fb

Oczyszczanie organizmu Warszawa

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z TERAPII OCZYSZCZAJĄCYCH

oczyszczanie toksyn z organizmu

Oczyszczanie jest wewnętrznym doktorem.

Paracelsus

W naszej klinice dostępny jest szereg terapii oczyszczających pomagających pozbyć się toksyn z  krwi, nerek, wątroby, jelit, całego układu trawiennego, nosa oraz kości i stawów. Od naszych terapeutów dowiesz się czym jest detoksykacja organizmu i jak ją przeprowadzić.

Niewłaściwe nawyki żywieniowe i życiowe mogą doprowadzić do zanieczyszczenia organizmu. Mowa tu zarówno o złogach zalegających w jelitach, jak i toksynach znajdujących się we krwi i płucach. Wśród nieprawidłowych nawyków, które prowadzą do takiego stanu, można wyróżnić:

  • palenie papierosów,
  • picie alkoholu,
  • brak aktywności fizycznej,
  • spożywanie dużych ilości cukru i soli,
  • spożywanie żywności wysoko przetworzonej.

Zanieczyszczenie organizmu może objawiać się zmęczeniem, problemami ze strony układu pokarmowego, obniżeniem nastroju, a także wyraźnym pogorszeniem stanu skóry. Jeśli zauważyłeś u siebie takie objawy, warto pomyśleć o zmianie swoich nawyków. Przeprowadzamy oczyszczanie organizmu pod okiem naszych specjalistów. Dobieramy odpowiednią dietę i wydajemy zalecenia, które mogą pomóc w utrzymaniu odpowiedniego stanu zdrowia na kolejne lata.

Zanieczyszczenie organizmu wynikające z niewłaściwych nawyków może doprowadzić do poważnych chorób ze strony układu pokarmowego, nerek, nosa, a nawet kości i stawów. Z tego powodu tak ważna jest szybka reakcja. Przeprowadzamy terapie biorezonansowe, badania krwi, analizę pierwiastków zawartych we włosach i wiele innych badań, które pozwalają na zweryfikowanie rzeczywistego stanu zdrowia pacjenta. Wyniki tych testów umożliwiają lepsze dostosowanie zaleceń do potrzeb danej osoby. Staramy się działać kompleksowo, skupiając się na całym organizmie pacjenta. Pracujemy w Warszawie.