fb

Terapie problemów emocjonalnych

A próbowałeś naturalnych terapii?

ból głowy

Masz problemy emocjonalne? Doświadczasz spadków nastroju, nadmiernej irytacji, rozdrażnienia lub nieuzasadnionego lęku?

Przyjdź do nas. Od 15 lat specjalizujemy się w diagnostyce problemów zdrowotnych oraz naturoterapiach i oczyszczaniu organizmu.

Z naszego doświadczenia wynika, że przyczyną niektórych przypadkówzaburzeń nastroju mogą być silne intoksykacje bądź zaawansowane infekcje grzybicze i pasożytnicze. Intoksykacja dotyczy głównie metali ciężkich szeroko obecnych w środowisku i żywności przetworzonej. Ogromną szkodę wyrządzają także obecne w powietrzu i w żywności aflatoksyny, mykotoksyny, antybiotyki i hormony. Duża dawka tych związków może manifestować się w podobny sposób, jak wiele zaburzeń psychicznych.

Warto wziąć pod uwagę dodatkowe podejście diagnostyczne, uwzględniające zanieczyszczenie organizmu. Bezinwazyjna diagnostyka a następnie odpowiednio dobrana naturoterapia obejmująca m.in. kuracje ziołami, możne efektywnie wspomóc terapie konwencjonalne i skrócić proces przywracania równowagi psychofizycznej.

Pamiętajmy! Części terapii farmakologicznych z użyciem środków psychotropowych,
można uniknąć, stosując odpowiednio dobrane i sprawdzone terapie ziołowe!

relaksacja

Przykładowo, dobrze znany drożdżak Candida albicans, bytujący w organiźmie każdego człowieka, w sprzyjających warunkach rozrasta się niekontrolowanie, produkując kandytotoksynę. Działanie tej neurotoksyny może w konsekwencji dawać objawy w postaci silnego rozdrażnienia, nadmiernej irytacji, labilności nastrojów, silnej dekoncentracji, chwiejności emocjonalnej i wielu innych.

Stosując zindywidualizowane formy terapii detoksykacyjnych, połączone ze zmianą sposobu odżywiania, jesteśmy w stanie w naturalny i bezinwazyjny sposób znacząco wspomóc organizm w procesie przywracania zdrowia. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi metodami diagnostycznymi i terapeutycznymi.

Bezinwazyjne metody diagnostyczne:celiakia diagnoza

Naturalne metody terapeutyczne:

Spersonalizowane terapie detoksykacyjne: