fb

Hydrokolonoterapia – oczyszczanie jelita grubego – spersonalizowany program autorstwa mgr Aleksandry Barańskiej – najwyższa jakość, największa skuteczność

UWAGA! MEGA PROMOCJA

3 x hydrokolonoterapia za 790 zł

najwyższa jakość

największa skuteczność

 

CLEAN COLON TERAPHYosoba trzymająca się za brzuch program oczyszczania jelita grubego nowoczesnym> urządzeniem włoskiej produkcji. Jedyne w Polsce urządzenie z pilotem, zapewniające większy komfort dla pacjenta. Jednym z podstawowych warunków dobrego samopoczucia, zdrowia i promiennej cery jest eliminacja zalegających w jelitach złogów kałowych jak i patogennych mikroorganizmów.

Pasożyty i drożdżaki wydalając toksyczne produkty przemiany materii, zatruwają nasz organizm. Efektem tego jest przewlekłe zmęczenie, senność, matowa cera, problemy gastryczne i inne. Kompleksowa detoksykacja poprawia funkcjonowanie nerek, wątroby, układu limfatycznego, skóry i innych.

gabinet lekarskiJedyni w Polsce, przed zabiegiem wykonujemy specjalistyczny masaż aparatem CHI-MASTER, który znakomicie rozluźnia powłoki brzuszne, okrężnicę i przeponę. Dzięki temu hydrokolonoterapia jest bardziej efektywna i zupełnie bezbolesna. Podczas zabiegu pacjent leży wygodnie na łóżku zabiegowym. Poprzez wziernik jednorazowego użytku następuje oczyszczanie jelita grubego. Doświadczona pielęgniarka wykonuje w tym czasie specjalistyczny masaż rozluźniający i rozprowadzający wodę. Po zabiegu, Pacjent kierowany jest na terapię regeneracyjną, która obejmuje witalizujący program magnetostymulacyjny w połączeniu z biospektralnym działaniem dwóch lamp (działanie przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe, regeneracyjne, wspierające mięśniówkę jelita grubego).

Hydrokolonoterapia odbywa się w kameralnej i miłej atmosferze w znakomicie wyposażonym gabinecie. Gwarantuje to najwyższy na rynku poziom usług. W klinice L’ALBA VITA hydrokolonoterapię wykonuje doświadczona pielęgniarka – IWONA DMITRUK – w ramach zabiegu edukuje na temat właściwego odżywiania i diety po zabiegu oczyszczającym.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu hydrokolonoterapii. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy tę terapię do zakresu wykonywanych usług.

 

 

Przeczytaj opinie naszych klientów

 

 

 

INFORMACJE clean colonO HYDROKOLONOTERAPII

 1. PRZEBIEG HYDROKOLONOTERAPII
 2. WSKAZANIA DO HYDROKOLONOTERAPII
 3. PRZECIWWSKAZANIA DO HYDROKOLONOTERAPII
 4. PRZYGOTOWANIE DO HYDROKOLONOTERAPII
 5. ZALECENIA PO HYDROKOLONOTERAPII

 

 

EFEKTY HYDROKOLONOTERAPII

 • skuteczna pomoc w procesie redukcji masy ciałagabinet lekarza
 • oczyszczanie jelita ze złogów, kamieni kałowych, toksyn i pasożytów
 • odciążenie układu limfatycznego
 • wzmocnienie mięśniówki i stymulacja pracy jelita,
 • zapobieganie powstawaniu wzdęć i zaparć
 • stymulacja odporności organizmu
 • wyraźna poprawa samopoczucia jako efekt detoksykacji,
 • uczucie lekkości po eliminacji złogów
 • zwiększenie dotlenienia organizmu
 • zwiększenie przyswajalności składników odżywczych
 • zapobieganie patologii jelit np. przeciwdziałanie tworzeniu się nowotworów jelita grubego.

 

PROMOCJA CENOWA! Zabieg hydrokolonoterapii z masażem i terapią regeneracyjną za jedynie 290zł

 1. Masaż sinusoidalny urządzeniem CHI MASTER – rozluźnia i odblokowuje napięcia stresowe: kręgosłupa, przepony, jelit, dzięki czemu hydrokolonoterapia jest bardziej efektywna i zupełnie bezbolesna.
 2. Hydrokolonoterapia – właściwy zabieg oczyszczający (30 – 40 minut)
 3. Regenerujący seans urządzeniami BIOSPEKTRALNYMI oraz terapia witalizująca z MAGNETOSTYMULACJĄ po zabiegu.

 

 

Hydrokolonoterapia – wypowiedzi z całego świata

 

 

DOMOWA HYDROKOLONOTERAPIA SPRAWDŹ !!!

Hydrokolonoterapia

 

Aby poinformować społeczeństwo jak ważne jest właściwe funkcjonowanie jelit, zwłaszcza jelita grubego, Klinika L’ALBA VITA wydała książkę autorstwa włoskiego lekarza proktologa Enio Di Cecco Hydrokolonoterapia w praktyce. Do nabycia w siedzibie Kliniki