fb

TERAPIA CZASZKOWO-KRZYŻOWA

Terapia-czaszkowo-krzyzowaTCK to jedna z najbezpieczniejszych i najefektywniejszych metod wspomagania zdrowia, jakie zna świat, Niewielu terapeutów prowadzi takie naturalne wspomaganie organizmu w odzyskaniu naturalnego stanu zdrowia. Podejście do istoty zdrowia oraz do istoty choroby i wszystko na podstawie mądrości ciała, które jest próbą obszernego, biodynamicznego zrozumienia życia. Z jednej strony rysuje abstrakcyjny i kosmologiczny punkt widzenia, natomiast z drugiej ukazuje praktyczne, anatomiczne i fizjologiczne podejście.

Robactwo nie naruszy drzewa dopóki płyną w nim życiodajne soki.

Rdza nie przeszkodzi zawiasom bramy, która co dzień jest w ruchu

Ruch to nie tylko zdrowie, ruch to życie. Stagnacja prowadzi do chorób i śmierci. Krew i ciał są mądrzejsze niż nasz intelekt.

Podświadomość ciała to puls życia. To dzięki niemu wiemy, że żyjemy, że nasza dusza tętni życiem i że pozostajemy w kontakcie z energią kosmosu.

Dla kuracji metodą TCK nie ma przeciwwskazań. Terapia ta wprowadza organizm w potężny proces autoregulacji, niweluje stany stresowe, traumy oraz depresje. Ujawnia się w ciele jako oddech życia. Wskazana jest dla każdego, gdyż całe życie poddani jesteśmy stresom, od urodzin, które jest bardzo silnym stresem.