fb

Diagnoza i terapia metodami informacyjnymi

BadaniejpgDiagnozowanie i terapia funkcji organizmu metodami informacyjnymi pozwala na ocenienie odchyleń od normy stanu zdrowia, ryzyka progresji choroby, wykrywanie patogennych drobnoustrojów, bakterii, alergenów, wirusów, które są obecne w organizmie. Indywidualnie dobieramy suplementy i metody terapeutyczne. Dzięki diagnozie można także stwierdzić pozytywny ew. negatywny wpływ na funkcjonowanie organizmu poprzednich stosowanych leków farmaceutycznych, kosmetyków czy nawet osobistej biżuterii. Na zdjęciu dr Maria Zasada-Świderek bada pacjenta. Po zakończeniu diagnozy następuje regulacja zaburzonych funkcji (pierwsza część terapii), ustalenie dalszego harmonogramu kuracji, zalecenia zarówno dietetyczne, jak i dotyczące stylu życia. Po ustalonym częściowym okresie kuracji następują monitorowania jej przebiegu.

 

 

Terapia informacyjnymi kopiami preparatów

W naszym gabinecie wykorzystujemy alternatywne metody walki z różnymi dolegliwościami. Techniki te bazują na wprowadzeniu do organizmu substancji aktywnych biologicznie. Mają one za zadanie stymulować konkretne punkty lub całe strefy. Cala metoda opiera się na przeniesieniu bioinformacji z preparatów natywnych, selektorów lub kaset do wody, granulek homeopatycznych lub parafiny. Następnie substancje te z ładunkiem informacyjnym przyjmuje się doustnie.

Najczęściej terapia informacyjnymi kopiami preparatów jest przeprowadzana w co najmniej kilku sesjach. Po takich spotkaniach wykonuje się analizę ewentualnych rezultatów. Przy właściwym doborze terapii następuje normalizacja przewodnictwa w punktach i sferach. Jeśli po około pięciu lub sześciu sesjach nie doszło do żadnej zmiany w ludzkim organizmie, konieczna może okazać się zmiana podejścia lub całkowita rezygnacja z terapii.

Staramy się podchodzić do naszych pacjentów holistycznie, dlatego przeprowadzamy dodatkowe mikroskopowe badanie żywej kropli krwi. Na podstawie uzyskanych wyników możemy określić stan zdrowia pacjenta i wybrać najlepszą metodę działania. Takie badania pozwalają również na wykluczenie przeciwwskazań do niektórych z naszych usług. Są one też podstawą do opracowania właściwego sposobu żywienia, który powinien być praktykowany w trakcie terapii i po jej zakończeniu.