fb

Lampa kosmetyka wellness

Q.LIGHT SKIN CARE- KOSMETYKA I WELLNESS

Q.Light® SKIN CARE UNIT oferuje specjalne dichroniczne kolorowe filtry dzięki którym możemy stosować koloroterapię. Mieniące się żywą barwą kolory są uzyskane z opatentowanego źródła światła, które jest generowane przez Q.Light® SKIN CARE.

Taka terapia jest przeznaczona do użytku w takich miejscach jak:

  • SPA
  • Naturoterapia
  • Zastosowanie w domu

Urządzenia Q.Light® powstały w oparciu o dane uzyskane w trakcie badań naukowych w konsekwencji moduł Q.LIGHT® SKIN CARE UNIT jest oparty o najnowocześniejszą technologię z myślą o różnorodnych zastosowaniach w kosmetyce i dermatologii.

W ramach modułu Q.Light® SKIN CARE dostępne są następujące filtry: SKIN CARE, ANTI AGEING CARE, CELLULITE CARE.

Aktywność Biologiczna q light care

Konsekwencją działania światła Q.Light® jest stymulacja produkcji kolagenu i elastyny, które ponoszą główną odpowiedzialność za wygląd skóry, a ich niedomiar sprawia, że skóra wygląda na zmęczoną i brak jej jędrności. Ponadto zmniejsza się stan zapalny, wzmacnia się odporność i atywują procesy metaboliczne. Wszystko to ma ścisły związek z z regeneracją skóry. Pierwszym efektem jest znacząca poprawa wyglądu skóry, która zaczyna wyglądać na młodszą, staje się bardziej gładka, dobrze nawilżona i odzyskuje swój naturalny zdrowy kolor. Znikają podrażnienia obecne wcześniej na twarzy. Takie dobre rezultaty są osiągane dzięki penetracji i absorpcji fotonów światła przez komórki skóry i tkanek. Różne długości światła mają różne wnikanie w głąb skóry. Wszystkie systemy biologiczne posiadają specyficzną dla siebie absorpcję światła o odpowiedniej długości. Filtry Q.Light posiadając widmo światła dopasowane do tych potrzeb, a to umożliwia uzyskanie pozytywnych efektów leczniczych.