fb

BIOREZONANS

Biorezonans stanowi skuteczną i bezpieczną formę terapii oraz profilaktyki wielu różnego rodzaju schorzeń. Jest to także potoczna nazwa urządzenia emitującego impulsowe pole magnetyczne, które poprzez wysyłanie sygnałów o ekstremalnie niskiej częstotliwości, może wywierać wpływ (na poziomie tkanek) na procesy elektromagnetyczne, które sterują całym organizmem.

Terapia biorezonansowa opiera się na fakcie, że wszystko, niezależnie od rozmiaru, posiada swoją określoną częstotliwość elektromagnetyczną. Dotyczy to również wszystkich znajdujących się w ludzkim organizmie bakterii, wirusów, pasożytów czy alergenów. Wszystkie emitują niewielkie drgania elektromagnetyczne, które zdradzają ich obecność, zanim jeszcze niekorzystnie odbije się ona na funkcjonowaniu poszczególnych układów oraz narządów w organizmie. Każdy patogen emituje konkretne częstotliwości,  a  zaawansowane urządzenia do terapii biorezonansowej umożliwiają wykrycie ich obecności i rozpoznanie ich.

Badania z elektromedycyny prowadzone w ostatnich latach udowodniły również pozytywny wpływ fal emitowanych przez  generatory pół  elektromagnetycznych o niskiej częstotliwości  w terapii wielu schorzeń.

W klinice wykorzystujemy zaawansowane i wysokiej jakości  urządzenia do diagnostyki i terapii biorezonansowej, do których zaliczyć należy :

Przygotowani jesteśmy do komplementarnego stosowania dedykowanych

w szeregu schorzeń.