TECHNOLOGIA AQUA-LYROS

W kwietniu 2008 r. Peter Gross wprowadził na rynek nową generację aktywatora wody o nazwie Aqua-Lyros. Jest to kolejny aktywator Petera Grossa, fizyka i badacza wody. Pierwsze urządzenie wprowadził na rynek w roku 1996, a 2007 na Międzynarodowych Targach Wynalazków w Genewie otrzymał Złoty Medal za GIE-aktywator wody. Technologia Aqua-Lyros opiera się na ekstremalnym wirowaniu wody z jednoczesną zmianą kierunku wirowania w kombinacji z intensywnym mechanicznym wirowaniem i dodatkowym silnym magnetyzowaniem. Wykonuje się to bez użycia energii elektrycznej. Do tak gruntownie oczyszczonej wody wprowadza się naturalne informacje, by woda posiadała najwyższą biologiczną wartość. Taka technologia zmienia molekularną strukturę wody i sprawia, że z kranu płynie zdrowa “ożywiona woda”.

WłączonAqua_Lyros_Helena_blacky do obiegu wody wodociągowej aktywator, zmienia fizyczne właściwości wody i wpływa na wszystkie obszary życia codziennego. Ludzie, zwierzęta i rośliny odnoszą udowodnione korzyści z picia takiej “ożywionej” wody. Pozostaje ona miesiącami świeża, ponieważ bakterie nie rozmnażają się. Przedłuża świeżość owoców, warzyw, mięsa i innych produktów żywnościowych. Warzywa i owoce fizycznie i energetycznie niedojrzałe, ale zawierające chociażby minimalną ilość energii życiowej, poddane działaniu wody z aktywatora, powracają do poziomu energetycznego, typowego dla tych dojrzewających w słońcu a pożywienie o wiele lepiej smakuje.

Jest kilka modeli Aqua-Lyros:

1. HELENA (na zdjęciu obok) – dla mieszkania lub domu jednorodzinnego (przekrój rury doprowadzającej wodę do obiektu – 1″)
2. HOMER – dla 2-3 rodzinnego domu (1″)
3. HERAKLES -dla 4-6 rodzinnego domu (5/4 “)
4. APOLLO – dla 7-9 rodzinnego domu (5/4″)
5. IKAR – przemysłowe (1,5″)
6. ZEUS – przemysłowe (2”)

Facebook