fb

Quantec

QUANTEC

quantecJest to pierwsze na świecie urządzenie opracowane na bazie biokomunikacji odkrytej przez naukowców fizyki kwantowej. Wykorzystali oni od dawno już znane zjawiska, że organizmy żywe mają zdolność komunikowania się między sobą i to poza obszarami, które są powszechnie odbierane zmysłami lub obecnie możliwe do mierzenia.

W 2004 r Peter von Buengner napisał książkę “Physik und Traumzeit” (Fizyka i czas marzeń sennych), szczegółowo opisującą rozwój i działanie instrumentalnej biokomunikacji, która dała możliwość stworzenia urządzenia do odbierania informacji od różnych systemów biologicznych: poszczególnych ludzi, zwierząt, roślin jak i całych środowisk i przestrzeni.

W niedługim czasie stworzył interfejs umożliwiający komputerowi komunikację z systemami biologicznymi. Urządzenie nazwał QUANTEC

W klinice L’ALBA VITA dostępne są książki poświęcone tematyce analizy kwantowej (Instrumentalna biokomunikacja poprzez Quantec”) w polskiej, angielskiej, niemieckiej i hiszpańskiej wersji językowej oraz książka “Fizyka i czas marzeń sennych” w wersji anglojęzycznej.

Książka Fizyka i czas marzeń sennychKsiążka QuantecANGKsiążka QuantecNIEKsiążka QuantecHISZ