecy pokryte były od lat dziecięcych czarnymi wypustkami podobnymi do kurzajek. Chodziłam po lekarzach, jedni z nich bagatelizowali problem, mówili jak mi to bardzo nie dokucza to po co robić sobie kuku. Inni zdegenerowane znamiona przeznaczali do resekcji, Ale ja bałam się, czy nie zaszkodzę sobie. Moja rozterka trwała dość długo, aż poznałam produkty z NanoEfektorem, będąc na spotkaniu SprayClubu w Klinice L’ALBA VITA w sierpniu br. Ponieważ wychowuję małe dziecko cały czas jestem w domu, co kilka godzin domownicy spryskiwali mi plecy preparatem ze spirytusem. Jakie było zdumienie rodziny jak poszczególne znamiona zaczęły odpadać same i to bez operacji Obecnie ich ilość jest nieznaczna, wszystkich większych znamion już się pozbyłam. To fantastyczne produkty

Z poczty L’ALBA VITA, Iwona N.  15.10.2015,

Byłam przez 30 lat lutowaczką w zakładach produkujących sprzęt elektroniczny na Targówku. Podupadłam mocno na zdrowiu. Ołowica to główna choroba osób pracujących przy lutowaniu cyną. Leczyłam się przez 10 lat w przychodni na Woli. Cały czas czułam się źle. Proponowali mi chelatację dożylną, ale nie było mnie na to stać. W zeszłym roku znalazłam Klinikę L’ALBA VITA. Badania tam wykonane stwierdziły ok 10 krotne ponad normę zatrucie ołowiem. Zaaplikowano mi oczyszczanie produktami Solvyl CC i Solvyl FullFlex. Zaczęłam brać je równocześnie, ale było o wiele gorzej więc przerwałam. Pan Andrzej wyjaśnił mi instrukcję stosowania. FullFlex zaczęłam używać siedem dni wcześniej niż Solvyl CC, żeby zgromadzone w tkankach metale ciężkie mogły jako pierwsze opuścić ciało. Dzięki temu dalsze toksyny, uwolnione z komórek poprzez działanie Solvyl CC, nie będą się zagęszczały i mogą spokojnie w drugiej kolejności być wydalone. Teraz czuję się bardzo dobrze, a badania analizy włosa, po pół roku tej kuracji, wykazały tylko minimalne przekroczenie normy ołowiu. Mogę teraz powiedzieć że jest to rewelacyjne i najtańsze oczyszczenie organizmu z metali ciężkich!

Z poczty L’ALBA VITA   Ewa      12.09.2015

Muszę podziękować p.Oli właścicielce Kliniki L’ALBAVITA i p.Andrzejowi, który mnie zapoznał z cudownym sprayem, który działa fantastycznie i pomógł mojej całej rodzinie i to w zupełnie różnych schorzeniach. Moja 24 letnia córka miała straszne łokcie i kolana z rozległą łuszczycą. Te miejsca i górę kręgosłupa spryskiwała kilka razy dziennie i po dwóch miesiącach pozbyła się tych przykrych dolegliwości. Mój mąż od bardzo długiego czasu borykał się bólem barku, który nadwyrężył sobie przy remoncie naszego domku letniskowego kilka lat temu. Lekarz stwierdził stan zapalny, ale jego kuracja nie pomagała. Z miesiąca na miesiąc było coraz gorzej. Całą zeszłą jesień kwękał, że go boli i nie może swobodnie ruszać ręką. Gdy zdobyłam spray to pryskał nim na bark i kręgosłup. Pomogło bo  przestał narzekać już po miesiącu. Ze mną było nieco dłużej, bo prawie cztery miesiące walczyłam tym sprayem z haluksem i koślawym paluchem. Mam swoje lata a 40 lat temu byłam baletnicą. Tańcząc w baletkach i chodząc na bardzo wysokich szpilkach (jestem niewysoka a starałam się dorównać wysokiemu mężowi), dorobiłam się wykrzywienia palców nogi. Przez wiele lat żyłam z powykręcanymi palcami. Ostatnimi czasy dokuczało mi to w chodzeniu. Stosowałam spray 2-3 razy dziennie na całą powierzchnię stopy (od dołu i od góry). Przez ponad dwa miesiące owijałam bandażem gazik nasączony monojowym złotem. Dodatkowo zrobiłam kilka detoksykacji urządzeniem Body Detox. Po czterech miesiącach pozbyłam się tego koszmaru. Ewa z rodziną.

Z poczty L’ALBA VITA, Anna Jasińska , 31.08.2015
Piszę do Was drogie kobiety, ponieważ to co się dzieje w moim życiu nie może być tajemnicą. Mam 43 lata , zdiagnozowano u mnie guz jajnika wielkości ok. 7 cm z wynikiem CA-144- gdzie normą jest do 44 , oczywiście otrzymałam skierowanie na operację, którą ustalono dosyć szybko, ale na nią nie poszłam. DLACZEGO? Siłę do walki o zdrowie i życie dało mi doświadczenie z chorobą neurologiczną (GOULIANA -barre) która uszkodziła 60% moich nerwów tzw. niedowład 4 – kończynowy. Po rocznej rehabilitacji doszłam do zdrowia na tyle, że wróciłam do pracy na pełny etat. Około 4 miesiące temu trafiłam do KLINIKI  L”ALBA VITA, gdzie zastosowano kompleksowe leczenie tzn. preparaty lecznicze , terapie kręgosłupa , body – detox, dieta przeciw grzybicza i przeciw pasożytnicza, oczyszczanie jelita grubego i oczywiście uważam najważniejsze kilkukrotne oczyszczanie wątroby. Po czteromiesięcznej kuracji odważyłam się pójść do ginekologa i przebadać, ale nie do tego który chciał mnie pokroić, ponieważ czułam się świetnie. Guz zamienił się w torbielkę o wielkości 2,8 cm która przy tak dobrych wynikach krwi według pana Doktora ginekologa powinna się wchłonąć. Bardzo ważny wynik to oczywiście CA które spadło do normy 43. Następne badanie USG mam wykonać za 4-5 miesięcy, czyli jest bardzo dobrze. Dostałam następną serię preparatów od pani Aleksandry Barańskiej, właścicielki KLINIKI. Mam nadzieję, że uda nam się całkowicie zlikwidować tę torbiel. Klinikę gorąco polecam wszystkim. Pani Aleksandra to fantastyczna, pełna ciepła i przede wszystkim umiejąca zmotywować i zmobilizować chorego człowieka, aby wreszcie zaczął robić coś dla siebie. A  WARTOOOO!!!!!!! Pozdrawiam i życzę odwagi i wytrwałości.
 Ania Jasińska.

 

Z poczty L’ALBA VITA, Elżbieta Walędziak, 29.07.2015

Oleńko, owrzodzenie podudzia mam od 3 lat, byłam dotychczas hospitalizowana 18 razy na oddziałach Dermatologicznych, Chirurgicznych, Wewnętrznych, kilkakrotnie rana była czyszczona chirurgicznie w narkozie (usuwanie martwicy), kilkanaście razy rana była przyżegana srebrem – ból niewyobrażalny, Stosowałam specjalistyczne opatrunki z całego Świata, wypróbowano na mnie wszystkie dostępne i nieco “szarlatańskie” metody leczenia, nie zgodziłam się jedynie na robaki wyjadające martwą tkankę, brałam wszystkie możliwe antybiotyki łącznie z tym, który można brać dożylnie tylko w szpitalu pod ścisłą kontrolą lekarzy, ponieważ jestem po chemioterapii i radioterapii moje żyły nie są w stanie wytrzymać kroplówek, tak więc dostawałam domięśniowo – niech go szlak trafi, po takiej serii nie mogłam usiąść na tyłku przez kolejne 2 tygodnie,

Ostatnio trafiłam do Instytutu Hematologii, leczę się tam od pół roku, gojenie jakby drgnęło, mam zalecony ucisk specjalnym bandażem, jest to uciążliwe i bolesne, ale trochę pomaga,

Od ponad 2 lat jestem pacjentką Poradni Leczenia Bólu, stosuję morfinę w dawce 0,8 – największej dostępnej tabletkach, następny krok to Hospicjum i morfina w zastrzykach, biorę całą masę innych silnych leków przeciwbólowych ponieważ ból towarzyszący owrzodzeniu jest nie do wytrzymania,

Do Ciebie trafiłam 2 tygodnie temu, coś mi dałaś, jakieś kropelki, jakiś soczek, jakiś płyn do spryskiwania Auricum Sensitive, mam stosować odpowiednią dietę, szczerze mówiąc tak trochę z niedowierzaniem podeszłam do Twoich metod, ale myślę sobie – wypróbowałam już wszystko, co ma do zaoferowania medycyna a efekt jest żałosny, OK. spróbuję! No i zrobiłam co mi powiedziałaś, grzecznie piję kropelki, soczek, spryskuję ranę tym sprayem, który mi dałaś, stosuję dietę, którą mi dałaś na kartce, chodzę z odkrytą raną kiedy tylko mogę – EFEKT JEST ZDUMIEWAJĄCY. przez 2 tygodnie zrobiłaś więcej niż wszyscy lekarze, którzy mnie leczą – a raczej leczyli,

RANA ZARASTA SIĘ, GOI SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ

KOCHAM CIĘ OLEŃKO!!!!!!!!!!!!!!!!!![Uśmiech]

do zobaczenia w czwartek, sama zobaczysz, porównasz zdjęcie rany, które mi zrobiłaś kiedy ją pokazałam i stan obecny,
NIEWIARYGODNE

buziaki,
Ela

 

Z poczty L’ALBA VITA,  Ela Waledziak  tel.   , 23.07.2015

Oleńko, dziękuję Ci z całego serca, że zajęłaś się moją nogą, (…) przyjadę, zobaczysz efekt swojej kuracji, a jest zdumiewający [Szczęście], robię wszystko, co mi powiedziałaś, piję wszystko, co mi dałaś – TO DZIAŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 Z poczty L.ALBA VITA   Madzia lat 7  – Jąkanie się to już przeszłość   15.06.2015

W pierwszych słowach mojego listu chciałam bardzo podziękować Waszej Klinice, za uratowanie mojej siostrzenicy Madzi z sinej depresji. Jako sześciolatka we wrześniu poszła do pierwszej klasy. Nie bardzo tego chciała, gdyż bała się z powodu, jak przyjmą ją koledzy z klasy. Madzia wstydziła się z powodu niewielkiej wady wymowy i jąkania się, mimo że od kilku lat była leczona w specjalistycznej przychodni. Poprawy nie bardzo można było zauważyć. Na początku września było nieźle, chciała się bawić i uczyć. Ale z czasem było coraz gorzej, z powodu żartów i wyśmiewania przez rówieśników. Madzia zamknęła się w sobie, bała się w klasie odezwać, a nawet staczała boje z moją siostrą, że nie chce już chodzić do szkoły. W listopadzie spostrzegłyśmy z siostrą że jej stan psychiczny pogarsza się. Siostra skorzystała z porad pani psycholog, z którą ustaliła, że jeżeli stan psychiczny Madzi się do końca roku nie poprawi to trzeba będzie naukę przerwać. W grudniu Madzia zaczęła wymyślać choroby by mieć zwolnienie z lekcji. W tym czasie w Waszej Klinice zapoznałam się z preparatami Lavylites. Byłam na wykładzie, na którym dowiedziałam się że preparaty te,  pewnej 5-cio letniej dziewczynce, poprawiły psychikę, koncentrację i usunęły jąkanie. Bez namysłu kupiłam kilka preparatów Lavylites 3.I, Lavyl Auricum Sensitive i przekazałam siostrze, by zraszała główkę Madzi kilka razy dziennie oraz odświeżała jamę ustną. Jakie było nasze szczęście, jak już w połowie stycznia zauważyliśmy znaczną poprawę. Madzia już nie ma depresji. nie jąka się, chce się uczyć, a nawet jej Wychowawczyni powiedziała siostrze, że Madzia ukończy I klasę z wyróżnieniem. Lekarze są zadziwieni takim niezwykłym postępem. Ja wiem, że to dzięki Waszym radom i tym niezwykłym preparatom uratowaliśmy Madzię. Dziękuję i pozdrawiam. Joanna

 

Z poczty L’ALBA VITA  Ból pleców, Małgorzata Żmigrodzka   9.02.2015

Z usług L’alba Vita korzystam już od paru lat. Niestety rodzaj wykonywanej pracy, codzienne obowiązki zmuszają większości z nas do przyjmowania nienaturalnych pozycji w ciągu doby. Przed terapią miałam potworne bóle pleców, czasem nawet było mi ciężko wstać z łóżka, do tego czułam ciągłe zmęczenie i ociężałość, również psychiczną. Wystarczył jeden impuls, który spowodował, że muszę zrobić coś dla siebie, dla własnego zdrowia.

Po wykonaniu badań i przeanalizowaniu moich dolegliwości, Pani Aleksandra zaproponowała mi pakiet 10-cio dniowy na oczyszczenie i regenerację organizmu. Już po trzech dniach zauważyłam dużą zmianę w moim samopoczuciu. Trzy zabiegi na Platformie Schumanna i sauna bio-spectrum oraz bio-detoks sprawiły, że zaczęłam więcej chodzić i nie odczuwam już żadnego bólu w plecach. Moja aktywność ruchowa znacznie się poprawiła, za co serdecznie dziękuję całemu zespołowi L’alba Vita. Fachowe podejście do klienta i bardzo miła atmosfera sprawia, że chce się tam być. Szczerze polecam to miejsce, bo sama doświadczyłam poprawy zdrowia, a ponadto wyniosłam cenną wiedzę dotyczącą dbałości o higienę wewnętrzną organizmu. Wdrażam w życie zasadę – w zdrowym ciele zdrowy duch.

Serdecznie pozdrawiam.

Małgorzata Żmigrodzka

 

Z poczty L’ALBA VITA, Grzybica i zmiany nastroju, Robert lat 33   2.01.2015

W wieku 24 lat miałem mocne przeżycia (tragiczna śmierć rodziców w wypadku samochodowym) i zachorowałem na depresje. Za namową psychiatry stosowałem leki psychotropowe. Ale czułem się coraz gorzej. Często miałem różne infekcje. Musiałem stosować antybiotyki, które rozwinęły grzybicę. Kurację musiałem przerwać. Poprawę uzyskałem dzięki medycynie naturalnej i ziołom Ojca Grzegorza, ale od czasu do czasu miałem przeróżne zmiany nastroju. Potwierdziło to badanie w Klinice L’ALBA VITA urządzeniem Aurum Tam zostałem zainteresowany preparatami Lavylites. Po trzymiesięcznym stosowaniu wewnętrznie Auricum, Lavyl 3.I (tzw. Trzecie Oko), widzę dużą poprawę zarówno w samopoczuciu jak i braku koszmarnych nastrojów. Potwierdza to badanie kontrolne, które wykonałem miesiąc po pierwszym

 

Z poczty L’ALBA VITA, trądzik, Agata lat 18  21.12.2014

Całe lata miałam kłopoty z trądzikiem, ale dzięki kuracji w Klinice L’ALBA VITA od dwóch lat nie miałam tych kłopotów. Gdy ostatnio miałam kilka 18-stek koleżanek i kolegów na których sobie pofolgowałam, to kłopoty wróciły. Gdy zbliżała się moja 18-nastka to wpadłam w wielką rozpacz. Pani Aleksandra Barańska -właścicielka Kliniki uratowała mnie aplikując niesamowity Auricum w spayu. Dwa tygodnie stosowania i cerę na uroczystości miałam normalną. Jestem jej bardzo wdzięczna. Polecam wszystkim rówieśnikom ten taki niezwykły produkt.

 

Z poczty L’ALBA VITA, zapalenie dróg moczowych,  Ela lat 55,  12.10.2014

Cierpiałam dość długo na zapalenie dróg moczowych, lekarze pierwszego kontaktu robili wszystko co mogli, ale ja ciągle cierpiałam. Kolega wskazał mi Klinikę L’ALBA VITA że mają tam produkty Lavylites. Gdy zgłosiłam się do nich to wykonano mi badanie Ryodoraku , które potwierdziło ten stan. Zastosowałam Auricum i Allin. Od razu poczułam ulgę, a po dwóch tygodniach już nie czułam dolegliwości, co potwierdziło też badanie.

 

Interia kobieta, Kłopotliwe zaparcia, bronka, 28.08.2014
Ja się pozbyłam tego męczącego problemu po wizycie w L’ALBA VITA, byłam na hydrokolonoterapii i zabieg jest rewelacyjny jak nigdy!!! minęły nie tylko zaparcia ale tez ogólnie czuję się lepiej, bo mój organizm jest całkowicie oczyszczony z toksyn!

 

f.kafeteria.pl, borelioza, gościuwa 27.08.2014
tez pomyślałam o boreliozie, ona tak niewinnie się objawia. nie chcę straszyć ale dobrze by było  jakbyś zrobiła badanie, biorezonans to jedna z lepszych metod, w L’ALBA VITA jeśli jesteś z Warszawy polecam, bo to jedna z lepszych klinik, bardzo dokładnie testy robią. jak nie to musisz się rozejrzeć gdzie w okolicy robią takie badanie

 

Facebook.com, Paweł Kędzierski, 18.06.2014
Polecam klinikę Lalba Vita. Świetny kontakt przed w trakcie i po zabiegu hydrokolonoterapii. Profesjonalne podejście i pomoc w 100% w przygotowaniu do zabiegu i jego organizacji logistycznej.

.

forum.gazeta.pl, wiktor111, 18.06.2014
Znajoma mi poleciła te badania, wszystko trwa około 1 godziny, ale miła atmosfera i profesjonalna ekipa która odpowiada na każde pytanie sprawiła, że zleciało migiem.
W ulotce piszą, że diagnozują: Zaburzenia hormonalne, Problemy autoimmunologiczne,Nadwaga, Otyłość, Zaburzenia cukrzycowe, Problemy wątrobowe itd tutaj można przeczytać : www.test.lalbavita.nazwa.pl/?page_id=130 (przepraszam za reklamę ale nie chciało mi sie przepisywac wszystkiego).
Generalnie dostajesz obraz Twojego organizmu – taka stacja diagnostyczna dla samochodów wink.
Moim zdaniem naprawdę warto.
Pozdrawiam

.

forum.gazeta.pl, inkaz, 18.06.2014
Jestem 3 miesiące po hydrokolonoterapii w klinice Lalbavita w Wawie. Dziś jest świetnie! Polecam tę klinikę każdemu, kto ma wątpliwości, , oraz tym stresującym się smile W lalbavicie mają świetny sprzęt diagnostyczny, który już na etapie badania kwalifikacyjnego pozwala lekarzowi rozpoznanie co do efektów. Obsługa lekarska i pielęgniarska na bardzo wysokim poziomie! Do tego masaż i terapia regeneracyjna smile

f.kafeteria.pl, gość, 18.06.2014
Klinika Lalbavita to centrum , które polecam każdemu. Po zabiegu hydrokolonoterapii jestem jak najbardziej zadowolona. Podczas wizyt i samego zabiegu zostałam potraktowana w ciepły, życzliwy sposób, a podejście personelu okazało się bardzo profesjonalne. Personel tam pracujący z ogromną cierpliwością i poświęceniem podchodzi do każdego pacjenta. Pacjent czuje się bezpiecznie. Uważam, iż była to jedna z
najlepszych życiowych decyzji, ponieważ spełniło się moje marzenie o komfortowym zabiegu. Pieniądze zainwestowane w zabieg i wizyty okazały się bardzo dobrą inwestycją. Polecam każdemu poddanie się zabiegom dokonywanym w Lalbavicie, jak również ciepły, a przede wszystkim profesjonalny personel.

f.kafeteria, gość, 31.05.2014
Kompleksowy detoks to temat bardzo na czasie, wiele osób decyduje się na oczyszczanie organizmu ze względu na poprawę samopoczucia, zdrowia, a także wyglądu skóry. Polecam zabieg hydrokolonoterapii. Jeśli poszukujecie w Warszawie dobrego miejsca, to polecam
https://www.lalbavita.pl/hydrokolonoterapia/

Z poczty L’ALBA VITA, pseudonim Zauroczony, 21.03.2014
Kilka lat temu, gdy miałem straszne bóle pleców i nogi, tak że przemieszczanie sprawiało mnie duże kłopoty trafiłem na jakimś portalu społecznościowym na wzmiankę jakiegoś internauty, który psioczył na Was, a dokładnie na Waszego kręgarza. Pod tym wpisem znalazłem odpowiedź pewnego pana, który znał tego terapeutę od kilkudziesięciu lat. widział jego dyplomy i miał o jego fachowości zupełnie odmienne zdanie. Zachęcony tym wpisem, następnego dnia powlokłem się do L’ALBA VITY wspierając się na ramieniu brata i sprawdziłem fachowość bohatera paszkwilu w temacie ustawiania kręgosłupa. Zaszokował mnie ten terapeuta, który jak się dowiedziałem, przez ostatnie pół roku był jedynym terapeutą w klinice. Po dwudziestu minutach byłem jak nowo narodzony. Bólu nie było, mogłem swobodnie chodzić. Rwa kulszowa – jak on nazwał moją przypadłość – została wyeliminowana. Do dzisiaj dolegliwość nie powróciła. Jestem naprawdę zauroczony Waszą kliniką. Piękny wystrój, miła obsługa i fachowcy aż miło. Dziwię się tylko skąd znajdują się tacy paszkwilanci, którzy piszą takie bzdury o przyzwoitych ludziach. Chyba pomylił kliniki lub był na fleku. Pozdrawiam. Zauroczony Waszą Kliniką.

.

forum.gazeta.pl, wawa_woman, 18.02.2014
Chyba jedyne miejsce w Wawie, w którym robią taki body detox to L’ALBA VITA na Racławickiej.
Chodzę tam już kilka miesięcy na różne oczyszczające zabiegi i jestem bardzo zadowolona z efektów 🙂

.

forum.gazeta.pl, wawa_woman, 18.02.2014
Moja mama miała boreliozę. Najpierw brała antybiotyki, które przepisał jej lekarz, ale to nic nie pomogło, bo po jakimś czasie znowu zaczęła się czuć źle. Inny lekarz polecił jej terapię takim urządzeniem, to się nazywa f-scan czy jakoś tak, wystarczylo kilka zabiegów i objawy całkowicie ustąpiły. teraz juz nie ma nawrotów a minął już rok od ostatniej wizyty w L’alba vita. Polecam tamtych specjalistów, którzy znają się na rzeczy.

 

.

Z poczty L’ALBA VITA, pseudonim Naukowcy1 N, 13.02.2014
Witam. Poszedłem do L’ALBA VITY za namową koleżanki, żeby zrzucić kilka kilo a w sumie kilkadziesiąt, bo ważyłem 140 kg. Najpierw zrobili mi badanie oraz pogadankę, dlaczego ważę tak dużo i dlaczego nie mogłem schudnąć. Dali preparaty odkwaszające, oczyszczające i uzupełniające niedobory. Byłem bardzo zdziwiony, że kuracja nie była męcząca. A nawet preparaty były niezwykle smaczne. Był to dla mnie szok, że mam zupełny komfort. Chodzę tam co miesiąc na badania. Czuję się o wiele lepiej a po badaniach kontrolnych mnie chwalą, że dobrze wykonuję ich zalecenia. Nie wykonuję koszmarnych wysiłków jak poprzednio, kiedy po siłowni przybierałem na wadze, bo ciągle byłem głodny. Wystarczają mi tylko spacery z ukochaną po parku. Po dwóch miesiącach ważę już 125. Mają świetnych fachowców. polecam, bo warto.

Med24.pl, Kinga 2014-02-11

Niedrogo i pełny profesjonalizm. polecam zwłaszcza terapie manualna i fale schumanna. Właścicielka super, poszłam z dzieckiem i nie było problemu, pani z recepcji zajęła się nim przez chwile. Nie wciskają preparatów na siłę, raczej jedynie doradzają, a decyzja ostateczna należny do mnie. Nie zapłaciłam w sumie więcej niż w u normalnego lekarza. Na pewno wrócę, bo mi ich zabiegi pomogły.

cylex.pl, Rafał Lisiecki, 11.02.2014
Byłem tam dwa dni temu. Badania były przeprowadzone w sposób profesjonalny, na ścianach było pełno dyplomów i starych i nowych. Zaproponowano mi body detox, badanie kropli krwi oraz fale Schumanna. Atmosfera była pełna życzliwości i profesjonalnego podejścia do klienta. Otrzymałem polecenei na dwa preparaty i to wszytskoa. Wizyta nie kosztowała dużo a ja byłem zadowolony. Polecam i pozdrawiam

Warszawa.cz, damian0884, 11.02.2014
Witam. Byłem tam wczoraj i obiecałem, że jak będę zadowolony to zamieszczę tutaj swój opis z wrażeń. Powiem tak było fajnie, poszedłem z żoną (sprawczynią zamieszania) i naszym synkiem (5 lat) i powiem szczerze, że o ile na początku byłem negatywnie nastawiony to zmieniłem swoje zdanie całkowicie.
Byliśmy całą trójką na platformie z falami schumanna (czy jakoś tak) mieliśmy Body detox (dziwny zabieg nie wiem na co dokładnie działa) pełen relaksik i badanie przepływu energii. Obsługiwała nas sama właścicielka.
Ja wiem, że to zabiegi prozdrowotne, ale ja traktuje jako relaksacyjne. Panie w recepcji zajęły się nawet na chwilę dzieckiem.
Dostaliśmy jakieś preparaty na wzmocnienie i oczyszczenie organizmu. Nie dublowały się , co innego dostała żona co innego ja. Po których, o dziwo czulem się bardzo dobrze, działały chyba na koncentrację, bo jak wziąłem przed pracą to nie byłem znudzony jak zwykle, miałem sporo energii w sobie.
Przy rachunku zawału serca nie było. Jak na warszawę to bardzo tanio
Polecam.
Aha Oni są teraz na Raclawickiej 146

Portal lalbavita.com.pl, internautaBow1, 08.05.2013
Polecam Analizę kwantową urządzeniem Quantec czyli diagnozowanie na odległość ze zdjęcia, bo mam pewne doświadczenie z przed czterech lat z tym urządzeniem, i dotyczy to trafności analizy tego urządzenia. Wtedy chciałam pomóc chorej mamie w ciężkim stanie leżącej w szpitalu. Wtedy jeszcze niewiele wiedziałam co do różnych metod naturalnego leczenia. Szukając w necie informacji trafiłam do Kliniki L’ALBA VITA i poczytałam o Quantecu. Zadzwoniłam do nich, i powiedziałam o mamie, więc zaproponowano mi przesłanie zdjęcia mamy do analizy urządzeniem Quantec. Przesłałam zdjęcie i ku zdumieniu zadzwoniła do mnie właścicielka z Kliniki o 10.00 wieczorem z informacją (po analizie urządzeniem), że po mamę przyszedł anioł, podała jego imię i że jak nie pojadę do niej to w nocy pewnie odejdzie. Ponieważ samochód był w naprawie a to było 100 km i późny wieczór to nie pojechaliśmy, rano zadzwonili ze szpitala, że mama zmarła. Ta wtedy śmierć mamy była katalizatorem mojej zmiany z tzw. “leminga” na istotę szukającą prawdy o Wszechświecie. Jeśli chodzi o diagnozę zdjęcia mamy z tego urządzenia, to byłam mocno zdziwiona, bo opisywało parę rzeczy (m.in. małą deformację stopy) o których nikt z Kliniki nie mógł wiedzieć nawet jakby mieli kontakty w szpitalu 100 km odległym (nie znali nazwiska mamy), czy czytali z tęczówki, czy z aury chyba nie, bo część analizy dotyczyła domu, w którym mama mieszkała do tej pory. Zastanawiam się nad tym urządzeniem, na jakiej zasadzie ono działa i może sama bym go kiedyś wypróbowała (diagnoza mówi o całokształcie osoby).

Portal lalbavita.com.pl, przez internautka Na zdrowie, 08.04.2013
Ja dowiedziałam się o hydrokolonoterapii dzięki książce dr Huldy Clark, która podaje wiele metod na oczyszczanie organizmu. Trochę się bałam, ale chciałam spróbować. Nieoczekiwanie zabieg okazał się komfortowy i co ciekawe nic a nic nie boli, jak się spodziewałam. I powiem tyle – jak zobaczyłam przez szklaną rurkę, co ze mnie wylatuje (złogi), to myślałam, że fiknę! Nie ma opcji, żeby to nie zatruwało organizmu. A jestem szczupła, jestem wegetarianką i co jakiś czas robię sobie kuracje oczyszczające. W dzieciństwie dużo chorowałam i łykałam dużo chemicznych leków. Podobno leki tworzą bardzo dużo złogów zatruwających. Myślę, że stąd tego było tak dużo. Terapię powtórzyłam jeszcze dwa razy i czuję się znacznie lepiej też psychicznie, bo mam świadomość, że pozbyłam się wielu trucizn. Polecam Klinikę, którą mam sprawdzoną, że pomogła mi wyzdrowieć. Jest to L’ALBA VITA na Rakowcu. Jej adres internetowy – www.lalbavita.pl

Portal cylex.p, internautka odplamiona, 08.11.2012
Na zapalenie skóry (zaczerwienienia, wysypki, trądzik, przebarwienia) po komputerowej diagnostyce w L’ALBA VITA dostałam zalecenie zastosowania jednoczenie różnych preparatów naturalnych i olejów oraz wskazówki do zmiany sposobu żywienia. Uważam ze było to trudne, bo wymagało systematyki i konsekwencji i tanie też nie było. Pozytywny efekt po 3 tygodniach się pojawił. Teraz już pół roku jestem po. Stosuję zdrową dietę i tylko 2 roślinne preparaty na zmianę. Skóra super i zero jakichkolwiek infekcji (wcześniej byłam chorowitkiem).

Portal cylex.pl, internauta Maciej net, 26.07.2012
Ja trafiłem przez firmę Groupon z hydrokolonoterapii. Zachęcono mnie tam do badania z krwi i zapisałem się. Badanie wykazało u mnie obciążoną wątrobę. Wszystko się zgadzało, wzdęcia, gazy czasem dyskomfort. Według instrukcji tej pani doktor zrobiłem 2 oczyszczania wątroby i trochę zmieniłem żywienie i brałem jeszcze jakieś preparaty roślinne na wątrobę i naturalną witaminę C w dużej dawce. No i powiem, że uregulowało mi się wszystko. Nie mam wzdęć nawet po owocach i bobie gotowanym. To ciekawe miejsce ta L’ALBA VITA …mają różności zdrowotne.

Portal cylex.pl, Liliana, 17.07.2012
W L’ALBA VITA uporałam się z grzybicą. Miałam ciągle wzdęcia wiec zrobiłam tam badania z krwi i wyszła mi grzybica. Powiem, że po 2 miesiącach leczenia jakimiś wyciągami naturalnymi i stosowania zaleconej diety, jak zrobiłam kontrolne badanie było znacznie lepiej no i już nie miałam spadków takich nastroju i rozdrażnienia..poza tym mój brzuch jest teraz płaski. Z oczyszczania tylko robiłam tam hydrokolonoterapię u fajnej pielęgniarki i też ok. Ja dla przykładu chyba mogę polecić tę Klinikę.

Portal cylex.pl, internauta rando, 10.02.2012
Polecam Klinikę L’ALBA VITĘ. Mają tam fajne zioła, herbatki oleje i dużo naturalnych roślinnych preparatów i tam je nabywam. Nie kupuje nigdy suplementów z apteki no i leków bo nie muszę! Kupuję tylko u nich, te niespotykane, ale sprawdzone i skuteczne. Badania robiła moja cała rodzina i ok. Możecie śmiało zajrzeć tam.

Portal Tupalo.com, internauta EjDżej, 20.12.2011
Z tego, co wiem, jakiś czas temu L’ALBA VITA zmieniła swoją lokalizację – przenieśli się ze Śródmieścia na Rakowiec. Ja osobiście nie jestem przekonana do tego typu miejsc. Dużo o nich słyszałam z opowiadań mojej cioci, która stara się alternatywnie leczyć (ponieważ tradycyjne metody nieraz ją zawiodły). Jej zdaniem specjaliści z L’ALBA VITA pomogli jej zminimalizować dość uporczywe „skutki uboczne” alergii pokarmowej. Ja myślę, że zamiast chodzić na wszelkie zabiegi detoksykacyjne, lepiej jest starać się żyć zdrowo na co dzień i nie zatruwać chociażby „śmieciowym jedzeniem i napojami gazowanymi”.

Portal Tupalo.com, internautka elle.pl, 19.12.2011
L’ALBA mieści się w dosyć niepozornym miejscu, bo jakby na parterze w nowym budownictwie na ulicy Racławickiej. L’ALBA to nic innego jak klinika medycyny naturalnej. Dokonywanych jest tam szereg zabiegów, osobiście przechodziłam przez oczyszczanie organizmu. Chciałam zrzucić kilka kg, a wstępne oczyszczenie było mi na rękę. Za wizytę zapłaciłam 100 zł, ale przynajmniej efekt całości jest widoczny. Zamierzam dodatkowo podjąć się kuracji pielęgnacji dłoni. Zawsze cierpię z powodu rozdwojonych paznokci, więc jestem przekonana, że kilka wizyt w L’ALBA VICIE zapobiegnie temu. Polecam!

Portal Tupalo.com, internautka Extunia19, 19.12.2011
L’ALBA VITA to centrum medycyny informacyjno- energetycznej czyli po prostu miejsce, gdzie można korzystając z medycyny naturalnej pozbyć się wielu schorzeń, bólów czy po prostu stresu.
Trafiłam tu, kiedy miałam natłok pracy- broniłam licencjat, zdawałam egzamin na prawko, miałam awansować w pracy- przygotowywałam się do “ostatecznej rozmowy” i jeszcze przeprowadzka. Nie dawałam rady. Koleżanka poleciła mi właśnie to miejsce i ja polecam je innym.
Polecam beta cruenta – koktajl krwiotwórczy, antyoksydacyjny i antystresowy- bardzo mi pomógł. Miałam też pakiet masaży relaksacyjnych i wykłady o higienie wewnętrznej organizmu – co robić by pozbyć się stresu.
Polecam, pomogą tam Wam w wielu różnych problemach- od problemów ze stresem, poprzez problemy z wagą, aż po problemu z nałogami.

Portal Tupalo.com, Marta S. z Warszawy
L’ALBA VITA to miejsce wypróbowane przez moją mamę, która postanowiła rozładować nagromadzony w pracy stres serią masaży i koktajlów. Oczywiście nie ma co zakładać, że to załatwi wszystko i pozbędziemy się napięcia na zawsze, ale warto zafundować sobie taki relaks. Moja mama czuła się po paru zabiegach dużo lepiej, miała więcej energii i luzu. Bardzo chwaliła obsługę za profesjonalizm i dobre nastawienie do klientów.

Portal GoldenLine,pl, p. Grażyna Grandys-Kędzierska, 23.08.2010
Zgadzam się z Przedmówczynią, z własnego doświadczenia wiem, że L’ALBA VITA, to unikalne miejsce na mapie Warszawy. Otrzymasz tu bezinwazyjną diagnostykę całego organizmu, mnóstwo zabiegów, które wzmocnią i zregenerują Twój organizm, zapobiegną zagrożeniu zdrowia, lub skutecznie wspomogą jego odzyskanie. Dostaniesz tu nie tylko ciepłą troskę o Twoje zdrowie, ale metodyczne wsparcie. Przyjdź choć raz, a przekonasz się, że było warto!

Portal GoldenLine.pl, p. Ewa Milewska, 20.08.2010
LALBA VITA Medycyna Naturalna – powrót do zdrowia, medycyna informacyjna.
Zapraszam do dyskusji wszystkich zainteresowanych powrotem do zdrowia z niezidentyfikowanymi problemami zdrowotnymi i do wymiany doświadczeń. Pozdrawiam.