fb

Terapie biorezonansowe Warszawa

Biorezonans stanowi skuteczną i bezpieczną formę terapii oraz profilaktyki wielu różnego rodzaju schorzeń. Jest to także potoczna nazwa urządzenia emitującego impulsowe pole magnetyczne, które poprzez wysyłanie sygnałów o ekstremalnie niskiej częstotliwości może wywierać wpływ (na poziomie tkanek) na procesy elektromagnetyczne, które sterują całym organizmem.

Terapia biorezonansowa Warszawa opiera się na fakcie, że wszystko, niezależnie od rozmiaru, ma swoją określoną częstotliwość elektromagnetyczną. Dotyczy to również znajdujących się w ludzkim organizmie bakterii, wirusów, pasożytów czy alergenów. Wszystkie emitują niewielkie drgania elektromagnetyczne, które zdradzają ich obecność, zanim jeszcze niekorzystnie odbije się ona na funkcjonowaniu poszczególnych układów oraz narządów w organizmie. Każdy patogen emituje konkretne częstotliwości, a zaawansowane urządzenia do terapii biorezonansowej umożliwiają wykrycie ich obecności i rozpoznanie ich.

Badania z elektromedycyny prowadzone w ostatnich latach udowodniły również pozytywny wpływ fal emitowanych przez  generatory pół  elektromagnetycznych o niskiej częstotliwości  w terapii wielu schorzeń.

W klinice wykorzystujemy zaawansowane i wysokiej jakości  urządzenia do diagnostyki i terapii biorezonansowej, do których zaliczyć należy :

Jesteśmy przygotowani do komplementarnego stosowania PROGRAMÓW (specjalnie dobranych częstotliwości) w szeregu schorzeń.

 

Kiedy przeprowadza się terapie biorezonansowe?

Terapie biorezonansowe wykorzystuje się w wielu schorzeniach. Mogą one pomóc m.in. w walce z uzależnieniem od alkoholu czy nikotyny. Zwolennicy tej metody korzystają z niej także w celu ustalenia poziomu hormonów czy obecności pasożytów. Obce organizmy wykazują inną aktywność elektrodermalnej niż ludzkie ciało. Wykrycie wibracji różniących się od normy może więc być wskazaniem, że dana osoba boryka się z zakażeniami bakteriami, pasożytami i innymi mikroorganizmami.

Nad terapią biorezonansową czuwają specjaliści, którzy umieją rozpoznawać poszczególne drgania. Takie badanie może pomóc określić stan zdrowia pacjenta, wraz z rozróżnieniem konkretnych dolegliwości i chorób. Terapia biorezonansowa jest wykorzystywana np. w przypadku leczenia boreliozy. Z założenia ma ona niszczyć obce komórki z użyciem sygnałów o zwiększonej częstotliwości.

Terapii biorezonansowej nie można natomiast przeprowadzić w przypadku kobiet w ciąży oraz osób, które mają rozrusznik serca. Takiej formy walki z dolegliwościami nie stosuje się również u pacjentów nowotworowych. Przed zdecydowaniem się na terapię warto więc wykonać podstawowe badania, pozwalające na zorientowanie się w ogólnym stanie zdrowia pacjenta.