fb

Terapia antynikotynowa

Noworoczne postanowienie?

– rzuć palenie szybko i skutecznie!

 

Mega promocja na terapię biorezonansową likwidacji nałogu palenia. Wystarczy jedna terapia!

 

BICOM – 180 zł* 

(czas terapii: 30 minut)

*Promocja ważna do końca sierpnia 2023 roku.

 

 

Klinika L’ALBA VITA specjalizuje się również w wykonywaniu terapii antynikotynowych metodą biorezonansu. Wiadomo ile złego może spowodować nałóg palenia papierosów. Wywołuje działania kancerogenne powodując nowotwory, choroby układu krążenia, oddechowego oraz inne schorzenia, nie mówiąc o szybszym starzeniu się ciała.

Metoda biorezonansu polega na wykorzystywaniu własnych drgań elektromagnetycznych pacjenta.  Każda komórka naszego ciała ma swój wzorzec. Przy nałogowym paleniu podlega on zaburzeniom powodując patologiczne zmiany w strukturze pola magnetycznego w obrębie tkanek. Za pomocą  biorezonsu ten stan można naprawić.

Zabieg wykonywany jest za pomocą aparatu Bicom– następuje przywrócenie prawidłowego wzorca drgań, a przy tym odtruwanie i usuwanie toksyn z organizmu. Zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny.

Przed przystąpieniem do terapii pacjent wypala pół papierosa, a następnie terapeuta umieszcza niedopałek w elektrodzie kubkowej podłączonej do urządzenia.

Podczas zabiegu sam pacjent podłączony jest również do aparatu przy pomocy czułych elektrod.

Po włączeniu odpowiedniego programu zachodzi reakcja mająca na celu wygaszanie głodu nikotynowego, który powinien ustąpić już po 2-12 godzinach. Gdyby jednak głód nikotyny pojawił się- co rzadko ma miejsce- absolutnie nie wolno zapalić papierosa, ponieważ osłabi to lub zniweczy efekt zabiegu. Może to spowodować biegunkę i wymioty.

Terapia ta szczególnie jest polecana dla osób, które zmagają się z głodem nikotynowym i mają szczerą chęć rzucenia palenia. W ciągu 10-14 dni odruch sięgania po papierosa należy opanować samemu.

Po zabiegu obserwuje się wzmożone pragnienie, nieraz senność lub potliwość. W ciągu pierwszej doby należy wypić około 2 l wody, aby wypłukać toksyny, które wytrącają się przez nerki, jelita i skórę. Warto też zrobić sobie kąpiel z użyciem preparatów odkwaszających np. sól Epson do kąpieli oraz zastosować zabieg Body Detox ,który usunie toksyny, metale ciężkie, obrzęki, zastoje ,oczyści krew i zadziała antystresowo.

Uwaga!

Po zabiegu nie można zapalić papierosa, ani stosować żadnych środków zawierających nikotynę np. plastry czy gumy do żucia.

Nie należy przebywać w pomieszczeniach palaczy.

Terapia trwa około 30 minut.

Zabieg, który jest jednorazowy ma 90% skuteczności, a w pozostałych przypadkach należy terapię powtórzyć.

Zapraszamy!