fb

technologia Aqua LyrosJeśli chcesz aby z Twojego kranu zawsze płynęła woda taka jak z najlepszego źródła na Ziemi, to poznaj unikalną technologię Aqua-Lyros®

Aktywator wody Aqua-Lyros® nie jest filtrem. Montaż jego jest w miejscu wyciętego fragmentu rurociągu. Ciśnienie wody w sieci pozwala na jej swobodny przepływ przez to urządzenie, gdzie w tym czasie odbywa się rewitalizacja wody. Eksploatacja Aktywatora nie wymaga zasilania z zewnątrz, konserwacji, napraw i przeglądów.

Technologia Aqua-Lyros® opiera się na ekstremalnym wirowaniu wody z jednoczesną i powtarzalną zmianą kierunków wirowania. Dodatkowo następuje silne jej namagnetyzowanie. To gruntownie oczyszcza wodę. Jest to porównywalne z samoistnym oczyszczaniem się wody w naturze w postaci wirów w rzekach, czy ruchem fal morskich.

Woda wpływająca do Aktywatora zostaje podzielona na dwa strumienie i wprowadzona w stan rotacji za pomocą stałych magnesów i poddana wpływom 17-krotnych, naprzemiennych przestrzeni zmiennego ciśnienia. Wielokrotna rotacja nie tylko  całkowicie oczyszcza wodę, ale również wzbogacenia ją tlenem (bez nasycania z zewnątrz). A powstające silne pola magnetyczne jonizują i zmiękczają wodę.

Na koniec do oczyszczonej i ekstremalnie wirującej wody wprowadzonych zostaje ponad 10 000 odpowiednich częstotliwości wzbogacających jej cenne właściwości.

 

wlewanie wody do szklanki

 

Korzyści z stosowania Aktywatora Aqua-Lyros®:

– woda posiada najwyższą biologiczną wartość

– wspiera życiowe funkcje, wzmacnia witalność organizmu

– podnosi zawartość tlenu w krwi

– zwiększa ukrwienie narządów

– poprawia obraz i jakość krwi

– oczyszcza organizm ze złogów

– wyraźnie poprawia stan skóry i włosów

– znacznie przedłuża świeżość owoców, warzyw, mięsa

– poprawia smak potraw i napojów

– długo zachowuje swoją świeżość

– znacznie podnosi wydajność plonów

– daje lepszą jakość mięsa i mleka u hodowców

– powstrzymuje namnażanie się bakterii w potrawach

– rozpuszcza istniejące osady wapniowe w systemach wodociągowych i grzewczych, zapobiegając powstawaniu nowych

– przedłuża żywotność urządzeń takich jak pralki, czajniki, żelazka, zmywarki, kotły centralnego ogrzewania itp.

– oszczędza zużycie detergentów, bo nie jest już twardą wodą

– eliminuje niepotrzebne wydatki na zakup butelkowanej wody

 

Aktywator wody Aqua-Lyros® jest urządzeniem skonstruowanym przez Petera Grossa – niemieckiego fizyka i badacza wody. Zastosował w nim również systemy znanych innych wynalazców  i badaczy wody takich jak Victor Schauberger, Wilhelm Reich, Patrick Flanagan oraz dołożył swój własny opracowany system. Prawa natury zaobserwowane i zrozumiane przez tego wynalazcę znalazły zastosowanie w unikalnej i opatentowanej technologii.

Aktywator wody Aqua-Lyros®  został nagrodzony  ZŁOTYM MEDALEM na Międzynarodowych Targach Wynalazków w Genewie w dniu 20.04.2007 r. Przyznanie tego medalu było poprzedzone ponad dwuletnimi, wszechstronnymi badaniami efektów pracy Aktywatora, przez ekspercką komisję tych Targów. Wszystkie wymienione korzyści z zastosowania wody z Aktywatora zostały w tych badaniach potwierdzone.

Dodatkowo w 2007 r. na zlecenie Petera Grossa szwajcarska firma dokonała badań wody z Aktywatora metodą dr Masaru Emoto ¹) Stwierdzono, że woda uzyskana dzięki tej technologii tworzy siedmioboczny kryształ. Dr Emoto uważał, że taka forma pojawia się bardzo rzadko i wskazuje na wyjątkowe właściwości wody. On sam otrzymał taki kryształ tylko raz, badając wodę jednego z japońskich strumieni.

¹)  Zainteresowanych badaniem wody metodą dr Masaru Emoto, odsyłam do książek tego autora np. „Woda obraz energii życia” czy „Tajemnice wody”, gdzie opisuje swoją metodę.

Oferta typów modeli Aktywatorów jest bardzo szeroka. Od spełniających potrzeby małego mieszkania aż po duże modele przemysłowe.

Czy wiesz, że:

Całkowite oczyszczenie wody ze wszystkich jej zanieczyszczeń możliwe jest przez:

1/ ogrzanie jej do 400 ºC ( jest to bardzo droga i wymagająca odpowiednich urządzeń technologia)

2/ naświetlanie promieniami Rentgena (powstają toksyczne związki)

3/ ekstremalne wirowanie (system użyty w technologii Aqua-Lyros®

 

Instrukcja montażu aktywatora

Zasada działania aktywatora

Przykłady zamontowanych aktywatorów

 

Za Twoim wodomierzem jakość wody zależy wyłącznie od Ciebie – zadzwoń i zamów swój Aktywator!

tel. 601 722 553