fb

Książki

ksiazka_5Z Aniołem do Nowego Świata”

Ivan Novotny

Książka mająca w sobie coś z „powieści futurystycznej”, opartej jednak na poważnych źródłach. Należą do nich przede wszystkim:
– Pismo Święte,
– wypowiedzi Jana Pawła II
– oraz objawienia (głównie Maryjne) ostatnich stuleci.

Autor jako dziecko poznał całą swoją przyszłość na tle wydarzeń o charakterze ogólnym, co ułatwia mu poruszanie się po tym „Nowym Świecie”, zanurzonym w wielkim szczęściu, mającym przetrwać ok. 25 lat (zgodnie z objawieniami Maryi w La Salette). Opisywane przez niego podróże stanowią tworzywo literackie, mające połączyć w jedną całość poruszone tu fakty z przyszłości.
Autor jest święcie przekonany, że obecnie stoimy już u progu „Wielkiego Oczyszczenia Świata”, a nawet obserwujemy jego bolesny początek. Ten fakt sprowokował go do napisania drugiej książki, zatytułowanej „Wejdź do radości”.

0002

“Wejdź do radości”

Ivan Novotny

Porusza w niej dwa odrębne tematy: ocenę obecnych wydarzeń i przygotowanie do przeżycia „Oczyszczenia” (w części pierwszej) oraz spojrzenie na los męczenników, mających żyć na końcu świata (w części drugiej). Na końcu zamieszcza obszerny aneks, by czytelnik sam mógł ocenić uwzględnione przez niego teksty i materiały.
Gdyby obie części książki „Wejdź do radości” wydać oddzielnie, wszystkie trzy książki stanowiłyby coś w rodzaju „tryptyku”, obejmującego całą przyszłość świata: „Oczyszczenie”, szczęśliwe 25-lecie oraz ostatnie lata przed Sądem Ostatecznym.
Warto jednak wziąć pod uwagę, że ten „tryptyk” powstał w określonym celu: by pomóc czytelnikom w locie przez ziemię do Domu Ojca na skrzydłach wiary i nadziei przy użyciu potężnego „silnika” miłości. Właśnie ona jedyna ma moc doprowadzić nas do bramy Wiecznej Radości, do „wesela naszego Pana”.

UKRYTE TERAPIE  Czego Ci lekarz nie powie.  część I

Sięgając po „Ukryte terapie” Jerzego Zięby doświadczysz wiedzy, które być może mocno Cię zaskoczy. Autor prezentuje nie swoje metody leczenia ale zebrane informacje a całego świata na temat skutecznego leczenia różnych schorzeń i dolegliwości, nawet te które meUkryte terapie okladkadycyna akademicka uważa za nieuleczalne.

Jeśli poznasz te metody, zrozumiesz że zdrowie należy pojmować inaczej niż Ci do tej pory wkładały do głowy oficjalne służby medyczne.

Jerzy Zięba zajmuje się naturoterapią od bardzo wielu lat. W swojej książce mówi więc o nowotworach, którym można zapobiegać, bazując wyłącznie na medycynie naturalnej. Próbuje pokazywać to, co przekracza poza kompetencje lekarzy przyzwyczajonych do działania według utartego, ściśle wyuczonego schematu. Podkreśla rolę diety oraz doboru właściwych suplementów, które mają zapobiegać poźniejszemu rozwojowi schorzeń. Stara się więc uzupełniać wiadomości uzyskiwane od lekarzy, by chory mógł lepiej zrozumieć własne dolegliwości.

 W „Ukrytych Terapiach” można przeczytać o medycynie ortomolekularnej, funkcji poszczególnych witamin, wprowadzanych do ludzkiego organizmu czy wykonywaniu wlewów EDTA. Jeśli wydaje Ci się, że o zdrowiu i leczeniu wiesz wciąż za mało, ta pozycja powinna Cię zaintrygować. Poznaj zaskakujące pomysły na walkę z rakiem i już nigdy więcej nie bój się zadawać pytań.